Ir pavasaris, un pēdējais laiks vilkt ārā no skapjiem plānākas apģērbu kārtas un noglabāt siltos ziemas kažokus un zābakus skapja dziļākajos plauktos. Taču tikpat svarīgi ir arī pievērst uzmanību tam, ko liekam uz saviem šķīvjiem, neaizmirstot iekļaut savā ēdienkartē pirmos pavasara zaļumus! Pavasaris klāt – laiks veikt revīziju skapī un uz šķīvja

TV3 raidījuma “Mans jaunais Es” eksperti dalās vērtīgos padomos par to, kā šajā pavasarī ieviest vienkāršas izmaiņas savā ikdienā.

TV3 Group publicitātes foto

Stiliste Anita Altmane iesaka, kā ar vienkāršiem paņēmieniem mainīt savu vizuālo tēlu un justies pašpārliecinātāk:

Džemperis kā alternatīva šallei: Lai iegūtu asimetrisku, dekoratīvu un daudzveidīgu tēlu, šalles vietā uz virsdrēbēm izmantojiet džemperi.

Balts T-krekls: Balts T-krekls ir neatņemama un svarīga bāzes garderobes sastāvdaļa. T-krekla sastāva formula, kas garantēs labu formu – 95% kokvilna vai viskoze un 5% likra.

Pretpoli pievelkas: Skaisti veidots tēls balstās uz pretpoliem: liels – mazs, īss – plats, caurspīdīgs – biezs, spīdīgs – matēts, romantiskais – sportiskais, u.c. Pretpoli pievelkoties tēlu dara interesantu, tāpēc nebaidies miksēt stilus!

Spīdīgs apģērbs ikdienā: Mūsdienu modes tendences pieļauj spīdīgu apģērbu valkāšanu arī ikdienā, turklāt jebkurā sezonā. Svarīgākais ir atrast veiksmīgas apģērbu kombinācijas, lai tie labi izskatītos.

TV3 Group publicitātes foto

Savukārt fiziskās sagatavotības eksperts Mārtiņš Klucis atklāj dažas vienkāršas, bet efektīvas metodes, kā uzlabot savu fizisko formu:

Labās taukvielas uzturā: Ir svarīgi savās ēdienreizēs iekļaut labās taukvielas, piemēram, tās, kas atrodamas sviestā un olīveļļā. No tām nav jāvairās, jo mērenā daudzumā tās ir svarīgas sabalansēta uztura sastāvdaļa un ļaus zaudēt svaru, mainīt ķermeņa uzbūvi. Te gan svarīgi ievērot mērenību.

Ūdens: Veselam pieaugušam cilvēkam diennaktī jāizdzer 2-3 litri ūdens. Ūdens ir būtisks veselības un fiziskās formas uzturēšanai, tāpēc uzņemiet pietiekamu daudzumu ūdens ikdienas dzīvē.

Cukura vietā – medus: Medus galvenokārt sastāv no cukuriem un ūdens, tomēr tajā ir atrodamas minerālvielas un vitamīni, kā arī aminoskābes, proteīni, fenola antioksidanti un citas organismam nepieciešamās vielas.

Vīriešiem svarīgi pievērst uzmanīgu testosteronam: Vīriešu dzīvē šie hormoni ir atbildīgi par muskuļu masas pieaugumu – jo lielāka testosterona koncentrācija organismā, jo lielāki un spēcīgāki muskuļi. Kā dabiski palielināt testosterona līmeni? Ar fiziskām aktivitātēm, mērenību uzturā, mierīgu skatu uz dzīvi, pilnvērtīgu miegu un atturēšanos no kaitīgiem ieradumiem.

Skaties pārvērtību raidījumu “Mans jaunais Es” otrdienās plkst. 21.45 kanālā TV3 un iedvesmojies vienkāršām pārmaiņām un pārliecinies, ka ļoti daudzas lietas iespējams paveikt vienas dienas laikā, lai būtu par soli tuvāk saviem mērķiem.

Pavasaris klāt – laiks veikt revīziju skapī un uz šķīvja

 

Iepriekšējais rakstsJauns pavērsiens gaidāms šovā “Balss maskā”
Nākamais rakstsKas grūtniecības laikā palīdz mazināt stresu