Mēs esam tik dažādi, taču komunikācija ir iespējama pat starp visatšķirīgākajiem cilvēkiem. Uzzini kā!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar AUNU (21. 03. – 20. 04.)


Ja gribi, lai auns sāk garlaikoties un zaudē interesi sarunā ar tevi, runā ar viņu tikai par sevi un savām problēmām. Šajā zīmē dzimušo tas nepavisam neinteresē, jo viņu Visuma centrs ir pats auns, ielāgo to! Ļauj viņam būt sarunas iniciatoram, bet pati esi vērīga un aktīva klausītāja. Auns novērtēs sarunas biedra iekšējo organizētību un ieinteresētību. Komunicē ar šajā horoskopa zīmē dzimušo par sfēru, kuru tu labi pārzini, jo auns novērtē kompetentus cilvēkus, ja vien tie nestājas viņam ceļā. Ja sāksi strīdēties ar aunu, lai Dievs tev ir žēlīgs – badīties ar viņu nav prāta darbs! Lūdz šī zvaigznāja pārstāvim padomu un aicini izteikties par kādu jautājumu, jo šajā zīmē dzimušais būs laimīgs dalīties savā pieredzē.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar VĒRSI (21. 04. – 21.05.)


Šajā horoskopa zīmē dzimušais vienmēr runā skaidru valodu, viņam nepatīk lieki muti vārstīt un malt vienu un to pašu. Ja vēlies, lai jūsu komunikācija noritētu gludi, runā ar vērsi par lietu, kā saka – ķeries vērsim uzreiz pie ragiem, sāc ar pašu būtiskāko! Mini konkrētus faktus un secinājumus, emocijas noliec otrajā plānā, tā atstāsi uz šī zvaigznāja pārstāvi vislabāko iespaidu. Vērsim būtiska ir kārtība un taisnīgums. Tomēr panākt viņa atbalstu nav nemaz tik viegli, taču, ja reiz vērsis ir teicis Jā!, tad šī solījuma svars ir lielāks nekā parakstam uz līguma!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar DVĪNI (22. 05. – 21. 06.)


Pievērst šīs personas uzmanību nav nekas sarežģīts, bet to noturēt – lūk, tā ir problēma! Lai tas notikt, tev sarunas laikā ir teju jālēkā no viena temata uz citu. Nebrīnies, ja dvīnis ik pa laikam var sarunu pārtraukt vai pat pēkšņi aizsteigties kaut kur. Ja vēlies risināt ilgstošu sarunu ar viņu, labāk abiem doties, piemēram, uz parku vai citu no ļaudīm brīvāku vietu, kur nebūs tik daudz iespēju sarunu pārtraukt. Uzsākt ar šajā zvaigznājā dzimušo lietišķu sarunu ir teju bezmērķīgi, ja viņš tevis teikto uzklausīs un apsolīs palīdzēt, ļoti ticam, ka pavisam drīz jau būs par visu aizmirsis. Lai iedvestu dvīnim kādu domu, tā jāpasniedz neparasti un jāizklāsta ļoti koncentrēti, lai šajā zvaigznājā dzimušais nesāktu garlaikoties. Spilgti pasniegta informācija piespiedīs dvīni atrast tai vietu savā noslogotajā atmiņā.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar VĒZI (22. 06.  – 22. 07.)


Pirms uzsākt diskusiju ar šajā zīmē dzimušo, vispirms palūkojies kāda ir viņa sejas izteiksme: tā var jau iepriekš pasacīt, ar ko jūsu saruna beigsies. Emocionālais vēzis ir pakļauts garastāvokļa svārstībām, ja būs aizkaitināts vai satraucies, nekāda sakarīgāsaruna neizdosies. Tomēr tas nenozīmē, ka sliktā omā viņš ar tevi noteikti sastrīdēsies, jo šajā zvaigznājā dzimušie nelabprāt ielaižas atklātā konfliktā. Visticamāk, lai novērstu domstarpības viņš ierausies dziļi savā čaulā, un no turienes vēzi vairs laukā nedabūsi. Vislielāko diskomfortu sarunas laikā vēzim var radīt tas, ja mēģināsi izdarīt spiedienu, cenšoties viņu ietekmēt. Tas sakāms ne vien par strīda situācijām vai gadījumiem, kad tiek izteiktas kādas prasības, bet par jebkuru situāciju. Pat pārāk steidzīga vai skaļa runas maniere var viņam nepatikt. Ja vēlies gūt vēža atbalstu, uzskaņojies uz viņa viļņa – nesteidzies, apdomājies un esi labvēlīga un rāma.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar LAUVU (23. 07. – 23. 08.)


Ja vēlies iegūt lauvas atbalstu, komunikācijas laikā ne ar vārdu, ne ar žestu neapšaubi šajā zīmē dzimušā autoritāti. Ielāgo, ka lauva ir diezgan patmīlīga būtne un neapdomīgi pateikts vārds var viņas acīs pārsvītrot visas tavas labās īpašības. Tomēr lauva ir viegli ievainojama, bet arī viegli uzklausa glaimus. Tomēr lišķēšana nav labākais komunikācijas veids ne ar lauvu, ne jebkuru citu zvaigznāja pārstāvi. Ja atzīsi, ka lauvas pozīcijas ir spēcīgākas nekā tavējās, izraisīsi viņā ļoti spēcīgas atbildības jūtas, kā arī vēlmi palīdzēt. Nebaidies skaidri un gaiši atzīties, ka kādā situācijā jūties nedroši un tev ir nepieciešams padoms, lauva to neatteiks!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar JAUNAVU (24. 08. – 23. 09.)


Komunicējot ar šī zvaigznāja pārstāvi, visticamāk, nav nepieciešama kāda noslēpumaina pieeja. Vienīgās grūtības, kas tevi, iespējams, sagaida – vajadzēs panākt, lai teju vienmēr steidzīgā jaunava apstājas un ieklausās! Šī zvaigznāja pārstāvis spēj lieliski klausīties, taču, ja sāksi savu sakāmo izpušķot, lai panāktu labāku efektu, panāksi pretēju reakciju. Jaunavai nepatīk daudzvārdība un dramatisms, runā vienkārši, patiesi un par konkrētu lietu. Šajā zīmē dzimušie apbrīnojami prot izprast situācijas būtību nevis ar prātu, bet ar atsaucīgo sirdi. Ja tas būs jaunavas spēkos, viņa piedāvās konkrētu palīdzīgu – šeit un tagad! Tomēr šajā zīmē dzimušie nereti mēdz īgņoties, neapmierināti skatīties un pat piekasīties pie sarunas biedra pārdomām.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar SVARIEM (23.09. – 22.10.)


Saskarsme ar šajā zvaigznājā dzimušo lielā mērā ir atkarīga no tā, kurā sava noskaņojuma fāzē svari patlaban atrodas. Ja viņiem uznāk kritizēšanas kāre vai sāk runāt dzēlības, saruna sagādās prieku vienīgi mazohistam. Taču citā – daudz miermīlīgākā fāzē saruna ar viņu nesagādās nekādas problēmas, svari būs labvēlīgi. Viņi prot ne tikai uzturēt sarunu, bet arī uzmanīgi klausīties, kas ir nenovērtējama īpašība. Ielāgo, ka svari vienlaikus klausās ar prātu un arī – sirdi. Kamēr viņu analītiskais prāts sagremo faktus, sirds no pārdzīvojuma sažņaudzas. Tāpēc sarunai ir jābūt ne tikai loģiski pārliecinošai, bet arī emocionālai, jo tikai šādā gadījumā šajā zīmē dzimušais redzēs situāciju jūsu acīm un, pilnīgi iespējams, pievienosies tavām domām.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar SKORPIONU (23.10. – 21.11.)


Ja gribi pilnībā iekarot skorpiona zīmē dzimuša cilvēka simpātijas un gūt viņa atbalstu, runā atklāti, ar godīgiem nodomiem, vai – meklē palīdzību un aizsardzību. Tomēr neko netēlo, jo skorpions pārbaudīs faktus un visu drīz vien atklās un tad lai visi labie gari tev stāv klāt! Neiebilsti viņam, izturies pacietīgi izturi viņa vētrainos jūtu uzbangojumus. Balvā saņemsi apbrīnojamu sarunas biedru, kura erudīcijai gandrīz nav robežu. Ielāgo, ka skorpiona gudros padomus noteikti der uzklausīt. Šis ir īstais zvaigznāja pārstāvis, kam lūgt padomu, piemēram, par darba problēmām, jo viņš netaupīs ne laiku, ne spēkus, lai rastu gatavu un iedarbīgu atbildi, kā rīkoties!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar STRĒLNIEKU (22.11. – 21.12.)


Piesaistīt šajā zīmē dzimušā horoskopa zīmes pārstāvja uzmanību nav nekas grūts, piedāvā iespēju jautri un neparasti pavadīt laiku. Izdariet kopā, ko neprātīgu – leciet ar izpletni, lidojiet ar gaisa balonu vai dodieties pavadīt jautru laiku zooloģiskajā dārzā un iegūsi viņa draudzību. Taču, ja vēlies apspriest lietišķus jautājumus, pacenties panākt, lai strēlnieks tevī saskata cilvēku ar skaidru un neierastu skatienu – domubiedru! Komunicējot ar strēlnieku esi nesasaistīta un pozitīvi noskaņota, tas viņam dažkārt ir nozīmīgāk par stāžu un CV vērienīgumu!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar MEŽĀZI (22.12. – 19.01.)


Sarunā ar šī zvaigznāja pārstāvi nav vērts ļaut vaļu emocijām, daudz vieglāk viņu pārliecinās sausi un bezkaislīgi fakti. Bet vēl labāk – precīza statistika, diagrammas, aprēķini. Mežāži pārsteidzoši ātri spēj atmest visu mazsvarīgo un saprast jautājuma būtību, veikli orientējoties tajā, kas pašam ir izdevīgi. Šāda attieksme šajā zīmē dzimušajiem ir ne tikai darba vidē, bet arī sadzīvē. Konservatīvo mežāzi nav viegli izkustināt no vietas, taču, ja rezultāts tev tiešām ir svarīgs, sarunai gatavojies laikus un rūpīgi. Citiem vārdiem sakot – pārliecināt mežāzi nozīmē gandrīz to pašu, ko pierādīt teorēmu, toties viņš nekļūdīsies pats un neļaus to izdarīt arī tev.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar ŪDENSVĪRU (20.01. – 18.02.)


udensvirsŠajā zīmē dzimušajiem piemīt apbrīnojams talants – vienmēr un visur pamanīt kaut ko interesantu. Viņus interesē dažādas personības, ūdensvīrs prot atrast ikvienā kaut ko īpašu – ar ideju, ka katrā cilvēkā slēpjas neizzināmais Visums! Tomēr, lai viņš ieinteresētos par tavu personību, sper pirmo soli. Nereti, nesen iepazīstoties, pavisam drīz jau šķiet, ka esat seni, labi draugi. Tomēr bieži pēc dažām dienām šī ūdensvīra interese noplok, viņš kļuvis vienaldzīgs, jo ir atradis jaunu draugu. Ja vēlies apspriest ar šajā zīmē dzimušo ko nozīmīgu, rīkojies nekavējoties, ja reiz tev ir izdevies piesaistīt viņa uzmanību tieši šobrīd, citas iespējas vēlāk var arī nebūt. Runā enerģiski, ar aizrautību un viss izdodies!

 

Saskarsmes noslēpumi ar ZIVI (19.02. – 20.03.)


Plānojot komunikāciju ar šajā zvaigznājā dzimušo, ielāgo, ka tieši tev šī tikšanās ir jāorganizē. Uzņemies iniciatīvu, šādi radīsi vislabāko iespaidu zivs acīs. Varbūt tev liksies, ka viņš tavus pūliņus nav novērtējis un uztvēris tos kā pašus par sevi saprotamus, taču patiesībā tā tas nebūt nav. Tiesa –  zivīm maz interesē tas, ko tu saki un dari, svarīgākais ir kādas emocijas esi viņā atraisījusi. Atbrīvo viņu no rūpēm, un tu zivju acīs būsi ieguvis lielu plusu. Arī sarunas laikā iniciatīva, visticamāk, piederēs tev. Šajā zvaigznājā dzimušais prot brīnišķīgi klausīties, lai gan dažkārt mēdz būt izklaidīgs. Zivju zīmes cilvēkiem galvenais ir pats fakts, pārējais viņu maz interesē. Sarunā neaizmirsti, ka tev ir darīšana ar personību, kurai ir ļoti sarežģīts raksturs un smalka uztvere, kurš viegli pamana jebkādu viltojumu. Vienīgo pareizo atbildi komunikācijas laikā zivīm pasaka priekšā intuīcija.

 

Lai jums izdodas veiksmīga komunikācija!

Sabiedrība

“Balss maskā” skatītāji piedzīvo lielu pārsteigumu – zināms, kurš slēpās zem Vienradža maskas!

  19. marta vakarā kanāla TV3 skatītājiem bija iespēja vēl tuvāk iepazīt piecus noslēpumainā muzikālā šova...

Marta pēdējā pilnajā nedēļā laiks jūtami mainīsies – prognozes 7 dienām!

Jaunā nedēļa iesāksies ar salīdzinoši mierīgiem laika apstākļiem – palaikam līs, dominēs lēns vējš un...

Jauni pavērsieni kādreiz tik populārās Kombuļu Ineses dzīvē

  Pēc noslēgtas dzīves vairāku gadu garumā leģendārā un skandalozā Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte (43)...

Skatuves leģenda Jakovļevs neslēpj – radušās grūtības

  Latvijas Nacionālā teātra leģenda Ģirts Jakovļevs (82) intervijā jaunākajam žurnāla "Patiesā dzīve" numuram atzīst -...
Māris Bartulāns, publicitātes foto

“Man nevienam nav jātaisnojas!” Skatuves leģendu Paukštello sarūgtina izskanējušās runas

  Leģendāro aktieri Jāni Paukštello un viņa sievu Elīnu sarūgtinājušas ziņas par viņu it kā atsvešināšanos,...

Vaikule atklāj, kā Galkinam un Pugačovai patiesībā klājas Izraēlā

  Izdevuma "Privātā dzīve" 7.-13. marta numurā pazīstamā latviešu dziedātāja Laima Vaikule stāsta par koncertiem Izraēlā...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. marts

  Šī diena nebūs piemērota svarīgām sarunām. Pastāv risks, ka tu un tavs sarunu partneris vienkārši...
globe-views.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. marts

  Šodien nevajadzētu ļauties, lai dažādi sīkumi izraisa lielas nesaskaņas ar apkārtējiem cilvēkiem. Vajadzētu jau pašā...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20.-26. marts

  Šonedēļ, kad laiks kļuvis vēl pavasarīgāks, atpūties un pavadi laiku ar saviem mīļajiem! Savukārt nedēļas...
Foto:Unsplash.com/Adrian/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. marts

  Šī diena ir piemērota, lai pievērstos personīgas dabas jautājumiem. Nebaidies uzrunāt personu, kuras atgriešanos savā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Mājai un Dārzam

Marta pēdējā pilnajā nedēļā laiks jūtami mainīsies – prognozes 7 dienām!

Jaunā nedēļa iesāksies ar salīdzinoši mierīgiem laika apstākļiem – palaikam līs, dominēs lēns vējš un...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par apstākļiem daļā valsts teritorijas...

Izskan jaunas un patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...