Andris Ērglis, sadarbībā ar komponistu Helviju Stengrēvicu, izdod pirmo kopīgi veidoto dziesmu “Aizver dienu”. Pēc ilgāka laika parādījušās jaunas ziņas par Andri Ērgli

Dziesmas stāsta centrā ir Sieviete. Mīlestība, pārcilvēciskas rūpes un neizmērojama enerģija – tikai sieviete šajā pasaulē ir apveltīta ar šīm spēcīgajām īpašībām. Tikai sieviete spēj vienlaicīgi būt stipra un rūpēties ne tikai par sevi, bet arī ģimeni, un pats svarīgākais – būt par lielāko atbalstu un iedvesmu savam vīrietim, dažkārt pat sarežģītākajās dzīves situācijās.

Andris Ērglis par sadarbību: “Esmu patiesi priecīgs un pagodināts, ka Helvijs uzrunāja tieši mani. Mūsu sadarbība aizsākās ar sirsnīgu telefonsarunu, pēc kuras sekoja tikšanās un darbs studijā. Jau pēc pirmajiem Komponista izpildītājiem akordiem sapratu, ka dziesma savā ziņā ir kā atzīšanās mīlestībā sievietei. Jūtos pagodināts, ka komponists uzticēja dziesmas izpildījumu tieši man. Lai šīs dziesmas kods sasniedz ikvienu ģimeni, īpaši kungus – mīlēsim, saudzēsim un novērtēsim savas sievietes!

“Pāršķirstot leģendāro dzejnieka Jāņa Baltausa dzejoļu krājumu “Ar miglu tev zīmēju naktskreklu”, “uzdūros” vēl dažiem, manuprāt, “mūzikā neietērptiem” viņa dzejoļiem. Viens no tādiem – “Aizver Dienu” sarakstīts tālajā 1988. gadā. Dzejolis ļoti romantisks, tāpēc man radās ideja šo dziesmu no sirds dāvāt savai sievai – Lainei, viņas apaļajā jubilejā!

Nākamais jautājums bija, kuram no latviešu dziedātājiem šī dziesma varētu vislabāk  piestāvēt to izpildot, un izvēle krita uz Andri Ērgli! Prieks, ka Andris atsaucās šim projektam un kopā dziesmu tā arī ierakstījām. Gribu pateikt arī lielu paldies ģitāristam Armandam Alksnim, kurš arī piedalījās šajā projektā!” , tā par abu mūziķu kopdarbu saka komponists Helvijs Stengrēvics.

Dziesmas ierakstā piedalījās mūziķi Andris Ērglis, Helvijs Stengrēvics un Armands Alksnis, studijas producents Helvijs Stengrēvics, video montāža Kaspar Dween.

Dziesma pieejama YouTube, Spotify, Apple Music u.c. mūzikas platformās.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais raksts“Ja pieķeros gatavošanai, tad no sirds!” – ar ko virtuvē pārsteidz populārā dziedātāja Diona Liepiņa?
Nākamais rakstsKo simbolizē varde uz “Laima” šokolādes produktiem?