Viss sazaļojis, uzplaucis un skaists, apkārt šķietami lielāka dzīvības elpa. Nu klāt jau pirmais vasaras mēnesis – jūnijs. Nāc, aplūko, kāds tas solās būt tieši tev!

Visus mūsu horoskopus  lasi HOROSKOPU SADAĻĀ!

 aunsAuns

Pats mēneša sākums būs īpaši iepriecinošs finanšu un biznesa jautājumos. Nedēļām ritot, sastādīsi plānus un sāksi darīt nepieciešamo, lai tos sasniegtu. Veiksme tev uzsmaidīs vairākās jomās, taču nekas no notiekošā nebūs nejaušība. Jūnijā nāksies pieņemt svarīgu lēmumu saistībā ar attiecībām vai laulībām, kurās piedzīvoti meli, nodevība un neuzticība. Nerast vai rast un, ja jā, tad kādu risinājumu, paliek tavā ziņā. Diemžēl, iespējams, nāksies saskarties ar problēmām vai sarežģījumiem saistībā ar bērnu vai bērniem, taču tie būs paredzami, ņemot vērā pēdējo mēnešu notikumus, un tu pratīsi rast piemērotāku risinājumu šai situācijai. Labvēlīgs laiks dažādu, ar ģimeni, laulībām, dzimšanas dienām un citādiem svētkiem saistītu plānu realizācijai. Daži ar steigu iestūrēs laulības ostā dēļ spēcīgām emocijām, jūtām vai grūtniecības. Zināms stress piemeklēs māšu un dēlu attiecības. Tas var būt saistīts ar būšanu tālu prom vienam no otra, ar konfliktu, kā arī tam par iemeslu kalpot var kāds cits pozitīvs vai negatīvs notikums. Viens no pārsteigumiem šajā mēnesī būs saistīts ar kādu Mežāzi, Vērsi vai Jaunavu no tava draugu loka.

 

versisVērsis

Šomēnes tu centīsies realizēt dažādus plānus, kuri sevī iekļauj remontdarbus, uzlabojumus, dzīvesvietas maiņu vai citus ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Diemžēl, problēma būs tā, ka šajā sakarā būs jāpaļaujas uz citu cilvēku darba sparu, kā rezultātā viss notiks lēnāk, kā biji cerējis. Vīrieši virs 35 gadu vecuma gūs iespēju sev par labu sakārtot dažādus finanšu dokumentus, līgumus un vienošanās. Dažus iepriecinās algas pielikums. Jūnijs būs veiksmīgs mēnesis tiem, kuru bizness ir saistīts ar mājokļiem. Iespējams, nokārtosi kādu dokumentu, kurš saistīts ar mājām, piemēram, apdrošināšanu, nodokļu maksājumus u.c. Nepatīkami notikumi būs saistīti ar kāda veselības pasliktināšanos, kā rezultātā neizbēgama būs ārsta vizīte un ārstēšanās. Spriedze privātajā un profesionālajā dzīvē var ietekmēt tevis paša veselību. Jaunumi saistībā ar kāda paziņas dramatiskajiem dzīves notikumiem kalpos par iemeslu apciemojumam. Daudziem nāksies kārtot mantojuma, mantojumā atstāta īpašuma lietas u.tml. Vērša zīmē dzimušajām sievietēm jārēķinās ar iespējamām izmaiņām plānoto ceļojumu sakarā. Var gadīties, ka brauciens būs jāatceļ, tas kavēsies vai pati to nokavēsi.

 

dviniDvīņi

Jūnijā Dvīņiem būs darba pilnas rokas, tāpat arī gaidāmi dažādu vietu un institūciju apmeklējumi, dažāda veida dokumentu kārtošana un ar veselību saistītu jautājumu risināšana. Satiksi un iepazīsi jaunus cilvēkus. Ar daļu no viņiem īpaši satuvināsies un izveidosi patiesu draudzību. Izbraucieni un ceļojumi šajā mēnesī neattaisnos uz tiem liktās cerības. Viens no iemesliem būs tas, ka tavas gaidas gluži vienkārši ir pārāk lielas. Neuzspied saviem tuviniekiem dot tev solījumus, kā arī nesoli pats to, par ko neesi pilnībā pārliecināts, ka spēsi izpildīt. Labāk laikus laipni, taču neatkāpīgi atsakies. Labvēlīgs laiks sanākšanām un svinībām ģimenes lokā, saderināšanām un kāzām. Gūsi iespēju realizēt savus labos nodomus attiecībā pret savu ģimeni. Īpašumu un mājsaimniecības problēmas, ar kurām saskaries pēdējo mēnešu laikā, ļoti lēnām tiks risinātas un aizvien nāksies paļauties uz apkārtējiem, ja vien pašam nebūs gana daudz resursu, lai tiktu galā bez citu iesaistīšanās. Par sevi kādas tikšanās vai sanākšanas laikā atgādinās veca mīlestība. Visticamāk, tas neraisīs negatīvas emocijas. Pastāv risks, ka šomēnes saasināsies hroniskas veselības problēmas, tādēļ ieteicams veltīt gana daudz uzmanību un rūpes savai veselībai un pielietot nepieciešamo ārstēšanos, terapiju vai procedūras.

 

vezisVēzis

Jūnijs būs salīdzinoši sarežģīts mēnesis Vēža zīmē dzimušajām sievietēm. Neparedzamas un problemātiskas var būt attiecības ar citām sievietēm: radiniecēm, draudzenēm, kolēģēm. Vīriešus virs 35 gadu vecuma iepriecinās kādi jaunumi, ieteikums, ielūgums vai ceļojums. Zvaigznes būs tev labvēlīgas jautājumos attiecībā pret Ūdensvīra, Svaru un Dvīņu zīmē dzimušajiem. Gados jauni vīrieši varēs baudīt papildus peļņu, algas pielikumu vai labāk apmaksāta darba iegūšanu. Jebkuras problēmas un nepatikšanas, ar kurām šomēnes saskarsies, spēsi atrisināt salīdzinoši īsā laika posmā. Gaidāmi daudz un dažādi, gan politiski, gan sociāli notikumi, kuri lielākoties būs negatīvi, taču palīdzēs tev veikt pāris personīgus lēmumus. Jūnijā zvaigznes sola arī kādu zīmīgu notikumu, kurš sagādās tev neaizmirstamu pieredzi un, kurš spilgti paliks atmiņā vēl turpmākos gadus. Vari izmēģināt savu veiksmi loterijā vai kādā citā spēlē. Pārbaudījumiem pakļautas būs tavas attiecības ar bērnu vai mazbērnu. Pastāv risks, ka nesaskaņas jūsu starpā izies ārpus kontroles.

 

lauvaLauva

Jūnijā Lauvas zīmē dzimušajiem vīriešiem, kuri ir esošie vai topošie vecāki, spriedzi un raizes raisīs dažādi ar bērnu saistīti jautājumi. Iespējami ar bērnu saistīti konflikti ar ģimenes locekļiem, kaimiņiem, skolotājiem u.c. Sievietēm virs 35 gadu vecuma ieteicams izvairīties no nozīmīgu lēmumu pieņemšanas, kā arī dažādu juridisko jautājumu kārtošanas. Saņemsi nepatīkamus jaunumus par kādu sev pazīstamu sievieti. Neraugoties uz iepriekš minēto, kopumā jūnijā zvaigznes parūpēsies par vairākiem jaukiem un neaizmirstamiem notikumiem. Gaidāmas negaidītas tikšanās un sanākšanas. Pavērsies jaunas iespējas privātajā un sabiedriskajā dzīvē. Vairums pavadīs laiku, plānojot un apsverot dažādus izdevumus un pirkumus. Esi vērīgs attiecībā pret saviem finanšu dokumentiem, personīgo informāciju u.tml. Attiecībās ar ģimenes locekļiem mazrunība var veicināt šaubas un neuzticību vienam pret otru. Īpašu uzmanību pievērs attiecībām ar Vērša, Jaunavas un Mežāža zīmes pārstāvjiem. Kā noproti, jūnijs tev būs dinamisks un mainīgs mēnesis gan ar pozitīvām, gan negatīvām emocijām. Sarežģījumi, ar kuriem saskarsies, liks tev būt atbildīgākam pret lēmumiem, kurus tu pieņem un palielinās ambīcijas konkrētajā dzīves jomā. Tevi gaida lielas pārmaiņas jau tuvākajā nākotnē.

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem jūnijs atnesīs vairākas jaunas iespējas saistībā ar izglītību, karjeru un biznesu. Nāksies nekavējoties pieņemt lēmumus un rīkoties, lai realizētu savas idejas. Tas, cik daudz sasniegsi, atkarīgs no tevis, taču, ja neslinkosi, sasniegsi ļoti daudz. Mēneša laikā, diemžēl, neizdosies veiksmīgi atrisināt visas ar mājokli un īpašumu saistītās problēmas. Iespējams, dažādu iemeslu dēļ nāksies nogaidīt, taču tas nenesīs tev nekādus zaudējumus. Atceries, ka, ja kaut kas nenotiek tā, kā tu vēlies, tevi gaida kas vēl labāks. Mīlas dzīvē piedzīvosi priekpilnus un patīkamus brīžus. Tāpat arī ģimenē. Iespējamas sanākšanas ar draugiem un tuviniekiem par godu kādai gadadienai, dzimšanas dienai u.tml. Ja esi ieplānojis ceļojumu vari ko citu saistībā ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē, jārēķinās, ka var nākties veikt kādas izmaiņas un pārkāpt pāri vairākiem sarežģījumiem. Aizrautīgi sekosi līdzi notikumiem citā valstī vai pilsētā. Šomēnes attiecības starp dažādām paaudzēm, sevišķi starp tēviem un meitām, kļūs trauslākas. Esi atvērts un uzklausi visu, kas sakāms cilvēkiem no tava draugu loka. It īpaši, ja saruna ir par un ap darbu, biznesu, investīcijām, papildus darbu u.tml. Kāds no taviem draugiem var lūgt tev palīdzību naudas jautājumos, piemēram, aizdevumu vai kredīta galvojumu.

 

svariSvari

Svaru zīmē dzimušajiem šomēnes nāksies saskarties ar nopietnām finanšu problēmām. Ne viss notiks tad un tā kā tu vēlies un gaidi. Atsevišķos gadījumos zaudējums vai padošanās raisīs prieku. Gados jauni Svaru zīmē dzimuši vīrieši piedzīvos interesantu attīstību savos plānos saistībā ar izglītību, karjeru un biznesu. Iespējamas jaunas sejas kolēģu vai vadības rindās. Sievietēm virs 35 gadu vecuma, sevišķi tām, kuras sev nospraudušas plānus un mērķus, veiksme būs sabiedrotā šajā mēnesī. Pozitīva ietekme tavā dzīvē būs cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona un Zivju zīmē. Gaidāmas vairākas sanākšanas ar radiniekiem no tuvienes un tālienes. Pozitīvu attīstību piedzīvosi arī mīlas dzīvē. Labvēlīgs laiks, lai saderinātos un salaulātos.Ceļojumi šajā mēnesī prasīs lielāku sagatavošanos, kā arī sagādās stresu un raizes. Daži dosies izbraucienā, lai apraudzītu kādu, kurš ir sasirdzis. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma būs jāsaskaras ar nepatikšanām, kuru cēlonis būs kļūdas, neievēroti noteikumi un pārkāptas vienošanās. Kamēr neizstrēbsi putru, ko esi savārījis, gaidīt pozitīvus rezultātus būs bezjēdzīgi.

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmes pārstāvjiem Jūnijā gaidāmi dažādi ar ģimenes lokā esošiem bērniem un jauniešiem saistīti notikumi. Lielākoties tās būs personīgas svinības, dažādu izglītības un karjeras plānu realizācija utml. Daļai šis mēnesis atnesīs ilgi gaidītās iespējas realizēt savus plānus, idejas un talantus. Uzklausi un ņem vērā ieteikumus, kurus saņemsi no Svaru, Dvīņu vai Ūdensvīra zīmes pārstāvja. Notikumi kāda drauga dzīvē raisīs skumjas, nožēlu un satraukumu. Nāksies sastapties ar dzīves pārbaudījumiem, no kuriem nevienam no mums laiku pa laikam neizbēgt. Gados jaunās sievietes iepriecinās kās piedāvājums, ielūgums vai dokuments, kurš pavērs jaunas iespējas personīgajai izaugsmei. Zvaigznes sola iepriecinošus jaunumus par kādu meiteni vai jaunu sievieti. Problēmas un negaidītas, nepatīkamas situācijas būs sekas iepriekš steidzīgi izteiktiem komentāriem un neapdomīgi pieņemtiem lēmumiem. Tās atnesīs tev gan sava veida zaudējumus, gan vērtīgu dzīves pieredzi. Attiecībās ar savu otro pusīti vari saskatīt aizdomas par iespējamu neuzticību, taču vēlāk sapratīsi, ka tas ir tikai pārpratums.Esi piesardzīgs attiecībās ar Mežāža, Jaunavas un Vērša zodiaka zīmē dzimušajiem.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Jūnijā gaidāmi vairāki notikumi saistībā ar zēnu vai jaunu vīrieti, kurš, ļoti iespējams, dzīvo tālu prom. Iespējams arī ceļojums, baudot atvaļinājumu, brīvdienas vai dzīvesvietas maiņa. Saņemsi jaunumus par iestājušos grūtniecību vai puisīša nākšanu pasaulē. Labvēlīgs laiks ceļojumiem vīriešiem, kuri ir vecumā virs 35 gadiem un it īpaši gadījumos, ja brauciens saistīts ar tūrismu, atpūtu un izklaidi. Saņemsi nepatīkamas ziņas par kādu sievieti virs 35 gadu vecuma, kura dzīvo netālu. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma nāksies piedzīvot grūtus brīžus savā dzīvē – vilšanos, zaudējumu, izgāšanos vai cita veida neveiksmi. Izjutīsi emocionālu stresu, uzturoties kāda Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē dzimuša vīrieša kompānijā. Zvaigznes sola dažādas, lielākoties negaidītas tikšanās. Saņemsi sev nozīmīgu un izdevīgu informāciju, kura būs noderīga nākotnē. Jūnijs būs veiksmīgs finanšu jomā. Pastāv liela iespēja gūt negaidītu peļņu. Saņemsi piedāvājumu, līgumu vai dokumentu, kurš liks tev justies drošāk attiecībā pret savu nākotni un plāniem. Nedrošības sajūta vai centieni manipulēt var tevi atsvešināt tevi no dažiem cilvēkiem. Izvairies rīkoties un runāt emociju uzplūdā.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem jūnijs atnesīs vairākus pozitīvus pārsteigumus, taču lielā mērā viss būs atkarīgs no tevis paša. Gados jaunām sievietēm var nākties piedzīvot nesaskaņas ar kādu cilvēku no draugu loka. Tavās rokās būs izvēle, vai šīs attiecības saglabāt vai nē. Finanšu jomā stabils mēnesis, it īpaši, ja arī pats pievērsīsi sevišķu uzmanību finanšu plānošanai. Labvēlīgs laiks tiem, kuru darbs saistīts ar pārdošanu, nekustamo īpašumu, remontdarbiem u.tml. Saņemsi jauna darba piedāvājumu vai iespēju gūt papildus peļņu. Jebkura iespēja atvērs tev durvis uz daudzsološu nākotni. Ne tik veiksmīgas tuvākās nedēļas būs mīlas dzīvē. Liela daļa dažādu iemeslu dēļ nolems pārtraukt esošās attiecības. Cēlonis var būt abpusējs mīlestības trūkums. Atsevišķos gadījumos var nākties pievērst uzmanību savam mīļotajam cilvēkam, lai apstiprinātu vai noliegtu sānsoļu iespējamību. Spēsi izdarīt daudz pozitīvu lietu savā ģimenes un laulības dzīvē, ja vien būsi pozitīvi noskaņots un būsi labvēlīgs pret savu ģimeni un mīļajiem. Tavi labie nodomi gūs atbalstu, sapratni un gūs veiksmīgu rezultātu. Pastāv liela iespēja, ka saņemsi ielūgumu saistībā ar kāda ģimenes locekļa vai radinieka saderināšanos vai kāzām.

 

udensvirsŪdensvīrs

Jūnijā Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem nāksies pavadīt daudz laika, risinot nepatīkamus, ar īpašumu un ģimeni saistītus jautājumus. Drīzumā varēsi baudīt palīdzību vai uzmanības apliecinājumu no cilvēka, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Vīrieši un sievietes virs 35 gadu vecuma spēs sasniegt ievērojami daudz šī mēneša laikā un, pats galvenais, atbrīvoties no vecām problēmām un nepatīkamiem cilvēkiem savā dzīvē. Piedalīsies notikumā, kurš saistīts ar kādu Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē dzimušo. Tev būs zināma saistība ar zēnu vai jaunu vīrieti, kurš piedzīvos nozīmīgu notikumu vai pārmaiņas savā dzīvē. Vīriešiem līdz 35 gadu vecumam ieteicams būt uzmanīgiem un pievērst uzmanību cilvēkiem, ar kuriem tiekas un kopā strādā. Cik vien iespējams, paļaujies tikai un vienīgi uz sevi. Ar pozitīvām emocijām tevi piepildīs sanākšana mājās vai kāda apciemojums. Daži no pārsteigumiem šajā mēnesī būs saistīti nebūšanām ģimenē un citu centieniem iejaukties tavā ģimenes un mīlas dzīvē. Veselības problēmas, ar kurām, iespējams, saskarsies, prasīs dinamisku ārstēšanu, ilgstošas izmaiņas uzturā vai citas izmaiņas tavā dzīves veidā.

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem Jūnijs atnesīs vairākas problēmas un pārmaiņas, galvenokārt darbā un biznesā. Nāksies veikt dažādas izmaiņas ikdienas gaitās. Iespējams, atsevišķās jomās būs jāpieņem inovācijas un jāatvadās no senām un ērtām metodēm darbā un citur. Izvairies no tikšanām un sarunām ar kolēģiem, kurās pastāv risks, ka vari tikt iesaistīts kādās intrigās. Sarakste un sarunas ar draugu vai draugiem rosinās tevi pārdomāt viņu sniegtos ieteikumus un jaunas idejas. Kāds var izrādīt romantisku vai cita veida interesi par tevi. Atbildes uz jautājumiem, kas šī iemesla dēļ radīsies, atradīsi sevī pašā. Finansiālā situācija būs nestabila, taču ne dramatiska. Viss būs atkarīgs no izdevumu plānošanas un praktiskuma. Iespējams, šajā sakarā saņemsi kādu patīkamu pārsteigumu, taču tas skars vēl kādu tavas ģimenes locekli, līdz ar to konkrētajā priekā nāksies dalīties. Drīzumā gaidāms kāds priecīgs notikums vai jaunumi saistībā ar bērnu, kurš šobrīd atrodas tālienē. Labvēlīgs laiks ceļošanai. Gados jaunām sievietēm notikumi mīlas dzīvē būs interesanti un neparedzami, taču pozitīvi. Cerības, kuras liksi uz šo mēnesi, neliks tev vilties.

 

Lai tev lielisks šis mēnesis!

Lasi arī: Kāds būs laiks brīvdienās un nākamnedēļ? Pilnīgi jaunas prognozes 7 dienām!

Seko mums arī Facebook un Instagram

Iepriekšējais rakstsSinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākās nedēļas laikā
Nākamais rakstsPrincis Harijs un Megana Mārkla lēmuši padzīvot atsevišķi