Seriāla “Nemīlētie” daudzveidīgā tēlu plejāde ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ skatītāji ar interesi seko līdzi negaidītajiem sižeta pavērsieniem. Arī jaunā sezona “Nolemtie 4” nav izņēmums, iepazīstinot ar virkni pārsteidzošu personāžu, kuri lieliski iederas starp jau labi iepazītajiem varoņiem. Jaunā sezona TV3 ēterā pirmizrādi piedzīvos 28. augustā plkst. 21.10.

Visskaļāk jaunajā sezonā sevi piesaka Koganu ģimene – ambicioza, nežēlīga un gatava uz visu, lai sasniegtu savu mērķus. Seriālā ienāk arī tēli, kas nav gatavi ļauties nelikumīgās pasaules kārdinājumiem un nostājas taisnīguma pusē.

 

Fredis Kogans (atveido Andris Morkāns)

Koganu ģimenes galva, kurš audzina četrus dēlus, iesaistot viņus kriminālajā pasaulē un Koganu dinastijas būvēšanā. Skarbs, nežēlīgs un ļoti mērķtiecīgs.

 

Vitauts Morics (atveido Ivars Kļavinskis)

Nozīmīgs tēls jaunajā sezonā – godīgs policists ar suņa ožu. Sajūt likuma pārkāpējus jau pa gabalu. Ir patiess likuma kalps, kurš dara savu darbu godprātīgi. Viņam ir dēls Tims, kuru savukārt piesaista noziedzīgā pasaule. Dēlu lielākoties audzina Vitauta bijusī sieva Enija, kam turklāt ir problēmas ar alkoholu.

 

Nauris Kogans (atveido Andris Gross)

Koganu vecākais dēls, kuram tēvs ir izteikta autoritāte. Būs gatavs tēva uzdevumā uz visu.

 

Marks Kogans (atveido Mārtiņš Upenieks)

Koganu otrs vecākais dēls, kuram nav bail nostāties pret tēvu – cenšas būs neatkarīgs un pašpietiekams. Abiem jaunākajiem ģimenes brāļiem tieši Marks ir autoritāte.

 

Harijs (Haris) Kogans  (atveido Valts Skuja)

Otrs jaunākais dēls. Nebaidās iesaistīties noziedzīgos darījumos, kā arī cieš no azartspēļu atkarības, līdz ar to nauda pie viņa ilgi neturas.

 

Rajens (Raja) Kogans (atveido Artūrs Irbe)

Jaunākais Kogana dēls. Rajam patīk ātras mašīnas, motocikli un uz brīdi Raja ir bijis viens no Interpola meklētākajiem noziedzniekiem.

 

Pauls Timiņš (atveido Aldis Siliņš)

Vitauta Morica kolēģis, taču atšķirībā no Vitauta nav tik godkārīgs un iet nelaiķa Doļska pēdās. Ne vienmēr rīkojas likumam atbilstoši. Dara visu, kas ir savās interesēs.

Iepriekšējais rakstsNaudas uzkrājums ārkārtas situācijām: kāpēc tas ir svarīgi un kā to izveidot
Nākamais rakstsŠova “Lauku sēta” jubilejas sezona sākas ar negaidītiem pavērsieniem