Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 114 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 20 personas un trīs gājušas bojā, vēsta Valsts policija. Policija plašāk pastāsta par traģēdiju Engures pusē; liela nelaime naktī notikusi Rīgā

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 432 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 220 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti divi administratīvo pārkāpuma procesi un 12 kriminālprocesi. Sešos gadījumos konfiscēts transportlīdzeklis, bet vēl sešos dzērājšoferis valstij kompensēs pilnu vai daļēju tā vērtību.

Jau ziņojām un šodien varam precizēt, ka vakar, 6.jūlijā pulksten 16.36 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa amatpersonas saņēma informāciju par kādu BMW 730 markas autovadītāju Tukuma novadā, kurš nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Trieciena rezultātā automašīna sadalījās divās daļās. Negadījumā gāja bojā 1977. gadā dzimis vīrietis, viens nenoskaidrots vīrietis un viena nenoskaidrota sieviete. Sadursmē cieta arī kāds 1993.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā. Saistībā ar notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 21.nodaļas “Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību”.

Tāpat varam papildināt – šonakt pulksten 2.52 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvaldes amatpersonas devās uz izsaukumu Jāņa Asara ielā, kur dega dzīvojamā māja. Kopējā degšanas platība 1810 m2. Mājas pagalmā nodega 4 automašīnas un motocikls. Tika evakuēti apmēram 30 iedzīvotāji no blakus esošām mājam J.Asara 12 un 12a. J.Asara ielā tika slēgta satiksme posmā no Artilērijas līdz Tallinas ielai. Ugunsgrēkā cilvēki cietuši nav. Ugunsgrēkā gāja bojā mājdzīvnieki – divi kaķi un suns. Turpinās darbs notikuma vietā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPar seksuālu uzbrukumu Rīgā aiztur iepriekš sodītu pedofilu
Nākamais rakstsLiels lūgums palīdzēt! Jūrmalā pazudusi kundze, kura neorientējas laikā un telpā