Velsas princese Ketrīna Midltone privāti iziet vēža ārstēšanas kursu, pavadot laiku kopā ar ģimeni, vēsta britu mediji. Parādījušās jaunas ziņas par ar vēzi sirgstošo Keitu Midltoni

Saskaņā ar mediju informāciju princese Keita pēdējo nedēļu laikā ir pamanīta ārpus mājām kopā ar savu ģimeni. Kopš viņas paziņojuma par saslimšanu ar vēzi, ko viņa publiskoja šī gada martā, viņa nav daudz manīta sabiedriskās vietās.

Video paziņojuma laikā Keita paskaidroja, ka viņa sāks profilaktisko ķīmijterapiju pēc diagnozes saņemšanas šī gada sākumā. Kopš tā laika viņa ir saņēmusi milzīgu mīlestības uzliesmojumu, Kensingtonas pilī paziņojot, ka viņu ir pārpludinājuši desmitiem tūkstošu atklātnīšu, ar veselības vēlējumiem, ziņo Daily Mail.

Keita ir atkāpusies no valsts pienākumiem, koncentrējoties uz atveseļošanos un laika pavadīšanu kopā ar saviem bērniem: princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu.

Korespondences komanda cer atbildēt visiem, kuri ir nosūtījuši vēstules, neskatoties uz to, ka lielajam apjomam ir grūti sekot līdzi. Visu karaliskās ģimenes locekļiem nosūtīto korespondenci apstrādā Tiesas pasts, un parastā nedēļā ir sagaidāms līdz 1000 vēstuļu.

Kopš diagnozes noteikšanas Keita ir kopā ar ģimeni, un karaliski avoti atklāj, ka viņas uzticības loks ārpus karaliskās ģimenes ir ļoti mazs, piebilstot, ka to lielākoties veido viņas māte Kerola, kā arī brālis Džeimss un māsa Pippa.

Princeses Keitas un prinča Viljama draugs sacīja: “Pašlaik viņai galvenais ir izvairīties no jebkāda veida stresa vai satraukuma un vienkārši turpināt darbu pie veselības atgūšanas. Viņi dosies uz Sandringemu, tiklīdz bērniem beigsies skola.”

Šis draugs arī minēja, ka princese Keita labprātāk paļaujas uz savu tuvāko ģimeni, nevis uz pāra plašāko draugu loku.

Lai gan daudzi draugi, tostarp arī princis Viljams, kurš būs vedējs, nākammēnes apmeklēs Vestminsteras hercoga kāzas, princese Keita ir izvēlējusies palikt mājās kopā ar pārējo ģimenei.

Parādījušās jaunas ziņas par ar vēzi sirgstošo Keitu Midltoni

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPieci fakti, ko tu nezināji par zāļu vēsturi un ražošanu
Nākamais rakstsZināms, cik lielu algu saņem Midltones bērnu aukle