Kā vēsta izdevuma “Privātā dzīve” 25.-31. jūlija numurs, pamatīgu kūleni apmetusi talantīgā Latvijas Nacionālā teātra aktiera Jāņa Āmaņa dzīve. Viņš teātrī iesniedzis atlūgumu un izmaiņas notikušas arī privātajā dzīvē.

Sarunā ar izdevumu aktieris neslēpj, ka ir šķīries, taču tās vairs neesot jaunas ziņas. Izrādās, aktiera laulība izirusi jau pirms trim gadiem. Izšķīrušies mierīgi un bez skandāliem, saglabājot labas attiecības. Jānis par to priecājas, jo abiem aug dēls un jārāda piemērs arī viņam.

Jānis atzīst, ka netiecas uzsākt jaunas attiecības – ja būs, tad būs. Šobrīd viņam ir citi mērķi – strādāt, attīstīties un pelnīt naudu. Tiesa, ja blakus nav kāda, ar kuru tajā visā dalīties, arī neesot nekādas jēgas.

Tikmēr Nacionālais teātris jauno sezonu sagaida ar jaunu direktoru. Aktieris pārsteidz un saka – tas uz viņu vairs neattiecas, jo izlēmis teātri pamest. Tas nav bijis spontāns, bet gan jau vairākus gadus izsvērts lēmums. Sevi viņš vairs neredz ne Nacionālajā teātrī, kuram atdevis 16 dzīves gadus, ne arī kādā citā. Uz teātra skatuves viņš dzīvē vairs neatgriezīšoties, šī lappuse esot pāršķirta. 

Viņa jaunais darbs nebūšot itin nemaz saistīts ar teātri. Filmēties aktieris gan vēl turpināšot, ja būs šāda iespēja. Lai gan esot nedaudz skumji atvadīties no vietas, kas gadiem ilgi bijusi kā otrās mājas, nākotnē aktieris raugoties ar optimismu.

Āmanis ir jau ceturtais aktieris pēdējā gada laikā, kurš pamet Nacionālo teātri.

Visu stāstu lasiet 25. jūlija – 31. jūlija “Privātās” numurā!

Iepriekšējais rakstsLatvijā dzimusī Natālija atzīst – valodas nezināšana līdz šim šķēršļus nav sagādājusi
Nākamais rakstsTrešdiena sākusies ar ziņu par traģēdiju Jūrmalā