Šā gada marta beigās Rīgā, Imantas mikrorajonā, pie kādas daudzdzīvokļu mājas tika atrasts miris vīrietis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Drīz vien Valsts policijas darbinieki noskaidroja, ka noziegumu kopīgas alkohola lietošanas laikā izdarījusi četru vīriešu kompānija, un viņus aizturēja. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, un visi aizturētie atrodas apcietinājumā. Šausminoši notikumi risinājušies Imantā; vairāki aizturētie

26. martā kāds aculiecinieks pagalmā pie daudzdzīvokļu mājas Rīgā, Imantas mikrorajonā, pamanīja uz zemes mirušu vīrieti. Reaģējot uz saņemto informāciju un ierodoties notikuma vietā, Valsts policijas darbinieki konstatēja, ka bojāgājušais ir jauns vīrietis, un viņam ir iespējamas vardarbīgas nāves pazīmes.

Vēlāk tika noskaidrots, ka bojāgājušais dzimis 1999. gadā. 26. marta vakarā Valsts policijas darbinieki par slepkavību aizturēja divus vīriešus, bet naktī uz 27. martu – vēl divus.

Izmeklējot šo noziegumu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 1. nodaļas likumsargi ieguva informāciju, ka bojāgājušais iepriekš pazinis aizdomās turētos. Starp viņiem daudzdzīvokļu mājā kopīgas alkohola lietošanas radies konflikts. Strīda laikā četrotne nositusi savu paziņu un vēlāk viņa ķermeni iznesusi ārā un tur atstājusi.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta 10. punkta – par slepkavību, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Visiem aizdomās turētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsJo ilgāk dzīvojam, jo mazāk kaloriju drīkstam uzņemt?
Nākamais rakstsPašvaldība var būt spiesta iet uz skrejriteņu aizliegumu visā Rīgā