Kā vēsta LTV “Panorāma”, otrdien, 12. janvārī, 85. dzimšanas dienu svinējis leģendārais komponists Raimonds Pauls, savukārt 70. šūpuļa svētki Nacionālā teātra aktierim Jānim Skanim – sveicam no sirds!

Iespējams, visvairāk apsveiktais cilvēks Latvijā otrdien bija maestro Raimonds Pauls. Viņam šodien – 85. jubileja! Un, iespējams, viņš arī visvairāk intervētais komponists Latvijas Televīzijas daudzajos un dažādajos ziņu raidījumos. Jo – viņš ir ne tikai daudzu sirdīm mīļas mūzikas autors, bet arī cilvēks, kam vārds kabatā nav jāmeklē. Un tādēļ – īss ieskats LTV arhīvos!

12. janvārī svinam Maestro Raimonda Paula dzimšanas dienu. Leģendārajam melodiju meistaram un virtuozajam pianistam šodien aprit 85. Maestro nekad nav slēpis, ka vislabāk jūtas muzicējot, un tieši tādēļ arī dzimšanas dienas viņš svin uz skatuves. Diemžēl pandēmijas dēļ 85. jubilejas grandiozos svinību plānus un uzstāšanos kopā ar Elīnu Garanču nācās atcelt, taču Pauls nebūtu Pauls, ja kaut ko neizdomātu. Un tā – arī šīs dzimšanas dienas vakarā viņš būs pie klavierēm un muzicēs kopā ar domubiedriem. Tiesa bez publikas. Mēģinājuma laikā Dzintaru koncertzālē ar jubilāru un koncerta dalībniekiem tikās LTV “Panorāma”.

Otrdien apaļa jubileja arī aktierim Jānim Skanim. Viņam paliek 70. Lai sveiktu kolēģi klātienē, ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus, vairāki Latvijas Nacionālā teātra aktieri iepriekš norunātā laikā devās pie jubilāra un turpat – pie viņa mājas vārtiņiem – sveica gaviļnieku, sarīkojot nelielu apsveikuma koncertu putenī. Lūk, ieskats tā norisē!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. janvāris
Nākamais rakstsTrīs jauniešu kompānija sniegotā ziemas vakarā Rīgā riskē ar dzīvību – VIDEO