Skaistkalnes Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas Romas katoļu baznīcā Zvaigznes dienā, 6. janvārī, plkst.19.00 svinīgu un pacilātu svētku sajūtu radīs mūziķu apvienība “TEV TUVUMĀ”. Latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas koncertā izpildīs brīnišķīgi mākslinieki – sirsnīgais un skanīgais mūziķu pāris Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, Marts Kristiāns Kalniņš, Jānis Šipkēvics, “Putnu Balles” dalībnieki Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne un Elvijs Bušs, pianists Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Kaspars Kurdeko un Agate Ozoliņa.

Gaismiņ, teci man pa priekšu, un, kā zvaniņš, dzidri skani!

Izskanējuši mūziķu apvienības “TEV TUVUMĀ” sirsnīgie Ziemassvētku koncerti Latvijas dievnamos un sagaidīts Jaunais gads. Saviļņoti un pateicīgi par satikšanos ar saviem klausītājiem, mākslinieki piedāvā vēl vienu iespēju ļauties “TEV TUVUMĀ” mūzikas brīnumam 6. janvārī Skaistkalnes pagasta izcilajā agrā baroka stila arhitektūras piemineklī, kas piedzīvo atdzimšanu – Skaistkalnes baznīcā.

Zvaigznes dienā, atskaņojot latviešu komponistu dziesmas, Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Jānis Šipkēvics, Jānis Aišpurs, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Elvijs Bušs, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Kaspars Kurdeko  un Agate Ozoliņa aicinās ikkatru sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc tā ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā! Mūzika ir tā, kas rosina tapt gaišākiem, garīgākiem un iejūtīgākiem pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās.

“TEV TUVUMĀ” vēl sirsnīgu kopā būšanas sajūtu!

Esam Tev tuvumā

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/124501

 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl trešdienas rīts sācies ar ļoti skumju vēsti
Nākamais rakstsSinoptiķi nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī, gaidāms oranžais brīdinājums!