Prinča Viljama un princeses Keitas aukle Marija Terēza Turiona Borallo pievienojās karaliskajai ģimenei, kad princis Džordžs bija tikai astoņus mēnešus vecs. Zināms, cik lielu algu saņem Midltones bērnu aukle

Lai gan trīs bērnu vecāki ir pazīstami kā draudzīgi un ļoti bērnus mīloši, aukle var palīdzēt mazināt spiedienu, ko rada drudžains darba grafiks, dzīvesveids vai apstākļi, īpaši ņemot vērā to, ka princese Keita ārstējas no vēža.

Marija Terēza Turiona Borrallo ir auklīte visiem trim Viljama un Keitas bērniem bērniem, un viņa sāka strādāt ģimenē 2014. gadā – pirms 10 gadiem.

Saskaņā ar Daily Mail FEMAIL datiem, tikko kvalificētās auklītes var nopelnīt līdz 42 000 £ (nepilni 50 tūkstoši eur) par darbu ārpus dzīvesvietas, savukārt dažas pēc dažu gadu pieredzes nopelna līdz pat 120 000 £ (~140 tūkstoši eur).

Šķiet, ka Marija, kura mācījās slavenajā Norlandes koledžā Bātā, ir labi iejutusies karaliskajā dzīvē. Slavenā koledža, kurā viņa studēja, tiek plaši uzskatīta par vienu no labākajām šāda veida mācību iestādēm pasaulē.

Koledžas tīmekļa vietnē ir rakstīts: “Norlande piedāvā pasaules līmeņa apmācību tiem, kuri vēlas būt vislabākie profesionālie bērnu aprūpes speciālisti. Lai jūs uzņemtu 15 000 sterliņu mārciņu (~17 tūkstoši eur) gada kursā, jums ir jābūt vismaz trim A līmeņa C kvalifikācijām, un jums ir jāizrāda aizraušanās ar mazu bērnu aprūpi, koledžā uzņemot tikai aptuveni 100 skolēnus gadā.”

Priekšmeti, ko māca skolā, iepriekš tika aprakstīti kā “Mērijas Popinsas un Džeimsa Bonda” sajaukums, jo skolēni apgūs dažādas prasmes, tostarp pašaizsardzību, cīņas mākslu un pat braukšanu bēgšanas apstākļos.

Paralēli savai prestižajai apmācībai Borrallo ir lieliski  iemācījusies arī vairākus noteikumus savā darbā, tostarp ikdienas spēles brīvā dabā, stingru ekrāna laiku un darbu ar bērniem bez kliegšanas.

Karaliskā komentētāja Paulīne Maklarana apgalvoja, ka viņai būs spēcīga ietekme uz bērniem, un viņa palīdzēs viņus savaldīt. Viņa piebilda: “Es domāju, ka karaliskajām auklītēm ir svarīga loma karalisko bērnu dzīvē. Viņas ne tikai rūpējas par viņu ikdienas vajadzībām un drošību, bet arī var piedāvāt lielu atbalstu bērnu kognitīvo un sociālo prasmju attīstīšanā.”

Karalis Čārlzs, princis Viljams un princis Harijs nodibināja ilgstošas saites ar savām auklītēm. Helēna Laitboda, kura pievienojās karaliskajai mājsaimniecībai mēnesi pēc karaļa Čārlza piedzimšanas 1948. gadā, rūpējās par monarhu astoņus gadus. Pieaugušā vecumā Čārlzs turpināja apmeklēt savu auklīti, kura bija pazīstama kā “No-Nonesense Lightbody”, un uzaicināja viņu uz savu 21. dzimšanas dienas ballīti, kā arī uz pasākumu 1969. gadā, kad viņš kļuva par Velsas princi.

Neticēsi, cik daudz naudas nopelna Džordža, Šarlotes un Luisa aukle

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsParādījušās jaunas ziņas par ar vēzi sirgstošo Keitu Midltoni
Nākamais rakstsPatiesība par plastiskajām operācijām vasarā