Zēns vai vīrietis, neatkarīgi no viņa patiesā vecuma tie ir divi dažādi subjekti! Pārliecinies, cik nobriedis ir tavs partneris…

KAD RUNA IR PAR MĀCĪBĀM,VIŅŠ…

Viņš jau neskaitāmas reizes cenšas pabeigt mācības, taču vienmēr atrodas kas svarīgāks. Ja tavs mīļotais nespēj pabeigt iesākto, tad kaut kas ir nogājis greizi ar viņa prioritātēm. Protams, attiecību speciālisti nedomā situāciju, kad stiprā dzimuma pārstāvim ir kādi objektīvi iemesli studiju pārtraukšanai, piemēram, viņš ir paņēmis akadēmisko gadu, lai sapelnītu naudu un turpinātu tās, ko šobrīd nevar atļauties. Tomēr, ja bez šāda nopietnaiemesla viņš ignorē mācības, tā ir puišeļa uzvedība! Vīrieti vada ambīcijas un vēlme pilnveidoties, realizēt sevi!

 

VIŅA IZKLAIDE IR TRAKULĪGA NAKTSDZĪVE 

Ja tavs mīļotais vēl aizvien vēlas atpūsties līdzās citiem tusētājiem, kuri alkst nenopietnas saistības, viņš, visticamāk, vēl nav nobriedis nopietnām saistībām. Attiecību speciālisti norāda, lai labāk atrodi kādu, kurš vēlēsies kopā ar tevi apceļot pasauli, alks ļauties jautriem piedzīvojumiem, nevis nedomā palaist garām slapjo krekliņu konkursus naksnīgās uzdzīves metropolēs – Ibisā vai kur citur…

 

VIŅŠ NEVAR (LASI: NEVĒLAS!) ATRAST DARBU

Īstajā dzīvē viss nemaz nav tik vienkārši, vai ne? Tomēr, ja viņš jau ilgstoši cenšas atrast darbu, taču dara to ļoti pasīvi, nemaz nepiepūloties, jo uzskata, ka var bez tā tīri labi iztikt, kaut kas nav īsti kārtībā! Speciālisti norāda, ka nobriedušu vīrieti raksturo vēlme profesionāli attīstīties, uzņemoties rūpes kā par sevi, tā arī partneri.

 

VIŅŠ IZMANTO SAVU MAMMU

Ja tava otra pusīte nemitīgi atkārto, ka to un šo izdarīs viņa mamma, ir laiks apstāties uz pajautāt pašai sev – vai esi ar mieru, ka tev līdztekus šīm saistībām ir attiecības arī ar viņa māti? Līdz brīdim, kad viņš nebūs gatavs atvadīties no šīs atkarības, nekas īsti nemainīsies! Vīrietis, kurš spēj rūpēties (un ļauj parūpēties par sevi) par savu mammu, nebūdams, piedod, memmes dēliņš – lūk, tas ir uzvarētājs!

 

VIŅŠ SEKO STRIPTĪZA DEJOTĀJĀM SOCIĀLAJOS TĪKLOS

Attiecību speciālistiem ir tikai divi vārdi, kā šo faktu raksturot: nenopietni un žēli…

 

VIŅŠ VIENMĒR IZNIEKO NAUDU

Vai viņš nekad nepasūta pusdienas diviem? Viņa tālrunis regulāri tiek atslēgts, jo kārtējo reizi nav apmaksāts rēķins? Ja no tava mīļotā algas dienas, līdz brīdim, kad naudas nemaz vairs nav atlicis, paiet vien dažas dienas, ir vērts aizdomāties vai šī cilvēka spēkos ir stāvēt stabili ar abām kājām uz zemes? Šīs ir tipiskas puišeļu problēmas…

 

TU ESI NR. 2 AIZ SOCIĀLAJIEM TĪKLIEM VAI KAUT KĀ CITA…

Ja tavs mīļotais regulāri pazūd virtuālajā vidē, kur čato ar draugiem, vai, iespējams, apspriežas ar citām daiļā dzimuma pārstāvēm, viņa prioritātes ir skaidri sakārtotas! Kur tajā visā ir tava vieta? Nobrieduša vīrieša pazīme noteikti nav stundām ilga pazušana kaut kur, kur viņam ir ērtāk, bezrūpīgām un interesantāk…  Vai tas, ja viņš ikdienas sazinās ar savām bijušajām tev šķiet pieņemami?

 

VIŅŠ IZKLAIDĒJĀS KĀ PUSAUDZIS

Pat, ja tava otra pusīte pašlaik ir students, attiecību speciālisti norāda, ka nav īpaši pieņemami, ja viņš katru brīvu brīdi izmanto, lai satiktos ar draugiem, piedalītos dažādos burziņos gluži kā pusaudžu vecumā. Viņš izšķiež savu brīvo laiku nevis, lai tiktos ar tevi, bet lai nezaudētu savu uzdzīves karaļa titulu. Vai tev nepieciešama vēl skaidrāka nenobrieduša vīrieša pazīme?

 

VIŅA MOTO IR – VISPIRMS ČOMI, TAD NOPIETNAS ATTIECĪBAS!

Ja viņš vēl aizvien svēti tic šādam priekšstatam, šim vīrietim reiz varētu nākties apjaust to, ka kamēr viņš ir turpinājis nocietināt savu sirdi, neielaižot tajā tevi līdz galam, reiz visi viņa draugi var jau būt kopā ar draudzenēm un, iespējams, jau pamazām kļuvuši par vecākiem. Nopietna kļūda, draudziņ! Ja jūti, ka ilgstoši nespēj piekļūt viņa sirds durvīm, sameklē tādu stiprā dzimuma pārstāvi, kuram tu esi nozīmīga, kurš tevi vērtēs augstāk vai vienlīdz augstu saviem čomiem, nevis liks tev nožēlot, ka esi viņa dzīvē…

 

VIŅU BIEDĒ LAULĪBAS

Zēniem ir grūti apjaust laulību ideju, nopietnas saistības, visticamāk, nešķiet nekas jauks. Bet vīrietim? Viņš domā, ka nav nekā labāka, kā dalīties ar kādu savā mīlestībā, kā rūpēties, pasargāt un kopt savas attiecības.

 

VIŅŠ DOMĀ, KA VARDARBĪBA IR FORŠA

Ja viņš ir pārliecināts, ka sava fiziskā pārspēka pielietošana konfliktu risināšanai ir pavisam normāla lieta, ir laiks pateikt šim zēnam, lai rimstas! Ja nekas nemainās, bēdz!

 

VIŅŠ IR NEPASTĀVĪGS

Zēniem allaž nepieciešama kompānija, kāds, kurš atbalstītu viņu. Vīrietim nav problēmas ar darbību vienatnē. To sauc par briedumu.

 

VIŅŠ AIZVIEN DZĪVO PIE VECĀKIEM

Ja tavam mīļotajam jau ir pāri 30 gadiem un jūs jau labu laiku esat kopā, taču viņš negrasās pamest silto vecāku ligzdiņu, lai jūs kopīgi uzsāktu savu atsevišķu dzīvi, iespējams, viņš to nemaz nevēlas. Viņam ir silti un ērti tur, kur viņš ir! Vai tev tas ir pieņemami?

 

VIŅŠ NESPĒJ UZŅEMTIES ATBILDĪBU

Nenobriedušam vīrietim ir raksturīgi it visā vainot citus vai pasauli, kura pret viņu ir uzgriezusi savu nodevīgo, neveiksmīgo vaigu ne sevi pašu, kuram tad nu patiesībā ir jāuzņemas atbildība par savām kļūdām! Negaidi no šāda partnera pārāk daudz. Zēns nespēj palīdzēt tev…

 

VIŅAM NAV PERSONĪGO MĒRĶU

Ja šī stiprā dzimuma pārstāvja vienīgā iecere ir būt nākamajam Danielam Kreigam – centies nesmieties. Nobriedušam vīrietim ir ambīcijas. Zēnam? Viņš aizvien cenšas sameklēt pats sevi.

 

VIŅŠ IR – ZEM JOSTASVIETAS ORIENTĒTS

Tava otra pusīte nemitīgi runā par seksu, skatās porno un nekautrējas pat tavā klātbūtnē pievērst uzmanību citu daiļā dzimuma pārstāvju sievišķīgajiem jaukumiem?! Paškontrole viņam ir sveša lieta…

 

VIŅŠ IR SAVTĪGS

Zēniem vienmēr būtiskākais ir – es, es un es! Ja viņš neapzinās, ka attiecībās esat jūs divi, šīm saistībām nav būtiska pamata.

 

VIŅŠ REGULĀRI KAVĒ

Tu nemitīgi gaidi uz viņu? Kad zēni apzinās, cik būtiska ir punktualitāte – viņi kļūst par vīriešiem. Cieni sevi un savu laiku! Tu taču respektē mīļoto un esi pelnījusi pretī to pašu!

 

VIŅŠ VĒLAS, LAI TU VISU IZVĒLIES

Nobriedis vīrietis zina, ka spēja uzņemties iniciatīvu ir būtiska! Ja viņš nespēj izlemt kādu filmu skatīties, ko jums darīt brīvdienās, nerunājot nemaz par to, ko iesākt pašam ar savu dzīvi, jūsu attiecības strauji virzās lejup no kalna…

 

VIŅŠ IR NEPASTĀVĪGS

Dažkārt tev šķiet, ka nekas nevar būt labāks par jūsu attiecībām un savstarpējo saskaņu. Citkārt – viņa rīcība patiesi negatīvi pārsteidz tevi, bet vēl citreiz viņš ir gatavais pakaļa! Ja tavs mīļotais nezina kā būt par lielisku (o.k., labu!) partneri visu laiku, viņam vēl aizvien ir krietni jāaug.

 

VIŅA NEKAD NAV LĪDZĀS

Kāpēc tu esi kopā ar šo cilvēku, ja viņš teju nekad nav ne fizisks, ne emocionāls atbalsts? Laiks strauji rit uz priekšu, netērē to lieki!

 

Lai jums veicas!

Sabiedrība

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Diemžēl ceturtdienas rīts pienācis ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. decembra plkst. 06.30 līdz 2. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Žanis Magonei sagādājis jaunas nedienas, sieviete vēršas pēc palīdzības

  "STV" šova "Slavenības. Bez filtra" lielākas zvaigznes Magones vīram Žanim Šutovam ir aizliegums tuvoties gan...

Ko darīt, ja bērnu neielaiž veikalā bez pases vai ID-kartes? Skaidro tirgotāji!

  Arvien biežāk tiek saņemti satraukto bērnu vecāku zvani par to, ka tirdzniecības vietās, kas darbojas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...

Sinoptiķis Bricis nopietni brīdina: Šis būs spēcīgākais sniegputenis pēdējo gadu laikā

  Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi - vieni no spēcīgākajiem pēdējo četru gadu laikā, pirmdienas rītā...