Jau vēstīts par ceturtdienas pievakarē Sējas novadā notikušo šausmīgo avāriju, kurā bojā gāja viens, bet ievainoti divi cilvēki. TV3 raidījums “Degpunktā” devies uz notikuma vietu.

Tur “Degpunktā” sastop bojāgājušā vīrieša krustmāti, kura stāsta, ka, vakarā uzzinot par notikušo, nekavējoties devusies uz negadījuma vietu. Krustdēla “Audi” spēkrats bijis uz jumta un pilnībā samīcīts, detaļas pašķīdušas uz visām pusēm. Krustvecākiem nācies ieraudzīt krustdēla līķi un viņu atpazīt. “Tas bija smagi,” piebilst krusttēvs Aigars.

Avāriju izraisījis pats 39 gadus vecais vīrietis, kurš nav devis priekšroku pa galveno ceļu braucošajam “Chrysler”. Abi šajā auto braukušie smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā.

Krustvecākiem ir stipras aizdomas, ka krustdēls pie stūres sēdies apreibinošo vielu ietekmē. To gan skaidros policija. Krustvecāki stāsta, ka pirms laiciņa radinieka ģimenē pieteicies bērniņš. Pēcāk sācis pastiprināti lietot alkoholu. Liktenīgajā vakarā māte centusies atrunāt no sēšanās pies stūres, bet nesekmīgi.

Šis ceļa posms ir bēdīgi slavens ar smagām avārijām – ceļš ir šaurs un līkumots.

Iepriekšējais rakstsNotiekošais viņus biedē… Kādā pansionātā Zemgalē teju visi saslimuši ar Covid-19 – VIDEO
Nākamais rakstsDiemžēl liela nelaime piektdienas vakarā notikusi Vidzemes pusē