Mēs esam tik dažādi, taču komunikācija ir iespējama pat starp visatšķirīgākajiem cilvēkiem. Uzzini kā!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar AUNU (21. 03. – 20. 04.)


Ja gribi, lai auns sāk garlaikoties un zaudē interesi sarunā ar tevi, runā ar viņu tikai par sevi un savām problēmām. Šajā zīmē dzimušo tas nepavisam neinteresē, jo viņu Visuma centrs ir pats auns, ielāgo to! Ļauj viņam būt sarunas iniciatoram, bet pati esi vērīga un aktīva klausītāja. Auns novērtēs sarunas biedra iekšējo organizētību un ieinteresētību. Komunicē ar šajā horoskopa zīmē dzimušo par sfēru, kuru tu labi pārzini, jo auns novērtē kompetentus cilvēkus, ja vien tie nestājas viņam ceļā. Ja sāksi strīdēties ar aunu, lai Dievs tev ir žēlīgs – badīties ar viņu nav prāta darbs! Lūdz šī zvaigznāja pārstāvim padomu un aicini izteikties par kādu jautājumu, jo šajā zīmē dzimušais būs laimīgs dalīties savā pieredzē.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar VĒRSI (21. 04. – 21.05.)


Šajā horoskopa zīmē dzimušais vienmēr runā skaidru valodu, viņam nepatīk lieki muti vārstīt un malt vienu un to pašu. Ja vēlies, lai jūsu komunikācija noritētu gludi, runā ar vērsi par lietu, kā saka – ķeries vērsim uzreiz pie ragiem, sāc ar pašu būtiskāko! Mini konkrētus faktus un secinājumus, emocijas noliec otrajā plānā, tā atstāsi uz šī zvaigznāja pārstāvi vislabāko iespaidu. Vērsim būtiska ir kārtība un taisnīgums. Tomēr panākt viņa atbalstu nav nemaz tik viegli, taču, ja reiz vērsis ir teicis Jā!, tad šī solījuma svars ir lielāks nekā parakstam uz līguma!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar DVĪNI (22. 05. – 21. 06.)


Pievērst šīs personas uzmanību nav nekas sarežģīts, bet to noturēt – lūk, tā ir problēma! Lai tas notikt, tev sarunas laikā ir teju jālēkā no viena temata uz citu. Nebrīnies, ja dvīnis ik pa laikam var sarunu pārtraukt vai pat pēkšņi aizsteigties kaut kur. Ja vēlies risināt ilgstošu sarunu ar viņu, labāk abiem doties, piemēram, uz parku vai citu no ļaudīm brīvāku vietu, kur nebūs tik daudz iespēju sarunu pārtraukt. Uzsākt ar šajā zvaigznājā dzimušo lietišķu sarunu ir teju bezmērķīgi, ja viņš tevis teikto uzklausīs un apsolīs palīdzēt, ļoti ticam, ka pavisam drīz jau būs par visu aizmirsis. Lai iedvestu dvīnim kādu domu, tā jāpasniedz neparasti un jāizklāsta ļoti koncentrēti, lai šajā zvaigznājā dzimušais nesāktu garlaikoties. Spilgti pasniegta informācija piespiedīs dvīni atrast tai vietu savā noslogotajā atmiņā.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar VĒZI (22. 06.  – 22. 07.)


Pirms uzsākt diskusiju ar šajā zīmē dzimušo, vispirms palūkojies kāda ir viņa sejas izteiksme: tā var jau iepriekš pasacīt, ar ko jūsu saruna beigsies. Emocionālais vēzis ir pakļauts garastāvokļa svārstībām, ja būs aizkaitināts vai satraucies, nekāda sakarīgāsaruna neizdosies. Tomēr tas nenozīmē, ka sliktā omā viņš ar tevi noteikti sastrīdēsies, jo šajā zvaigznājā dzimušie nelabprāt ielaižas atklātā konfliktā. Visticamāk, lai novērstu domstarpības viņš ierausies dziļi savā čaulā, un no turienes vēzi vairs laukā nedabūsi. Vislielāko diskomfortu sarunas laikā vēzim var radīt tas, ja mēģināsi izdarīt spiedienu, cenšoties viņu ietekmēt. Tas sakāms ne vien par strīda situācijām vai gadījumiem, kad tiek izteiktas kādas prasības, bet par jebkuru situāciju. Pat pārāk steidzīga vai skaļa runas maniere var viņam nepatikt. Ja vēlies gūt vēža atbalstu, uzskaņojies uz viņa viļņa – nesteidzies, apdomājies un esi labvēlīga un rāma.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar LAUVU (23. 07. – 23. 08.)


Ja vēlies iegūt lauvas atbalstu, komunikācijas laikā ne ar vārdu, ne ar žestu neapšaubi šajā zīmē dzimušā autoritāti. Ielāgo, ka lauva ir diezgan patmīlīga būtne un neapdomīgi pateikts vārds var viņas acīs pārsvītrot visas tavas labās īpašības. Tomēr lauva ir viegli ievainojama, bet arī viegli uzklausa glaimus. Tomēr lišķēšana nav labākais komunikācijas veids ne ar lauvu, ne jebkuru citu zvaigznāja pārstāvi. Ja atzīsi, ka lauvas pozīcijas ir spēcīgākas nekā tavējās, izraisīsi viņā ļoti spēcīgas atbildības jūtas, kā arī vēlmi palīdzēt. Nebaidies skaidri un gaiši atzīties, ka kādā situācijā jūties nedroši un tev ir nepieciešams padoms, lauva to neatteiks!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar JAUNAVU (24. 08. – 23. 09.)


Komunicējot ar šī zvaigznāja pārstāvi, visticamāk, nav nepieciešama kāda noslēpumaina pieeja. Vienīgās grūtības, kas tevi, iespējams, sagaida – vajadzēs panākt, lai teju vienmēr steidzīgā jaunava apstājas un ieklausās! Šī zvaigznāja pārstāvis spēj lieliski klausīties, taču, ja sāksi savu sakāmo izpušķot, lai panāktu labāku efektu, panāksi pretēju reakciju. Jaunavai nepatīk daudzvārdība un dramatisms, runā vienkārši, patiesi un par konkrētu lietu. Šajā zīmē dzimušie apbrīnojami prot izprast situācijas būtību nevis ar prātu, bet ar atsaucīgo sirdi. Ja tas būs jaunavas spēkos, viņa piedāvās konkrētu palīdzīgu – šeit un tagad! Tomēr šajā zīmē dzimušie nereti mēdz īgņoties, neapmierināti skatīties un pat piekasīties pie sarunas biedra pārdomām.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar SVARIEM (23.09. – 22.10.)


Saskarsme ar šajā zvaigznājā dzimušo lielā mērā ir atkarīga no tā, kurā sava noskaņojuma fāzē svari patlaban atrodas. Ja viņiem uznāk kritizēšanas kāre vai sāk runāt dzēlības, saruna sagādās prieku vienīgi mazohistam. Taču citā – daudz miermīlīgākā fāzē saruna ar viņu nesagādās nekādas problēmas, svari būs labvēlīgi. Viņi prot ne tikai uzturēt sarunu, bet arī uzmanīgi klausīties, kas ir nenovērtējama īpašība. Ielāgo, ka svari vienlaikus klausās ar prātu un arī – sirdi. Kamēr viņu analītiskais prāts sagremo faktus, sirds no pārdzīvojuma sažņaudzas. Tāpēc sarunai ir jābūt ne tikai loģiski pārliecinošai, bet arī emocionālai, jo tikai šādā gadījumā šajā zīmē dzimušais redzēs situāciju jūsu acīm un, pilnīgi iespējams, pievienosies tavām domām.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar SKORPIONU (23.10. – 21.11.)


Ja gribi pilnībā iekarot skorpiona zīmē dzimuša cilvēka simpātijas un gūt viņa atbalstu, runā atklāti, ar godīgiem nodomiem, vai – meklē palīdzību un aizsardzību. Tomēr neko netēlo, jo skorpions pārbaudīs faktus un visu drīz vien atklās un tad lai visi labie gari tev stāv klāt! Neiebilsti viņam, izturies pacietīgi izturi viņa vētrainos jūtu uzbangojumus. Balvā saņemsi apbrīnojamu sarunas biedru, kura erudīcijai gandrīz nav robežu. Ielāgo, ka skorpiona gudros padomus noteikti der uzklausīt. Šis ir īstais zvaigznāja pārstāvis, kam lūgt padomu, piemēram, par darba problēmām, jo viņš netaupīs ne laiku, ne spēkus, lai rastu gatavu un iedarbīgu atbildi, kā rīkoties!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar STRĒLNIEKU (22.11. – 21.12.)


Piesaistīt šajā zīmē dzimušā horoskopa zīmes pārstāvja uzmanību nav nekas grūts, piedāvā iespēju jautri un neparasti pavadīt laiku. Izdariet kopā, ko neprātīgu – leciet ar izpletni, lidojiet ar gaisa balonu vai dodieties pavadīt jautru laiku zooloģiskajā dārzā un iegūsi viņa draudzību. Taču, ja vēlies apspriest lietišķus jautājumus, pacenties panākt, lai strēlnieks tevī saskata cilvēku ar skaidru un neierastu skatienu – domubiedru! Komunicējot ar strēlnieku esi nesasaistīta un pozitīvi noskaņota, tas viņam dažkārt ir nozīmīgāk par stāžu un CV vērienīgumu!

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar MEŽĀZI (22.12. – 19.01.)


Sarunā ar šī zvaigznāja pārstāvi nav vērts ļaut vaļu emocijām, daudz vieglāk viņu pārliecinās sausi un bezkaislīgi fakti. Bet vēl labāk – precīza statistika, diagrammas, aprēķini. Mežāži pārsteidzoši ātri spēj atmest visu mazsvarīgo un saprast jautājuma būtību, veikli orientējoties tajā, kas pašam ir izdevīgi. Šāda attieksme šajā zīmē dzimušajiem ir ne tikai darba vidē, bet arī sadzīvē. Konservatīvo mežāzi nav viegli izkustināt no vietas, taču, ja rezultāts tev tiešām ir svarīgs, sarunai gatavojies laikus un rūpīgi. Citiem vārdiem sakot – pārliecināt mežāzi nozīmē gandrīz to pašu, ko pierādīt teorēmu, toties viņš nekļūdīsies pats un neļaus to izdarīt arī tev.

 

 

Saskarsmes noslēpumi ar ŪDENSVĪRU (20.01. – 18.02.)


udensvirsŠajā zīmē dzimušajiem piemīt apbrīnojams talants – vienmēr un visur pamanīt kaut ko interesantu. Viņus interesē dažādas personības, ūdensvīrs prot atrast ikvienā kaut ko īpašu – ar ideju, ka katrā cilvēkā slēpjas neizzināmais Visums! Tomēr, lai viņš ieinteresētos par tavu personību, sper pirmo soli. Nereti, nesen iepazīstoties, pavisam drīz jau šķiet, ka esat seni, labi draugi. Tomēr bieži pēc dažām dienām šī ūdensvīra interese noplok, viņš kļuvis vienaldzīgs, jo ir atradis jaunu draugu. Ja vēlies apspriest ar šajā zīmē dzimušo ko nozīmīgu, rīkojies nekavējoties, ja reiz tev ir izdevies piesaistīt viņa uzmanību tieši šobrīd, citas iespējas vēlāk var arī nebūt. Runā enerģiski, ar aizrautību un viss izdodies!

 

Saskarsmes noslēpumi ar ZIVI (19.02. – 20.03.)


Plānojot komunikāciju ar šajā zvaigznājā dzimušo, ielāgo, ka tieši tev šī tikšanās ir jāorganizē. Uzņemies iniciatīvu, šādi radīsi vislabāko iespaidu zivs acīs. Varbūt tev liksies, ka viņš tavus pūliņus nav novērtējis un uztvēris tos kā pašus par sevi saprotamus, taču patiesībā tā tas nebūt nav. Tiesa –  zivīm maz interesē tas, ko tu saki un dari, svarīgākais ir kādas emocijas esi viņā atraisījusi. Atbrīvo viņu no rūpēm, un tu zivju acīs būsi ieguvis lielu plusu. Arī sarunas laikā iniciatīva, visticamāk, piederēs tev. Šajā zvaigznājā dzimušais prot brīnišķīgi klausīties, lai gan dažkārt mēdz būt izklaidīgs. Zivju zīmes cilvēkiem galvenais ir pats fakts, pārējais viņu maz interesē. Sarunā neaizmirsti, ka tev ir darīšana ar personību, kurai ir ļoti sarežģīts raksturs un smalka uztvere, kurš viegli pamana jebkādu viltojumu. Vienīgo pareizo atbildi komunikācijas laikā zivīm pasaka priekšā intuīcija.

 

Lai jums izdodas veiksmīga komunikācija!

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi Ventspilī risinājušies kādās dzimšanas dienas svinībās

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas aizvadītās nedēļas nogalē uzsāka kriminālprocesu par slepkavību...

Nebijis notikums šova “Lauku Sēta” vēsturē

  Piektdien, 24. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 realitātes šova “Lauku Sēta” dalībniekus sagaida mākslinieciski darbi,...

Ieskaties! Rudens modes tendences 2021 – grimā, frizūrās, apģērbos, apavos un aksesuāros

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut...

Ceturtdien vēl 710 Covid-19 gadījumi un 6 mirušie, tostarp divdesmitgadnieks

  Piektdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 710 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši 6...

Infektologam Dumpim skumjas ziņas par turpmākajos mēnešos gaidāmo – VIDEO

  Cīņā pret Covid-19 patlaban svarīgākā ir primārā vakcinācijas kursa saņemšana un kontaktu samazināšana, LTV "Rīta...

Parādās jauna informācija par smago avāriju uz Ventspils šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts, ka ceturtdienas rītā nu jau kārtējā smagā avārija notika uz Rīgas - Ventspils...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Aizkaitināmība un dusmas var uzrasties dienas pirmajā pusē. Netērē pārmērīgi daudz enerģijas jebkurai darbībai. Sporto,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs VISNEVEIKSMĪGĀKĀS

Iepriekš informējām par tām horoskopa zīmēm, kuras 2022. gadā solās būt visveiksmīgākās. Nu pienākusi kārta...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Pirmā dienas puse tev ir jāizmanto pēc iespējas aktīvāk. Uzņemies iniciatīvu un izmanto savu pašpārliecinātību....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pieaugs optimisms un paaugstināsies entuziasms. Var rasties daži izdevīgi...

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Mājai un Dārzam

Sliktas ziņas par laiku tuvākajās dienās; no svētdienas viss mainīsies

  Tuvākajās dienās virs Latvijas teritorijas laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība - laiks būs mākoņains...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku ceturtdien un naktī uz piektdienu. 23.09.2021....

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...