Kārtējā nedēļa jau beigusies, sākas atkal nākamā. Kā izkārtojušās zvaigznes un, ko tas nozīmēs tieši tev nākamajā nedēļā? Aplūko nedēļas horoskopā!

 

Auns

Šonedēļ lielāko uzmanību vari veltīt tam, lai padomātu un parūpētos par savām finansēm, parādiem, kredītiem un kopumā – padarītu savu dzīvi vieglāku. Planētu mijiedarbība palīdzēs tev vieglāk virzīties uz savu mērķu sasniegšanu, ceļā uz tiem būs mazāk šķēršļu. Nedēļas sākumā var rasties nevēlama spriedze attiecībās, jo īpaši gadījumā, ja partneris nesaņem no tevis pietiekami daudz uzmanības. Pārliecinies, ka neesi pārlieku aizņemta ar visām ikdienas lietām, tādējādi zaudējot iespēju atpūsties, priecāties un ļauties romantikai. Nedēļas centrālā tēma: plāno savu laiku un redzēsi, ka tas ir labs risinājums daudzās lietās. 

 

Vērsis

Nedēļas sākumā var gadīties, ka tevi uztrauks dažādi sīkumi vai arī varētu rasties nesaskaņas ar partneri. Mēģini nesatraukties un nedusmoties par sīkumiem un centies dot iespēju uz savu domu izteikšanu un rīcību arī citiem cilvēkiem. Vientuļajiem Vēršiem planētu ietekmē būs pienācis īstais laiks, lai satiktu gaidīto partneri, ievirzot attiecības pareizajā gultnē – tava pacietība būs atmaksājusies. Planētu nesaprašanās varētu radīt grūtības personīgajās un profesionālajās saistībās. Nedēļas centrālā tēma: lēnāk brauksi, tālāk tiksi!

 

Dvīņi

Šis būs labs laiks tev, planētu ietekmē spēsi sasniegt savus mērķus, pārliecinoties, ka beidzot saņem to, kas sen jau ir pelnīts, tādēļ nepakautrējies to arī norādīt citiem. Turklāt šis laiks būs īpaši izdevīgs, ja esi nolēmusi par labu darba vietas maiņai. Tajā pašā laikā planētas atradīsies pretstatā, kas liks tev īpaši uzmanīties, kad runa būs par prezentācijām, līgumu slēgšanām, komunikāciju kopumā, jo neuzmanība var dārgi izmaksāt. Nedēļas centrālā tēma: jo vairāk kaut ko vēlēsies, jo vairāk spēsi sasniegt.

 

Vēzis

Uzmanies no dažādiem finansiāliem darījumiem, nešķērdējies pārlieku daudz ar naudu. Planētu mijiedarbībā šis tev būs labs laiks lai ceļotu un izveidotu jaunas iepazīšanās – draudzību vai pat romantiskas attiecības. Tevī būs entuziasms, lai uzsāktu un paveiktu kaut ko tādu, par ko sen jau domā, bet parasti atliec, jo baidies no riska. Nedēļas centrālā tēma: rīkojies gudri un, ja vēlies teikt “Nē!” – saki, nevis sakod zobus un piekrīti.

 

Lauva

Šonedēļ tev ieteicams koncentrēties uz mājas dzīvi vai jautājumiem, kas saistīti ar tavu dzīvesvietu. Ja tu plāno iegādāties jaunu mājokli, tad dari to šonedēļ, tikai neaizmirsti par rūpīgu plusu un mīnusu izvērtēšanu. Ja to izdarīsi, planētu ietekmē šīs lietas tev būs vieglāk sakārtot. Ja tu strādā no mājām, ir pienācis laiks, lai palielinātu savu peļņu un iegūtu jaunus klientus. Sāc pamazām, un viss nostāsies savās vietās. Arī radi un draugi būs gatavi tev palīdzēt, tādēļ nekautrējies palūgt. Nedēļas centrālā tēma: šonedēļ dominēs viss, kas saistās ar tavu mājokli.

 

Jaunava

Lieliska nedēļa, lai pavadītu to kopā ar partneri un izbaudītu romantiskus brīžus. Izmanto šo nedēļu, lai pēc iespējas vairāk atpūstos, pavadītu laiku ar sev mīļiem cilvēkiem. Planētu konfliktējošā iedarbība var radīt situācijas, kad tev būs nepieciešams lūgt citu palīdzību, bet tevi iesaistīt apkārtējie īsti nekur nevēlēsies.  Neatkarīgi no tā, kas notiek apkārt, nezaudē sirsnību un kontroli pār sevi. Labs laiks, lai dotos iepirkties un atrastu kaut ko, kas tevi patiešām varētu iepriecināt. Nedēļas centrālā tēma: atpūties un velti laiku sev.

 

Svari

Planētu konfliktējošās sadarbības rezultātā tev varētu rastie finansiāla rakstura problēmas un nesaskaņas privātajā dzīvē. Esi piesardzīga, neizvēlies komunikāciju ar cilvēkiem, vadoties pēc viņu maka biezuma. Savukārt planētu ietekmē radīsies dažādas izdevības un iespējas, lai paveiktu kaut ko mājokļa labā. Ja tev nepieciešams kredīts remontdarbu veikšanai, būs piemērots laiks to paņemt, taču izvērtē rūpīgi vai tas patiesi ir labākais variants. Pievērs uzmanību savai veselībai, par ļaunu nenāks, ja uzsāksi kādas fitnesa nodarbības. Nedēļas centrālā tēma: rīkojies un rezultāti neizpaliks.

 

Skorpions

Lieliska nedēļa, lai plānotu brīvdienas vai kādu garāku atpūtas laiku, piemēram, atvaļinājumu, jo pienācis laiks, kad tev vajadzētu baudīt dzīvi, izjust laimi un atpūsties. Šo nedēļu izmanto arī tam, lai atrisinātu kādas nesaskaņas, kas sen jau kā radušās. Nav labi ilglaicīgi turēt sevī dusmas vai aizvainojumu. Nesaskaņas nereti iespējams atrisināt ar lielisku komunikāciju. Izmanto savu šarmu, lai atrisinātu šīs problēmas. Nedēļas centrālā tēma: nekreņķējies par sīkumiem, baudi laiku un atpūties.

 

Strēlnieks

Labs laiks, lai mēģinātu uzlabot ikvienas attiecības, kurās ir kādas nesaskaņas, īpaši ar cilvēkiem, kuri ir tuvas radniecības pakāpes. Citi būs gatavi tev palīdzēt, tādēļ nebaidies runāt, apspriesties. Planētas atradīsies pretrunā viens ar otru, kas arī tevi ietekmēs tādējādi, ka, daudzi vēlēsies tev noteikt to, kas darāms, bet atceries – tu pati vari lemt to, ko un kā labāk darīt, bet ko nē. Izvēle ir tavās rokās, tikai izvairies no pēkšņiem lēmumiem. Izvairies no liekas naudas tērēšanas, izvērtē vai pērc to, kas tiešām ir nepieciešams. Nedēļas centrālā tēma: nedēļa būs produktīva, ja ieklausīsies sevī!

 

Mežāzis

Apkārtējie vēlēsies vairāk laika pavadīt ar tevi, tādēļ velti laiku ģimenei un draugiem. Planētu konfliktējošās mijiedarbības dēļ, iespējams, radīsies dažas problēmas personīgajā dzīvē vai finansiālajā jomā, tāpēc pievērs vairāk uzmanības šīm divām niansēm. Mēģini sakārtot dažādas lietas, kas tev apkārt – vienalga vai tās būtu fiziskas, vai vienkārši garīgas, piemēram, domas. Komunikācija būs auglīga un sniegs rezultātus, ja tu koncentrēsies uz to, ko dari. Nedēļas centrālā tēma: neaizmirsti par sevi!

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ spēsi daudz ko paveikt, lai nākotnē radītu pozitīvas izmaiņas karjerā. Ir pamats priecāties par saviem panākumiem un ne velti. Planētu pretrunīgā darbība sagādās problēmas partnerattiecībās, iespējams, nāksies cīnīties ar kaut ko, kas radies greizsirdības rezultātā, visticamāk, pat nepamatotas greizsirdības dēļ. Centies itin visās jomās saglabāt savu profesionalitāti. Dari visu no sirds un saņemsi atzinību par paveikto. Nedēļas centrālā tēma: parādi sev, ko spēj sasniegt.

 

Zivis

Ir pienācis laiks aizbraukt kaut kur, kur jau sen esi vēlējies būt vai vienkārši pavadīt laiku ar kādu sev ļoti nozīmīgu cilvēku – partneri, ģimenes locekli vai draugu. Uzmani savu veselību, tikai tu vari kaut ko darīt, lai stiprinātu imunitāti. Sazinies ar draugiem, kurus tu satiec reti, iespējams, tavs zvans ir tieši tas, kas spēs uzlabot omu gan tev pašai, gan cilvēkam, ar kuru tu runāsi. Paplašini savu pašreizējo redzesloku un baudi dzīvi visā tās krāšņumā. Nedēļas centrālā tēma: dodies ceļojumā, stiprini imunitāti, mācies ko jaunu!

 

Lai viss izdodas!

Iepriekšējais rakstsPrincis Harijs kaļ lielus plānus, bet Megana Mārkla nav apmierināta
Nākamais rakstsPatiesi baisi! Fobijas, kas pārņem cilvēkus. Un te ir tikai dažas…