Ar ko tev asociējas Ziemassvētku eglītes rotājumi? Ar jaunām, krāšņām bumbām un virtenēm, vai veco laiku vērtībām? Vai varbūt tieši tu jau esi sākusi eglītes dekorēšanas tradīciju ar paštaisītām rotām? Un, kādēļ gan tās nepagatavot kopā ar bērniem?

BrīvBrīdis.lv dāvā tev dažādas idejas rotājumiem. Gatavo pati un/vai ņem talkā bērnus – kopā būšanas prieks un gandarījums par paveikto darbu garantēts!

rot1

 

Atveramas papīra bumbas

Pagatavo tās no krāsaina kartona, dekorē pēc sirds patikas. Iekšā bumbās vari līmēt dažādas savas un ģimenes locekļu bildes. Tā būs jūsu skaistā, personalizētā eglīte.

 

rot2

 

 

Un kā gan ziema bez sniegavīra? Pagatavo to no trīs dažādu izmēru baltiem apļiem, stiprinot aizmugurē ar smalku drāti, diegu vai makšķerauklu. Izveido tam degunu, acis un muti, pieliec krāsainas pogas, uzsien šalli. Tik pat labi, vari kādam uzlikt galvā cepuri, vai ielikt rokās slotu – ļauj vaļu izdomai!

 

rot3

 

Laimes čaumala. Nopērc valriekstus, un uzmanīgi tos izlobi – pārdalot uz pusēm. Nokrāso čaumalas zelta krāsā (protams, vari arī jebkurā citā – pēc savas izvēles). Sagatavo dažādas mazas lapiņas ar dažādiem novēlējumiem, skaistiem vārdiem utt. Liec tās iekšā riekstu čaumalās, aizlīmē tos, piesien lentīti. Tas kalpos gan kā eglītes rotājums, gan patīkams novēlējums radiem, draugiem un, protams, arī tev pašai!

 

rot4

 

Saldas eglītes rotas. Nopērc šādas konusveida konfektītes. Salīmē tās kopā, pielīmē austiņas, asti, acis un diedziņu, aiz kura iekarināt šo mantiņu eglītē. Šādā veidā vari pagatavot arī citus zvēriņus!

 

rot5

 

Pītās bumbiņas. Kā pamatu tev vajadzēs balonus. piepūt balonu tik lielu, cik lielu vēlies izveidot bumbu. Ielej trauciņā PVA līmi un sagatavo diegu, no kāda vēlies pagatavot rotājumu. Mercējot diegu līmē, tin to ap balonu, veidojot ornamentus, kādus vien vēlies. Kad esi satinusi, liec, lai kārtīgi nožūst. Kad bumbas nožuvušas, pārdur balonu, un uzanīgi izvelt to laukā. Pielīmē diedziņu, aiz kā rotājumu iekārt eglītē.

 

rot6

 

Ziemassvētku vecīša gaidās. Lai gan šis ir viens no vienkāršākajiem un ātrāk pagatavojamajiem rotājumiem, tomēr tam ir nepieciešami dažādi pagatavošanas priekšmeti – filcs, acis, bumbuļi cepurēm, pūkas bārdai un cepures malai. Visu piegriež sev vēlamā izmērā un salīmē kopā.

 

winter-woderland-christmas-craft-photo-420-FF0107TREEA01

 

Šos rotājumus vari pagatavot ar visdažādākajiem skatiem. Ļaujies fantāzijai! Galvenais – tev būs nepieciešams kartons, caurspīdīgas cietās plastmasas glāzes un pūkas, kas kalpos par sniegu. Pārējos objekus, ko likt iekšpusē vari salūkot pēc savām vēlmēm. Uz kartona uzlīmē pūkas (sniegu), virs tām sevis izvēlētos objektus. Pēc tam uzliec glāzi, un tās apakšējo malu pielīmē pie kartona. Augšā piestiprini letīti, ar kuru rotājumu iekārt eglītē.

 

Lai veicas radošajā procesā!

Iepriekšējais rakstsPirmais darbojās ar… tvaiku. Pārsteidzošā vibratoru vēsture!
Nākamais raksts3 būtiski noslēpumi par vīrieti, kas jāzina ikvienai sievietei