Harijam ir viesnīcas istaba, kurā viņš uzturas bez Meganas un manīts, ka viņš pavada laiku viens pats luksusa viesnīcā netālu no savām mājām Kalifornijā, vēsta britu mediji.

Saskaņā ar “The Sun” Saseksas hercogam ir istaba viesnīcu ķēdē  Montecito, netālu no 12 miljonus mārciņu (~13,8 milj. eur) vērtās savrupmājas, kas šobrīd ir viņa un Mārklas ģimenes mājoklis. Avoti laikrakstam stāstījuši, ka Harijs reizēm paliek šajā istabā bez sievas.

Ziņas par to, ka karaliskais pāris lēmuši dažas naktis padzīvot šķirti, parādījās pēc tam, kad piektdien, 19. maijā, viņi nepubliskoja nevienu fotoattēlu, pieminot savu piekto kāzu gadadienu.

Tiek uzskatīts, ka Harijam ir arī otra “paslēpšanās vieta” privātā biedru klubā “San Vicente Bungalows”, Losandželosā, netālu no vietas, kur viņš apmeklē vingrošanas nodarbību ar nosaukumu “Barry’s Bootcamp”. Klubs ir ļoti ekskluzīvs un ievēro stingru privātuma politiku. Viesiem ir aizliegts apspriest visu, kas notiek telpās, tuvoties citiem dalībniekiem telpās , kā arī, ierodoties uzlīmējot uzlīmes uz tālruņa kamerām. Tiek ziņots, ka ikgadējās dalības maksas pārsniedz £3200 (~3700 Eur). Potenciālos biedrus pirms iestāšanās klubā pārbauda komisija, kurā, domājams, ir arī amerikāņu aktrise Džūlija Robertsa.

Harijs un Megana vairākkārt ir uzstājuši uz savām tiesībām uz privātumu pēc tam, kad pārrāva attiecības ar karalisko ģimeni un pārcēlās uz dzīvi ASV.

Nesen karaliskais pāris nokļuva ziņu virsrakstos pēc tam, kad Ņujorkā vietējie paparaci viņus pakļāva “gandrīz katastrofālai” vajāšanai ar automašīnu, kā laikā, viņuprāt, abi bija pat tuvu divām avārijām.

Daudzi ir komentējuši, ka epizode atgādina par notikumiem pirms Harija mātes princeses Diānas nāves, kura gāja bojā autoavārijā Parīzē, kad viņu 1997. gadā vajāja paparaci. Tomēr taksometra vadītājs, kurš tajā brīdī veda karalisko pāri, kopš tā laika ir apgalvojis, ka viņus patiesībā nevajāja fotogrāfi, ka tas ir izdomāts.

Iepriekšējais rakstsTavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM
Nākamais rakstsĒteriskās eļļas veselības veicināšanai un labsajūtai