Ideāli taisni un zīdaini mati ir mūžīga tendence, kas nekad neiziet no modes. Neatkarīgi no tā, vai esat apveltīts ar dabiski taisniem matiem vai vēlaties pārveidot savas cirtas, ir dažādas metodes un padomi, kā panākt vēlamo izskatu. Kvalitatīvs matu taisnotājs, matu aizsarglīdzekļi un vēl.. Šajā rakstā aplūkosim dažādus noderīgus padomus!

 

1.     Izmantojiet kvalitatīvu matu taisnotāju

Matu iztaisnošanas pamatā ir jūsu izmantotie instrumenti. Ieguldiet līdzekļus augstas kvalitātes matu taisnotājā ar regulējamiem temperatūras iestatījumiem.

 

Lūk, daži iemesli, kāpēc ir jāizmanto kvalitatīvs matu taisnotājs:

  • Labāki rezultāti: Kvalitatīvs matu taisnotājs būs efektīvāks un ātrāk sasniegs vēlamo rezultātu nekā taisnotājs, kuram nav tik laba kvalitāte. Tas arī ļaus Jums kontrolēt temperatūru.
  • Mazāk bojājumu: Kvalitatīvs matu taisnotājs ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas samazina matu bojājumu risku.
  • Ilgāks kalpošanas laiks: Kvalitatīvs matu taisnotājs kalpos ilgāk nekā lētāks modelis. Tas ir tāpēc, ka tas ir izgatavots no izturīgākiem materiāliem un tam ir labākas konstrukcijas.

 

Populārākie matu taisnotāju modeļi:

  • Philips BHS520/00;
  • GHD Gold Professional Styler
  • L’Oréal Paris Steampod 3.0

Izvēloties matu taisnotāju, ir svarīgi ņemt vērā savu matu tipu, matu garumu un vēlamo rezultātu. Šos un citus matu taisnotājus Jūs varat atrast internetveikalā Notino.

 

2.     Sagatavojiet matus taisnošanai

Lai iztaisnošana būtu efektīva, ļoti svarīgi ir pareizi sagatavot matus. Sāciet ar rūpīgu mazgāšanu un barošanu, lai nodrošinātu, ka mati ir tīri un mitrināti. Maigi izžāvējiet matus ar dvieli, lai noņemtu lieko mitrumu, neradot lūšanu. Lai pasargātu matus no karstuma veidošanas kaitīgās iedarbības, ļoti svarīgi ir lietot termoaizsardzības līdzekli – aerosolu vai serumu.

 

3.     Matu taisnošanas laikā matus sadaliet vairākās daļās

Matu sadalīšana pa daļām padara iztaisnošanas procesu vieglāk vadāmu un nodrošina, ka katrai šķipsnai tiek pievērsta uzmanība. Izmantojiet matu saspraudes vai matu gumijas, lai sadalītu matus mazākās daļās, sākot no apakšas un virzoties uz augšu. Šāda pieeja palīdz sasniegt vienmērīgāku rezultātu, īpaši, ja Jums ir biezi vai gari mati.

 

4.     Izvēlieties pareizo temperatūru

Dažādiem matu tipiem nepieciešami dažādi temperatūras iestatījumi. Smalki vai bojāti mati ir jutīgāki pret karstuma bojājumiem, tāpēc izvēlieties zemāku temperatūru, savukārt biezākiem vai rupjiem matiem var būt nepieciešami augstāki karstuma iestatījumi. Vienmēr sāciet ar zemāku temperatūru un, ja nepieciešams, pakāpeniski palieliniet to, lai atrastu piemērotāko temperatūru Jūsu matu tipam.

 

5.     Praktizējiet pareizu matu taisnošanas tehniku

Lai apgūtu taisnošanas mākslu, ir jāizmanto pareiza tehnika. Sāciet no matu saknēm un lēnām virziet taisnotāju lejup pa matiem, pārliecinoties, ka plāksnes ir stingri nostiprinātas, bet mati netiek plēsti. Atkārtojiet šo procesu katrai matu daļai, lai panāktu vēlamo rezultātu.

 

6.     Regulāra matu kopšana

Regulāra matu taisnošana var negatīvi ietekmēt Jūsu matu veselību. Lai novērstu iespējamos bojājumus, vismaz reizi nedēļā lietojiet barojošu matu masku. Matu apgriešana ik pēc dažiem mēnešiem palīdz novērst matu galu tālāku šķelšanos un saglabā veselīgu matu izskatu.

 

7.     Izvairieties no pārmērīgas matu taisnošanas

Lai gan mērķis ir panākt gludu matu izskatu, pārmērīga taisnotāja lietošana var radīt būtiskus matu bojājumus. Netaisnojiet matus katru dienu, centieties to darīt pēc iespējas retāk.

 

8.     Saglabājiet iztaisnotu izskatu

Lai pagarinātu iztaisnoto matu mūžu, izvairieties no mitruma iedarbības. Lietojiet produktus pret matu pūkošanos, lai saglabātu matus gludus un spīdīgus. Apsveriet iespēju naktī ietīt matus zīda vai satīna šallē, lai novērstu pūkošanos.

 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris
Nākamais rakstsJaunie zobi Magonei sagādā pirmās problēmas