Ja visas dienas garumā kontrolēsi savas jūtas, emocijas un noskaņojumu – tā izvērtīsies laba. Šodien apkārtējiem cilvēkiem būs ļoti spēcīga ietekme, tādēļ vajadzētu izvairīties no tiem, kuri tev visai nepatīk. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. maijs

 

 

auns-mil-horAuns

Dienas laikā tev nāksies tikt galā ar dažādām sarežģītām situācijām. Mēģini pievērst uzmanību arī dažādiem sīkumiem un paraugies uz dažādām lietām kritiski. Mēģini rast praktisku pieeju visam, ko dari, nepakļaujoties neviena spiedienam.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien, iespējams, apkārtējie vēlēsies tevi ietekmēt. Ja tev ir kādi plāni vai projekti, mēģini padalīties ar saviem pienākumiem un iesaistīt arī citus, dodot viņiem interesantus uzdevumus, lai izvairītos no pārmetumiem. Parūpējies arī par savām romantiskajām attiecībām.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien varēsi diezgan viegli realizēt savas idejas un pavirzīties tuvāk izvirzītajiem mērķiem, kā arī tikt galā ar problēmām. Mēģini uzlabot attiecības ar saviem kolēģiem un dari visu tieši tā, kā tev uztic vadība – interpretēt nevajag!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien rīkojies uzmanīgi un nepieļauj nekādas nevīžīgas lietas savās darbībās. Rīkojies lēnām, pakāpeniski un piesardzīgi. Iespējams, tavus notikumus un spriest spēju kontrolēs kaislības un emocijas – mēģini stabilizēt un līdzsvarot savas izjūtas.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev lieliski veiksies lietās, kas saistītas ar tavu ģimeni, mājsaimniecību un sadzīvi, taču pacenties rīkoties apzinīgi, neko nesasteigt un nedarīt neizplānojot. Mēģini dienu dzīvot tā kā ierasts, bez pārspīlējumiem un liekas greznības.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pieaug depresijas iespējamība pat tad, ja tavas sajūtas ir šķietami ideālas. Ja tavs darbs ir intelektuāla rakstura – mēģini to darīt lēni, apdomāti – analizē visa veida informāciju, koncentrējoties uz ikkatru sīkumu. Ja spēsi koncentrēties un izmantot savu pieredzi – tev labi veiksies.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien pievērs uzmanību visam savam īpašumam – gan kustamajam, gan nekustamajam – visam ir jābūt kārtībā. Nav slikts laiks, lai analizētu to informāciju, kas tev patiesi svarīga. Jebkurai lietai mēģini rast konkrētu pieeju, bet nemaisīt visu kopā, tā teikt, vienā katlā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien būs grūtāk nekā parasti ievērot dažādus noteikumus un norunas, kā arī spēt kvalitatīvi pildīt savus pienākumus. Iespējams, atsāksi kādu vecu ieradumu, kas palīdzēs tev tikt galā ar lielo darbu nastu un rīkoties saskaņā ar savu plānu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Ļoti svarīga šodien būs tava profesionālās darbība sfēra. Ir nepieciešama sistemātiska pieeja, lai tu vispār spētu izdarīt nepieciešamo – saplāno savu laiku un darba uzdevumus. Diezin vai spēsi progresēt, ja ierobežosi sevi, tāpēc izmanto savu iedvesmu lietderīgi!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ja tu nākotnē pašlaik raugies ar bažām, ir pienācis laiks, lai tu sāktu rīkoties. Nekas nenotiks pats no sevis – tev ir jāpieceļas un jādara, ne tikai jāsapņo. Kā saka – darbs dara darītāju – mēģini, tev izdosies!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Mēģini paraudzīties uz saviem sasniegumiem un to, ko esi darījis lietas labā. Darba augļi būs tieši proporcionāli tam, cik daudz un kā tu darīsi savu darbu. Mēģini arī saprast, cik daudz esi gatavs darīt, lai pēc brīža nesāktu gausties, ka kaut kas tomēr nav kārtībā un esi pārkrauts ar darbiem.

 

 

zivis-mil-horZivis

Iespējams, tevi pārņems milzīga vēlme ceļot – kaut vienkārši iziet pastaigā, ieelpot svaigu gaisu, ja nevari doties tālākā izbraucienā. Tev jāatsvaidzina savs skats uz dzīvi. Radošā iztēle var ņemt virsroku pār veselo saprātu. Mēģini vairāk padomāt par pieeju saviem ikdienas darbiem, iespējams, vari ko mainīt, lai iegūtu vairāk laika atpūtai!

 

Lai tev brīnišķīga diena un izdodas viss iecerētais!

Iepriekšējais rakstsPirms pasaules čempionāta jaunas ziņas par vārtsargu Merzļikinu
Nākamais rakstsAspirīna vēsture un nozīme mūsdienās