Zēns vai vīrietis, neatkarīgi no viņa patiesā vecuma tie ir divi dažādi subjekti! Pārliecinies, cik nobriedis ir tavs partneris…

KAD RUNA IR PAR MĀCĪBĀM,VIŅŠ…

Viņš jau neskaitāmas reizes cenšas pabeigt mācības, taču vienmēr atrodas kas svarīgāks. Ja tavs mīļotais nespēj pabeigt iesākto, tad kaut kas ir nogājis greizi ar viņa prioritātēm. Protams, attiecību speciālisti nedomā situāciju, kad stiprā dzimuma pārstāvim ir kādi objektīvi iemesli studiju pārtraukšanai, piemēram, viņš ir paņēmis akadēmisko gadu, lai sapelnītu naudu un turpinātu tās, ko šobrīd nevar atļauties. Tomēr, ja bez šāda nopietnaiemesla viņš ignorē mācības, tā ir puišeļa uzvedība! Vīrieti vada ambīcijas un vēlme pilnveidoties, realizēt sevi!

 

VIŅA IZKLAIDE IR TRAKULĪGA NAKTSDZĪVE 

Ja tavs mīļotais vēl aizvien vēlas atpūsties līdzās citiem tusētājiem, kuri alkst nenopietnas saistības, viņš, visticamāk, vēl nav nobriedis nopietnām saistībām. Attiecību speciālisti norāda, lai labāk atrodi kādu, kurš vēlēsies kopā ar tevi apceļot pasauli, alks ļauties jautriem piedzīvojumiem, nevis nedomā palaist garām slapjo krekliņu konkursus naksnīgās uzdzīves metropolēs – Ibisā vai kur citur…

 

VIŅŠ NEVAR (LASI: NEVĒLAS!) ATRAST DARBU

Īstajā dzīvē viss nemaz nav tik vienkārši, vai ne? Tomēr, ja viņš jau ilgstoši cenšas atrast darbu, taču dara to ļoti pasīvi, nemaz nepiepūloties, jo uzskata, ka var bez tā tīri labi iztikt, kaut kas nav īsti kārtībā! Speciālisti norāda, ka nobriedušu vīrieti raksturo vēlme profesionāli attīstīties, uzņemoties rūpes kā par sevi, tā arī partneri.

 

VIŅŠ IZMANTO SAVU MAMMU

Ja tava otra pusīte nemitīgi atkārto, ka to un šo izdarīs viņa mamma, ir laiks apstāties uz pajautāt pašai sev – vai esi ar mieru, ka tev līdztekus šīm saistībām ir attiecības arī ar viņa māti? Līdz brīdim, kad viņš nebūs gatavs atvadīties no šīs atkarības, nekas īsti nemainīsies! Vīrietis, kurš spēj rūpēties (un ļauj parūpēties par sevi) par savu mammu, nebūdams, piedod, memmes dēliņš – lūk, tas ir uzvarētājs!

 

VIŅŠ SEKO STRIPTĪZA DEJOTĀJĀM SOCIĀLAJOS TĪKLOS

Attiecību speciālistiem ir tikai divi vārdi, kā šo faktu raksturot: nenopietni un žēli…

 

VIŅŠ VIENMĒR IZNIEKO NAUDU

Vai viņš nekad nepasūta pusdienas diviem? Viņa tālrunis regulāri tiek atslēgts, jo kārtējo reizi nav apmaksāts rēķins? Ja no tava mīļotā algas dienas, līdz brīdim, kad naudas nemaz vairs nav atlicis, paiet vien dažas dienas, ir vērts aizdomāties vai šī cilvēka spēkos ir stāvēt stabili ar abām kājām uz zemes? Šīs ir tipiskas puišeļu problēmas…

 

TU ESI NR. 2 AIZ SOCIĀLAJIEM TĪKLIEM VAI KAUT KĀ CITA…

Ja tavs mīļotais regulāri pazūd virtuālajā vidē, kur čato ar draugiem, vai, iespējams, apspriežas ar citām daiļā dzimuma pārstāvēm, viņa prioritātes ir skaidri sakārtotas! Kur tajā visā ir tava vieta? Nobrieduša vīrieša pazīme noteikti nav stundām ilga pazušana kaut kur, kur viņam ir ērtāk, bezrūpīgām un interesantāk…  Vai tas, ja viņš ikdienas sazinās ar savām bijušajām tev šķiet pieņemami?

 

VIŅŠ IZKLAIDĒJĀS KĀ PUSAUDZIS

Pat, ja tava otra pusīte pašlaik ir students, attiecību speciālisti norāda, ka nav īpaši pieņemami, ja viņš katru brīvu brīdi izmanto, lai satiktos ar draugiem, piedalītos dažādos burziņos gluži kā pusaudžu vecumā. Viņš izšķiež savu brīvo laiku nevis, lai tiktos ar tevi, bet lai nezaudētu savu uzdzīves karaļa titulu. Vai tev nepieciešama vēl skaidrāka nenobrieduša vīrieša pazīme?

 

VIŅA MOTO IR – VISPIRMS ČOMI, TAD NOPIETNAS ATTIECĪBAS!

Ja viņš vēl aizvien svēti tic šādam priekšstatam, šim vīrietim reiz varētu nākties apjaust to, ka kamēr viņš ir turpinājis nocietināt savu sirdi, neielaižot tajā tevi līdz galam, reiz visi viņa draugi var jau būt kopā ar draudzenēm un, iespējams, jau pamazām kļuvuši par vecākiem. Nopietna kļūda, draudziņ! Ja jūti, ka ilgstoši nespēj piekļūt viņa sirds durvīm, sameklē tādu stiprā dzimuma pārstāvi, kuram tu esi nozīmīga, kurš tevi vērtēs augstāk vai vienlīdz augstu saviem čomiem, nevis liks tev nožēlot, ka esi viņa dzīvē…

 

VIŅU BIEDĒ LAULĪBAS

Zēniem ir grūti apjaust laulību ideju, nopietnas saistības, visticamāk, nešķiet nekas jauks. Bet vīrietim? Viņš domā, ka nav nekā labāka, kā dalīties ar kādu savā mīlestībā, kā rūpēties, pasargāt un kopt savas attiecības.

 

VIŅŠ DOMĀ, KA VARDARBĪBA IR FORŠA

Ja viņš ir pārliecināts, ka sava fiziskā pārspēka pielietošana konfliktu risināšanai ir pavisam normāla lieta, ir laiks pateikt šim zēnam, lai rimstas! Ja nekas nemainās, bēdz!

 

VIŅŠ IR NEPASTĀVĪGS

Zēniem allaž nepieciešama kompānija, kāds, kurš atbalstītu viņu. Vīrietim nav problēmas ar darbību vienatnē. To sauc par briedumu.

 

VIŅŠ AIZVIEN DZĪVO PIE VECĀKIEM

Ja tavam mīļotajam jau ir pāri 30 gadiem un jūs jau labu laiku esat kopā, taču viņš negrasās pamest silto vecāku ligzdiņu, lai jūs kopīgi uzsāktu savu atsevišķu dzīvi, iespējams, viņš to nemaz nevēlas. Viņam ir silti un ērti tur, kur viņš ir! Vai tev tas ir pieņemami?

 

VIŅŠ NESPĒJ UZŅEMTIES ATBILDĪBU

Nenobriedušam vīrietim ir raksturīgi it visā vainot citus vai pasauli, kura pret viņu ir uzgriezusi savu nodevīgo, neveiksmīgo vaigu ne sevi pašu, kuram tad nu patiesībā ir jāuzņemas atbildība par savām kļūdām! Negaidi no šāda partnera pārāk daudz. Zēns nespēj palīdzēt tev…

 

VIŅAM NAV PERSONĪGO MĒRĶU

Ja šī stiprā dzimuma pārstāvja vienīgā iecere ir būt nākamajam Danielam Kreigam – centies nesmieties. Nobriedušam vīrietim ir ambīcijas. Zēnam? Viņš aizvien cenšas sameklēt pats sevi.

 

VIŅŠ IR – ZEM JOSTASVIETAS ORIENTĒTS

Tava otra pusīte nemitīgi runā par seksu, skatās porno un nekautrējas pat tavā klātbūtnē pievērst uzmanību citu daiļā dzimuma pārstāvju sievišķīgajiem jaukumiem?! Paškontrole viņam ir sveša lieta…

 

VIŅŠ IR SAVTĪGS

Zēniem vienmēr būtiskākais ir – es, es un es! Ja viņš neapzinās, ka attiecībās esat jūs divi, šīm saistībām nav būtiska pamata.

 

VIŅŠ REGULĀRI KAVĒ

Tu nemitīgi gaidi uz viņu? Kad zēni apzinās, cik būtiska ir punktualitāte – viņi kļūst par vīriešiem. Cieni sevi un savu laiku! Tu taču respektē mīļoto un esi pelnījusi pretī to pašu!

 

VIŅŠ VĒLAS, LAI TU VISU IZVĒLIES

Nobriedis vīrietis zina, ka spēja uzņemties iniciatīvu ir būtiska! Ja viņš nespēj izlemt kādu filmu skatīties, ko jums darīt brīvdienās, nerunājot nemaz par to, ko iesākt pašam ar savu dzīvi, jūsu attiecības strauji virzās lejup no kalna…

 

VIŅŠ IR NEPASTĀVĪGS

Dažkārt tev šķiet, ka nekas nevar būt labāks par jūsu attiecībām un savstarpējo saskaņu. Citkārt – viņa rīcība patiesi negatīvi pārsteidz tevi, bet vēl citreiz viņš ir gatavais pakaļa! Ja tavs mīļotais nezina kā būt par lielisku (o.k., labu!) partneri visu laiku, viņam vēl aizvien ir krietni jāaug.

 

VIŅA NEKAD NAV LĪDZĀS

Kāpēc tu esi kopā ar šo cilvēku, ja viņš teju nekad nav ne fizisks, ne emocionāls atbalsts? Laiks strauji rit uz priekšu, netērē to lieki!

 

Lai jums veicas!

Sabiedrība

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Divi gados jauni cilvēki – puisis un meitene – Pierīgā sabojā sev visu atlikušo dzīvi

  Veicot mērķtiecīgu izmeklēšanu lietā saistībā ar sievietes slepkavību, kas tika izdarīta šā gada aprīlī viņas...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl darba nedēļas noslēgumā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis...

Cilvēki vakcinējas kūtri – ko iesāks ar vakcīnām, kurām strauji iztek derīguma termiņš? – VIDEO

  Tuvāko nedēļu laikā uz Tunisiju ceļos Latvijas iegādātās un neiztērētās “AstraZeneca” vakcīnu devas, jo augusta...

Vidzemes pusē kāds saniknots zemnieks ar motorzāģi gāž elektrības stabus – VIDEO

  Pieturoties karstajam laikam, tā vien šķiet, ka arī savaldīgie latviešu zemnieki kļuvuši karstasinīgāki. Kādā klusā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...

Sinoptiķis Bricis neiepriecina ar prognozi par laiku turpmāk – VIDEO

  Līdz ar vēsāku laiku Latvijas piekrastē šonedēļ veidosies ūdensstabi, brīdina Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors...