SIA Depozīta Iepakojuma Operators (DIO) sadarbībā ar SIA “Tomra Collection Latvia” un mazumtirgotāju SIA “Rimi Latvia” uzstādījis otro lielapjoma taromātu jeb beramtaromātu, kas atrodas pie tirdzniecības centra “Spice” (Lielirbes iela 29, Rīga). Arī šajā taromātā iedzīvotāji varēs nodot līdz pat 100 PET iepakojumiem un skārdenēm vienlaikus, turklāt tagad iespēja nodot lielus tukšo depozīta iepakojumu apjomus tiks nodrošināta abās Daugavas pusēs.

“Līdz ar pirmā beramtaromāta atklāšanu novembra sākumā esam novērojuši lielu iedzīvotāju interesi. Beramtaromāts atrodas blakus jau esošajiem taromātu modeļiem un ir piesaistījis papildus depozīta sistēmas lietotājus, jo kopējie pieņemtie apjomi depozīta punktos šajā lokācijā ir būtiski pieauguši. Tas nozīmē, ka cilvēki novērtē šāda taromāta ērtumu un pie lielākiem sakrātā iepakojuma apjomiem mērķtiecīgi izvēlas šo vietu. Tagad iespēja nodot lielus tukšās taras apjomus būs nodrošināta arī Daugavas kreisajā krastā un ceram, ka tas padarīs šo procesu ātrāku un parocīgāku daļai sistēmas lietotāju – gan pirmajā beramtaromāta lokācijā, gan pie “Spices” kopā būs pieejamas 4 iekārtas. Vēlos pateikties mazumtirgotājam “Rimi” un taromātu uzstādītājiem par to, ka varam turpināt uzlabot un pilnveidot Latvijas taromātu tīklu. Ticu, ka iedzīvotāji šo iespēju novērtēs un tā būs jo īpaši pieprasīta, tuvojoties gada izskaņai un svētku laikam,” stāsta SIA Depozīta Iepakojuma Operators valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

Iepakojumu nodošanas process beramtaromātā

Jaunuzstādītajā taromātā iedzīvotāji var izbērt līdz pat 100 iepakojumu vienībām vienlaikus, taču jāņem vērā, ka beramtaromātā var nodot tikai PET iepakojumus un skārdenes. Visus stikla iepakojumus var nodot līdzšinējā taromāta modelī, kas būs izvietots arī blakus jaunajam beramtaromātam, lai iedzīvotāji var nodot visus tukšos iepakojumus vienā depozīta punkta apmeklējuma reizē.

Iepriekšējais rakstsDiemžēl jaunākās sinoptiķu prognozes ir pagalam nepatīkamas un pat satraucošas
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. decembris