Prinča Harija un Meganas Mārklas ģimenē sagaidīts pieaugums. Šajā reizē tā ir septiņus gadus veca bīgla šķirnes suņu meitenīte, kuru pāris adoptējis, vēsta britu mediji.

Pāris ir adoptējis bīgla šķirnes suņu meiteni vārdā Mamma Mia. Jūlijā Virdžīnijas federālās iestādes viņu izglāba kopā ar aptuveni 4000 citiem bīglu šķirnes suņiem.

Mamma Mia – jeb saīsināti Mia – ieradās Bīglu Brīvības projektā kopā ar saviem astoņiem kucēniem.

Mamma Mia ar dažiem kucēniem (Foto: Beagle Freedom Project/Mega)

Pēc tikšanās ar viņu Megana teikusi patversmes darbiniekiem: “Nē, mēs nevēlamies Ziemassvētku kucēnu. Mēs vēlamies tos, kuriem varam palīdzēt, kuri ir vecāki.”

Septiņus gadus vecais suns pievienojies ģimenē jau esošajiem suņiem – bīglam Gajam un melnajam labradoram Pulu, viņu ģimenes mājā Montesito, Kalifornijā.

Viņai būs arī jāiemācās sadraudzēties ar pāra diviem bērniem Ārčiju un Lilbetu.

Laikraksts “Los Angeles Times” ziņoja, ka pāris devās vizītē pēc darba laika, lai satiktu izglābtos suņus un viņu glābējus. Šenona Kīta, dzīvnieku tiesību advokāte, kura vada centru, laikrakstam sacīja: “Hercogiene man piezvanīja personīgi.” Viņa zvanīja uz manu mobilo tālruni bez zvanītāja ID un teica: “Sveika, Šenona, šeit Megana.” Kīta sacīja, ka viņas runāja aptuveni 30 minūtes, un viņa domājusi, vai tā bija Megana Foksa, bet tā patiešām izrādījusies Saseksas hercogiene.

Dzīvnieku mīļotāja Megana pēdējo gadu laikā ir adoptējusi vairākus izglābtus suņus un atvedusi savu amerikāņu bīglu Gaju uz Lielbritāniju, kad viņa apprecējās ar Hariju.

Mārkla izvēlējās dzīvnieku labturības labdarības organizāciju “Mayhew” par vienu no savām pirmajām patronāžām.

Kad viņa pārcēlās uz Angliju, lai būtu kopā ar Hariju, viņai bija jāatstāj Bogārts – labradoru un ganu šķirnes jauktenis – ASV.

Megana jau iepriekš ir teikusi, ka viņas suņi viņai “nozīmē visu pasauli”, un tos sauca par “maniem mīļajiem” un “maniem zēniem”. Gajs un Bogārts regulāri bija redzami viņas Instagram kontā. Megana savos Instagram ierakstos bieži izmantoja tēmturi #adoptdontshop.

Iepriekšējais rakstsBeidzot kļuvis zināms, kur pazudis Lauris Reiniks
Nākamais rakstsAgrita meitas dzimšanas dienā šausminās par bijušā vīra rīcību un izplūst asarās