Pēdējā laikā daudz runāts par prinča Harija un Meganas Mārklas lēmumiem, tostarp par aiziešanu no karaliskās ģimenes. Nu pāris piedzīvojis lielu zaudējumu, vēsta britu mediji.

Megana un Harijs “ir zaudējuši 22 miljonus dolāru (nepilni 19 miljoni eiro), kopš viņi aizgājuši no karaliskās ģimenes”, apgalvojis karaliskais komentētājs.

Pāris pagājušajā gadā pieņēma lielo lēmumu atstāt savu karalisko dzīvi Lielbritānijā un pārcelties uz ASV, cenšoties dzīvot finansiāli neatkarīgu dzīvi prom no monarhijas.

Kopš tā laika viņi ir iztērējuši kaudzi naudas daudzām jaunām greznībām, piemēram, savrupmāju Montesito, kam ir ekskluzīva apkārtne pludmalē, kas atrodas aptuveni divu stundu brauciena attālumā uz ziemeļiem no Losandželosas.

Lai gan viņiem ir izdevies noslēgt virkni ienesīgu darījumu ar straumēšanas gigantiem, piemēram, Netflix un Spotify, Harijs intervijā ar Opru Vinfriju martā stāstīja par to, kā viņš tika finansiāli teju nogriezts no ģimenes.

Tas savukārt izraisīja prinča Čārlza preses pārstāvja atbildi, kurš jūnijā, kad tika atklāti Klerensa nama finanšu pārskati par šo gadu, sacīja, ka Saseksas hercogpāris par atteikšanos no monarhijas pienākumu pildīšanas saņēma ievērojamu summu, un ka viņi tika finansēti līdz pat 2020. gada vasarai.

Taču pēc karaliskā komentētāja teiktā, Harijs un Meghana kopš aiziešanas no karaliskās ģimenes ir zaudējuši vairāk nekā 22 miljonus dolāru (nepilni 19 miljoni eiro), pirms tika noslēgti viņu lielie darījumi.

Pieredzes bagātā žurnāliste un redaktore Daniela Elsere, kura savas 15 gadu ilgās karjeras laikā strādājusi gan televīzijā, gan presē, gan digitālajā vidē, teica, ka ir atklāts, ka pāris samaksāja 19,6 miljonus dolāru (nepilni 17 miljoni eiro) par savu lepno savrupnamu, kas aprīkots ar divām saunām un tējas namiņu, kam blakus atrodas dīķis. Elsere to raksturoja kā: “Tieši tas, kas vajadzīgs aizbēgušam princim”.

Elsere turpināja: “Īpašuma iegāde bija nozīmīgs notikums gan Harijam, gan Meganai, jo tā bija pirmā māja, kas kādam no viņiem kādreiz piederējusi. Hercogam tā bija arī pirmā reize, kad viņam personīgi bija jāsedz rēķins, lai iegūtu sev jumtu virs galvas. Līdz pat 35 gadu vecumam par visiem Harija tēriņiem parūpējās karaliskā ģimene. Un par karaliskās ģimenes līdzekļiem tika finansēti arī visi vērienīgie remontdarbi, kas tika veikti Frogmoras kotedžā, kas bija Saseksas hercogpāra oficiālā mājvieta Lielbritānijā.”

Pirms diviem gadiem tika sīki izklāstīts, ka ar nodokļu maksātāju naudu tika finansēts darbs 4,4 miljonu ASV dolāru (nepilni 4 miljoni eiro) vērtībā, ko pāris teica, ka atmaksās pēc tam, kad būs atteikušies no karaļnama pienākumu pildīšanas.

Elseres skaidroja: “Ņemot to visu kopā – viņu jauno mājokļa depozītu, mājsaimniecības uzturēšanas izmaksas, to, cik daudz Kornvolas hercogistes naudas viņi ir iztērējuši, un viņiem ir jāatmaksā Frogmoras izmaksas – un kopsumma ir 22,45 miljoni (19,1 miljoni eiro). Interesanti, kā viņi šo summu būs spējīgi maksāt.”

Viņa piebilda, ka pārim tiks samaksāts par viņu darbu un līgumiem, kas noslēgti ar Netflix un Spotify, tomēr viņi nesaņems visu šo darījumu summu, tikai maksājumus un iemaksas, lai tie turpinātos.

Pavisam nesen tika paziņots, ka Harijs ir parakstījis līgumu par viņa memuāru izdošanu, un grāmatas ieņēmumi tiks novirzīti labdarībai. Izdevējs “Penguin Random House” savā paziņojumā norādīja, ka tas būs intīms un sirsnīgs memuārs, kurā Harijs dalīsies galīgajā stāstā par pieredzi, piedzīvojumiem, zaudējumiem un dzīves mācībām, kas viss veidojis viņu kā personību.

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts
Nākamais rakstsSieviete dzemdē dēlu, kamēr atrodas Covid-19 izraisītā komā