Veicot mediju monitoringu, Valsts policija 18. februārī vietnē X (Twitter) pamanīja video, kur kāds vīrietis ar kājām smērē un spārda uz reklāmas stenda izvietotu Ukrainas karoga attēlu. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu pārvaldē tika uzsākts kriminālprocess.Prokrieviski noskaņots kungs nolemj izrādīties internetā – karma viņam atmaksā ātri

Veicot izmeklēšanas darbības, 21. februārī tika aizturēts 1984. gadā dzimis vīrietis, kurš savu vainu izdarītajā noziedzīgajā notikumā atzina. Minētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par agresīvu uzvedību. Personas dzīvesvietā tika atrasti un izņemti video redzamie apavi, ar kuriem tika smērēts pieminētais plakāts ar Ukrainas karoga attēlu. Aizturētais vīrietis tika nogādāts uz īslaicīgās aizturēšanas biroju, un tiks lemts par apcietinājuma piemērošanu.

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 231. panta pirmās daļas –par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaužas acīmredzamā necieņā pret sabiedrību vai bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu vai uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību), vai organizāciju darbu. Par šādu noziedzīgo nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsNo cietuma iznācis laupītājs Ventspilī terorizējis veselu mikrorajonu
Nākamais rakstsDaugavpilī apzina vājās vietas aizsardzībā