Tiek ziņots, ka princis Harijs cer iegādāties māju Apvienotajā Karalistē, lai būtu tuvāk mājām, taču Megana Mārkla acīmredzami nav apmierināta ar plānu.

Tiek ziņots, ka princis Harijs un Megana Mārkla kārtējo reizi piedzīvo asas diskusijas savā mājsaimniecībā, jo Harijam ir vēlme atgriezties Apvienotajā Karalistē un iegādāties māju.

Lai gan hercogam var būt ilgas pēc mājām, Megana nepavisam nevēlas atgriezties Lielbritānijā gandrīz četrus gadus pēc tam, kad pāris pameta karalisko ģimeni, lai sāktu savu jauno dzīvi ASV.

Saskaņā ar dažādiem ziņojumiem Harijs ļoti pieķēries idejai par dzīvi Apvienotajā Karalistē un tā, lai nedzīvotu Kensingtonas īpašumā, bet gan pirktu savu māju.

Avots atklāja: “Viņi drīz sāks meklēt savu īpašumu netālu no Londonas, un Harijs to ļoti vada un vēlas. Viņi neprasīs karalim īpašumu karaliskajā īpašumā savstarpējo problēmu dēļ. Ik pa laikam neliela dzīvokļa izmantošana Kensingtonas pilī nav izslēgta, taču, ja runa ir par māju Apvienotajā Karalistē, viņi to iegādāsies paši.”

Pēc laulībām Saseksas hercogpārim tika dota Frogmoras kotedža, ko izmantot kā savu māju, kas tā arī palika pēc viņu pārcelšanās uz ASV, taču šī gada sākumā viņi tika izlikti no īpašuma uz neatgriešanos pēc Harija memuāru grāmatas “Spare” publicēšanas.

Karaliskais komentētājs Dankans Larkombs piebilda, ka, lai gan mājvieta Apvienotajā Karalistē varētu sniegt princim Ārčijam un princesei Lilibetai iespēju izveidot attiecības ar saviem karaliskajiem radiniekiem, hercogiene “nav devusi nekādus mājienus, ka vēlētos pārvākties atpakaļ”.

Viņš sacīja: “Harijam ir vairāk iemeslu atgriezties Apvienotajā Karalistē nekā Meganai, tāpēc es domāju, ka mēs redzētu šos braucienus, it īpaši, ja viņš ir saistīts ar tādām lietām kā Invictus Games, kur lielākā daļa cilvēku, kas tajā strādā, atrodas Londonā. “

Iepriekšējais rakstsKas patiesībā ir stress un kā ar to cīnīties?
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 13. – 19. novembris