Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4. septembra plkst. 6.30 līdz 5. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 35 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 14.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Saldus novada Rubas pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamā māja jau deg pilnā 130 m2 platībā. Dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta atradās viena kilometra attālumā, skaidu siltinājums ēkas konstrukcijās un lielais sadzīves mantu daudzums bēniņos. Dzēšanas darbos iesaistījās arī Ezeres Brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda un tie noslēdzās plkst. 20.42.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega garāža, autobuss, vieglā automašīna, riepas, divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un trīs gadījumos atkritumi.

Iepriekšējais rakstsFelipe atklāj savas lielākās bailes
Nākamais rakstsPēkšņi izšķiras viena no mūsu hokeja lielākajām zvaigznēm; nepatikšanas arī omei