Satraucošas ziņas pienākušas no Grenobles slimnīcas Francijā, kur kopš gadu mijas komā guļ septiņkārtējais F-1 pasaules čempions Mihaēls Šūmahers.

Kļuvis zināms, ka slimnīcā miris kāds vīrietis ar smagu galvas traumu, vēsta britu tabloīds Mirror. Par nelielu atvieglojumu sportista faniem, mirušais ir kāds 20 gadus vecs britu snovbordists vārdā Maikls Hendlijs, kura dzīve aprāvusies ļoti traģiskā un negaidītā veidā.

Snovbordists, kurš Alpu kūrortā strādājis jau pēdējās divas sezonas, izbraucis no sev tik ļoti pazīstamās trases un piedzīvojis kritienu 200 metru dziļā aizā, gūstot ļoti smagas galvas traumas. Maikls par savu dzīvību tajā pašā Grenobles slimnīcā cīnījās divas dienas, tomēr, par spīti aprūpei, neizdzīvoja. Vecāki un brāļi puisi raksturo kā kompānijas dvēseli un gaišu cilvēku. „Viņš dzīvoja pa īstam,“ saka Maikla tēvs Tonijs.

cvbnxm,z

Tikmēr M.Šūmahers, kurš īsi pirms gadu mijas ar galvu ietriecās klintī, jau trešo mēnesi atrodas mākslīgi izraisītā komā. Šajā laikā viņš pārcietis vairākas operācijas, plaušu infekciju un vairākkārtīgas baumas par savu nāvi, tikmēr slavenā sportista ģimene un līdzjutēji visā pasaulē cer, ka viņš pamodīsies no komas. Lai gan pēdējās nedēļās samazināta zāļu deva, redzamu situācijas uzlabojumu nav, liecina pēdējā informācija no Grenobles slimnīcas. Atliek tikai gaidīt un cerēt…

 

Iepriekšējais rakstsŠīs sezonas modernākās krāsas tavā garderobē+Kāda ir to nozīme?
Nākamais rakstsKā zināt vai mīļotais cilvēks tevi nekrāpj internetā?