Kā vēsta jaunākais izdevuma “Privātā dzīve” numurs, Latvijas hokeja izlases bronzas vārtsargs Artūrs Šilovs un viņa sieva Vendija tikai dažus mēnešus pēc vēsturiskās godalgas pasaules čempionātā vairs nav kopā.

Prese par abiem plašāk rakstīja pēc turnīra, kad izrādījās – vien 22 gadus vecais hokejists patiesībā ir precējies jau kopš 2019. gada. Abu dzīves gan pārsvarā noritēja katram savā valstī, hokejistam karjeru attīstot Kanādā, bet sievai studējot un strādājot Latvijā. 

Vendija nu izdevumam atklāj, ka abi vairs kontaktu neuztur, bet šķīrušies mierīgi un saglabājuši cieņpilnas attiecības. Viņa ir pateicīga bijušajam vīram par šo dzīves pieredzi. Nu viņa vēlas tiekties pēc saviem mērķiem un pāršķīrusi jaunu dzīves lappusi. Arī bijušajam jaunā sieviete vēl izdošanos.

 

Tāpat hokejista vārds izskanējis vēl kādā plašsaziņas līdzekļu uzmanību guvušā lietā. Izrādās, viņa vecmāmiņa Irina, kura ir Krievijas pilsone, nav izturējusi valsts valodas pārbaudes eksāmenu. Saprotams, ka viņai, tāpat kā citiem, tiks doti vēl divi gadi laika apgūt valodu atbilstošā līmenī. Kāda cilvēktiesību aktīviste sociālajos tīklos jau norādījusi, ka hokejists kļuvis tik izcils arī tāpēc, ka vecmāmiņa treniņu izmaksu segšanā piedalījusies ar savu Krievijas pensiju.

Iepriekšējais rakstsLiela nelaime pirmdien notikusi Saldus pusē
Nākamais rakstsIerodoties notikuma vietā, glābēji saprata, ka priekšā smaga cīņa. Bīstams ugunsgrēks Kurzemē