OlyBet paziņo par sadarbību ar Latvijas hokeja zvaigzni Elvi Merzļikinu, kurš kļūst par sporta izklaides zīmolu OlyBet un OlyBet Sports Bar jauno vēstnesi. Ar šo sadarbību tiks veicināta hokeja un izklaides attīstība, pietuvinot fanus tuvāk notikumu epicentram. Pirms pasaules čempionāta jaunas ziņas par vārtsargu Merzļikinu

Visiem zināms, ka amerikāņu mūzikas ikonai Elvisam Preslijam piemita neparasts talants un spējas aizraut un izklaidēt publiku. Savā ziņā Elvis Merzļikins iedvesmojas no leģendārā vārdabrāļa. Kad viņš Lasvegasā nospēlēja savu pirmo sauso spēli NHL karjerā, tas radīja sajūsmu līdzjutēju vidū un saviļņotie fani skandēja viņa vārdu. Merzļikins tika nosaukts Elvisa Preslija vārdā, jo viņa tēvs bija liels dziedātāja fans. Cilvēki visā pasaulē apbrīno 30 gadus vecā vārtsarga personību un stilu gan uz ledus, gan ārpus arēnas.

“Esam patiesi priecīgi par iespēju sadarboties ar Elvi, lai sagādātu saviļņojošus brīžus Latvijas hokeja līdzjutējiem. OlyBet jau daudzus gadus atbalsta Latvijas hokeju; esam palīdzējuši pirmoreiz atvest NHL Stenlija kausu uz Latviju un snieguši atbalstu valstsvienībai ceļā uz bronzas medaļām pagājušā gada čempionātā. Šī sadarbība ar Elvi pavērs plašākas iespējas hokeja līdzjutējiem Latvijā izbaudīt augstākā līmeņa pasaules mēroga sacensības un aizrautīgi just līdzi sporta notikumiem, ko piedāvā tikai OlyBet,” ar viedokli dalās OlyBet grupas izpilddirektors Korijs Plamers /Corey Plummer/.

“Ar patiesu sajūsmu sāku šo sadarbības ceļojumu kopā ar OlyBet un OlyBet Sports Bar kā zīmolu vēstnesis. Šī sadarbība man sniedz lielisku izdevību veidot vēl ciešākas saites ar hokeja entuziastiem Latvijā. Es centīšos paplašināt faniem pieejamās iespējas, piedaloties OlyBet pasākumos ar līdzjutējiem un iedzīvinot zīmolu garu. Sportam ir milzīgs spēks vienot un veicināt piederības sajūtu. Tāpat esmu pārliecināts, ka kopā ar OlyBet radīsim neaizmirstamus un dinamiskus mirkļus ikvienam Latvijas sporta līdzjutējam!” sacīja Elvis Merzļikins.

Elvis Merzļikins, kurš pārstāvēs Latvijas izlasi gaidāmajā pasaules čempionātā, savā dzimtenē ir mantojis milzīgu popularitāti. Elvis kopā ar Latvijas izlasi ir spēlējis piecos pasaules čempionātos un piecos junioru pasaules čempionātos. 2018. gadā viņš ieguva Latvijas gada hokejista titulu. Viņš ir viens no sešiem Latvijas vārtsargiem, kas spēlējuši NHL, un Elvis ieņem otro vietu pēc atvairīto metienu skaita, piekāpjoties tikai leģendārajam Artūram Irbem.

NHL viņš debitēja 2019. gadā Kolumbusas “Blue Jackets” komandas rindās, kurā viņš spēlē vēl joprojām. Savu pirmo uzvaru NHL viņš izcīnīja 2019. gada 31. decembrī, kad Kolumbusas komanda ar 4:1 pārspēja Floridas “Panthers”. Elviss atvairīja 36 no 37 metieniem. Savu pirmo sauso uzvaru NHL Elvis izcīnīja 2020. gada 11. janvārī, kad Kolumbusa ar 3:0 pārspēja Vegasas “Golden Knights”. Sezonas beigās Merzļikins tika iekļauts “All-Rookie Team” sastāvā, un viņš ir trešais “Blue Jackets” spēlētājs, kurš izpelnījies šādu godu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsUz grila pagatavots deserts Mātes dienai – 3 kārdinošas idejas
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. maijs