Planētu mijiedarbība dienas  pirmajā pusē iedvesmos garīgām lietām Pievērsīsi lielu uzmanību savai šāda veida attīstībai, atklājot lielu potenciālu izaugsmei. Otrā dienas daļa var  izrādīties diezgan labvēlīga.

 

auns-mil-horAuns

Šī ir lieliska diena jebkāda veida sadarbībai, tostarp oriģināliem, neformāliem sadarbības plāniem. Centies darīt visu, lai pieaug tava fiziskā enerģija un, lai tavas radošās idejas kalpo labākām partnerattiecībām, sadarbības stiprināšanai, tad tev šī diena būs daudz veiksmīgāka, salīdzinot ar neatkarīgajiem centieniem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šis ir labs brīdis miermīlīgām diskusijās par tavām attiecībām ar kolēģiem, sadarbības partneriem, apkalpojošo personālu un citiem. Iespējams, šī diena nav piemērota, lai sāktu īstenot plānus tuvākajai nākotnei; bet tu noteikti vari iet uz priekšu un mēģināt iegūt cieņu un patiku no tiem, ar kuriem vēlies sadarboties.
 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī ir brīnišķīga diena, lai veltītu laiku atpūtai un relaksācijai. Ja iespējams, izvairies no intensīviem fiziskiem vingrinājumiem un pārmērīgas garīgās slodzes. Pārliecinies, ka šī diena ir veltīta harmoniskām darbībām, piemēram, individuāliem radošiem projektiem,  dabas apbrīnošanai vai mākslas baudīšanai.
 

 

 

vezis-mil-horVēzis
Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tu vari beidzot rast mieru un klusumu, kas ir iespējams pēc ilga laika tieši tagad. Tava paša mājas, visticamāk, būs laba garastāvokļa avots, drošības sajūtas un iekšējās harmonijas garants. Tomēr tas nenozīmē, ka tev visa diena ir jāpavada izolētam vai iesprostotam četrās sienās.

 

 

lauva-mil-horLauva

Ja tu esi dzimis jūlijā, tava pieaugošā personīgā enerģiju var stimulēt tevi uz piedzīvojumiem bagātu un darbietilpīgu rīcību. Neregulāri komerciāli darbības soļi var nest ātru peļņu, taču planētu stāvoklis norāda, ka kopumā tagad ir ieteicams samazināt savu iesaistīšanos biznesa lietās.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Šajā dienā tev, visticamāk, patiks saņemt dāvanas, jo īpaši, ja tu uzskati, ka esi tās pelnījis. Tas gan nenozīmē, ka tevi nepārsteigs kāda neparedzēta dāvana, planētu stāvoklis norāda, ka arī šādi pārsteigumi ir iespējami šajā dienā. Tev var būt dota brīva pieeja kopīgiem informācijas avotiem vai unikālai datu bāzei.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien zvaigznes būs īpaši žēlsirdīgas, ļaujot tev izmantot savu laiku, talantus un resursus, kā vien tos vēlēsies pielietot! Dod priekšroku tām savām dabiskajām prasmēm, kas kalpo, lai veicinātu sabiedrības mieru, sadarbību un harmoniju.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šī ir lieliska diena, lai pavadītu laiku pie dabas vai kādā klusā vietā – viesnīca, mājīgā kūrortā vai atpūtas kompleksā. Ļoti iespējams, ka vēlēsies doties arī naksnīgās izklaidēs, šāda iespēja tev var būt īpaši pievilcīga šodien. Planētas norāda, ka šajā dienā ir īpaši ieteicams izvairīties no stresa.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka  šajā dienā tu, visticamāk,  vēlēsies pavadīt laiku kopā ar cilvēkiem, kuri domā līdzīgi tev, ar kuriem tev ir interesanti būt līdzās. Šodien, uzticoties mijiedarbībai, komunikācijai ar saviem padomdevējiem, skolotājiem un uzticamības personu, spēsi sasniegt diezgan veiksmīgus panākumus. Planētas paredz, ka tavā laulībā iespējams kāds negaidīts pavērsiens.

 

 

strelnieks-mil-horMežāzis

Šajā dienā tev var nebūt viegli novilkt līniju starp saviem pašreizējiem sasniegumiem jaunajā interešu jomā un darbu, kas vēl jāpaveic. Nekoncentrējies uz detaļām pārāk daudz; tā vietā, mēģini vienkārši baudīt savu pašreizējo situāciju.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Šī diena var kļūt par tavu zvaigžņu stundu. Nebēdā, ja tu domā, ka tās ir gala fanfaras un viss ir beidzies. Uzticies zvaigznēm, kas norāda, ka tās nav beigas un tu vēl saņemsi diezgan daudz, taču būs krietni jāpastrādā, līdz ļauties atpūtai. Skaidrs ir viens, ka  šī diena ir ārkārtīgi piemērota, lai izmantotu savus talantus un veicinātu slavu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Sadarbība vai piedalīšanās citu personu lietās var būt gan patīkama, gan neizbēgama šodien. Planētas norāda, ja esi precējies, spēsi atrisināt visas problēmas, taču kopā kā pāris. Šī ir diena, lai koncentrētos uz intelektuālās un garīgās izpratnes izveidi ar tiem, kuri tev ir svarīgi.

 

Iepriekšējais rakstsValdība akceptē svarīgas izmaiņas Ceļu satiksmes noteikumos
Nākamais rakstsNoderīgi padomi matu taisnošanai