Šīs pasaules mēroga zvaigznes šogad sagaidījušas ģimenē mazulīšus. Un daudzi no viņiem ar pirmajām bildēm dalās tieši sociālajos tīklos. Lūk, neliels ieskats arī tev!

 

 

Iepazīstieties ar Frediju Reignu! Grupas “One Direction” dalībnieks Luiss Tomlinsons īsi pēc dēla nākšanas pasaulē 21. janvārī bija dalījies ar informāciju par šo burvīgo notikumu. Bērna māti, stilisti Brianu Džangvritu un Tomlinsonu vairs nesaista romantiskas attiecības, taču viņi aizvien esot tuvi draugi, tā kādā intervijā stāstījis jaunais tēvs.

luis

 

Modele un aktrise Taira Benksa ar ilggadējo draugu, norvēģu fotogrāfu Ēriku Aslu 27. janvārī sveica ģimenē ierodamies dēlu – Jorku Benksu Aslu. Puisēnu iznēsāja un dzemdēja surogātmāte. Jau 14. februārī Benksa savā “Instagram” kontā dalījās ar fotogrāfiju un rakstīja, ka šī esot viņas vislaimīgākā Valentīna diena.  

benksa

 

Zviedrijas kroņprincese Viktorija 2. martā dāvāja dzīvību dēlam – princim Oskaram Karlam Olofam, Skanes grāfam. Tas ir otrais bērns viņas un vīra prinča Daniela ģimenē.

 princese

 

Aktieris Edijs Mērfijs sagaidīja savu devīto bērnu. Tas ir pirmais kopīgais ar viņa pašreizējo draudzeni – Peidžu Batčeri. 2. martā pāris sveica savā ģimenē ienākam meitiņu – Iziju Onu Mērfiju.

merfijs

 

Pirmo mazuli ģimenē sagaidījusi arī aktrise Anne Hateveja ar vīru aktieri un producentu Ādamu Šulmenu. 24. martā pasaulē nācis dēliņš Džonatans Rozebanks Šulmans.

hateveja

 

“Twitter” priecīgo vēsti par bērniņa piedzimšanu paziņoja arī dziedātāja Kellija Klarksone kopā ar vīru, menedžeri Brendonu Blekstoku. “Mūsu mazais puisēns ir ieradies! Remingtons Aleksandrs Blekstoks piedzima 12.04.2016., un viņš ir vesels. Mēs nevaram būt vēl laimīgāki vai vēl vairāk iemīlējušies.” Mazo sagaidīja arī lielākā māsa Rivera Roza.

klarksone

 

Pirmdzimto sagaidījis arī mūziķis Džons Ledžends ar sievu – modeli Krisiju Tīgenu. 14. aprīlī piedzima viņu meitiņa Luna Somona Stefensa.

legend

 

Arī angļu aktrise Emīlija Blanta ar vīru aktieri Džonu Krasinski ģimenē sveikuši otru meitiņu. 4. jūlijā priecīgos jaunumus laimīgais tēvs paziņoja savā “Twitter” kontā: “Nav iespējams labāks veids kā atzīmēt 4. jūliju, kā paziņot, ka pirms divām nedēļām mēs pirmo reizi ieraudzījām savu otru meitiņu – Violetu.” Pāris jau audzina divgadīgo Hāzeli.

blanta

 

Aktrise Līva Tailere kopā ar līgavaini Deivu Gardneru sagaidījusi viņu otro bērnu – meitu Lulu Rozu 10. jūlijā. Pārim jau ir dēls Seilors, kurš piedzima 2015. gada februārī. Līvai ir arī dēls Milo, kurš dzima iepriekšējās laulības laikā un arī Deivam no iepriekšējām attiecībām ir dēls – Grejs.

tailere

 

Pēc neskaitāmām baumām par šķiršanos, kopdzīves pārtraukšanu un salabšanu – 4. augustā ģimenē trešo bērnu sveicināja aktieru pāris – Megana Foksa un Braiens Ostins Grīns. Arī trešais ir puika, kuram vecāki devuši vārdu – Džornejs Rivers Grīns.

foksa-grins

 

Puišu grupas “Backstreet Boys” dalībnieks Niks Kārters un viņa sieva Lorēna Kita sagaidījuši savu pirmdzimto. 19. aprīlī ūdens mājdzemdībās piedzimis viņu dēliņš Odins Reigns Kārters.

karters

 

Amerikāņu aktrise un modele Eva Mendesa un kanādiešu aktieris Raiens Goslings ilgi turēja slepenībā ziņas par gaidāmo mazuli. Vien trīs nedēļas pēc tam, kad pasaule uzzināja par Mendesas otro grūtniecību, piedzima meitiņa. 29. aprīlī pāris sveica pasaulē ienākam Amandu Lī Goslingu. Ģiemenē jau aug 2014. gada septembrī dzimusī meitiņa Esmeralda Amada.

eva-mendes

 

2016. gadā ne tikai svinēja savas kāzas, bet arī sagaidīja pasaulē ienākam savu pirmdzimto – titulētais peldētājs Maikls Felpss un viņa dzīvesbiedre – amerikāņu modele Nikola. 5. maijā viņi pirmo reizi ieraudzīja savu dēliņu Būmeru. Vien rudenī atklājās, ka pāris slepus salaulājies jūnijā, bet oficiālā laulību ceremonija notikusi 29. oktobrī.

felpss

 

Grupas “The Rolling Stones” ģitārists Ronijs Vuds un viņa sieva Sallija Vuda sagaidīja dvīnes – Greisiju Džeinu un Alisi Rozu 30. maijā. Ronijs 69 gadu vecumā kļuva par tēvu piektajam un sestajam bērnam.

vuds
Foto:Hello

 

Arī kanādiešu – amerikāņu dziedātāja Alanisa Morisete 23. jūnijā laida pasaulē savu otro mazuli – meitiņu Oniksu Solaku Moriseti-Trīdveju. Viņai kopā ar vīru Mario Trīdveju ir arī dēliņš Evers, kurš ir dzimis 2010. gadā.

alanis

 

Savu  kopīgo, trešo bērnu 12. septembrī sagaidīja arī aktieris Aleks Boldvins ar sievu Hilariju Boldvinu. Ģimenē ienāca dēliņš Leonardo Endžels Čārlzs Boldvins. Pārim ir kopīgi vēl divi bērni – gadu vecais dēls Rafaels un trīsgadīgā Karmena.

boldvini

 

Komiķa Roba Šnaidera ģimenē arī pieaugums. Aktiera sieva Patrīcija Azarcoja 14. septembrī dāvāja viņam otro bērnu – meitu Madelēnu Robiju Šnaideri. Viņiem ir arī meitiņa Miranda, kurai pašlaik ir trīs gadi, kā arī Šnaideram ir 27 gadus veca meita Ella Kinga no iepriekšējām attiecībām.

snaiders

 

Pirmo kopīgo bērniņu sagaidījis arī grupas “Maroon 5” solists Ādams Levains un viņa sieva modele Behati Prinslo. 21. septembrī pasaulē nāca Datsija Roza.

levains

Otro bērniņu sagaidījis arī par Holivudas skaistāko pāri dēvētie aktieri – Bleika Laivlija un Raiens Reinoldss. Meitenīte nākusi pasaulē septembrī, taču viņas vārdiņš aizvien tiek turēts noslēpumā. Pāris ģimenē jau audzina 2014. gada decembrī dzimušo meitu Džeimsu.

reinoldss

 

Modeļu pāris Kendisa Svanepoela un Hermans Nikoli 7. oktobrī sagaidīja pasaulē ierodamies savu dēlu. Saderinātais pāris nosauca viņu par Anaku, kas tulkojumā no brazīliešu valodas nozīmē – putns.

kendisa

 

Amerikāņu aktrise un modele Olīvija Vailda kopā ar savu mīļoto vīrieti Džeisonu Sudeiki 11. oktobrī sagaidījuši pasaulē ierodamies savu otro bērniņu. Prieku ģimenē sagādājis arī tas, ka tieši 11. oktobris tiek atzīmēts kā internacionālā meiteņu diena. Vailda drīz pēc dzemdībām savā Instagram kontā arī dalījās ar jaundzimušās meitenītes vārdu – Deizija Žozefīne Sudeikis.

vailda

 

Vēl viens mazulis kuplajā Kardašianu ģimenē! Robs Kardašians un viņa līgava – amerikāņu modele un uzņēmēja Bleka Čina, 10. novembrī sagaidījuši pasaulē ierodamies savu meitiņu. Činai jau ir četrus gadus vecs dēls no iepriekšējām attiecībām. Arī vārds meitenītei izvēlēts īpašs – Dream Renē Kardašiana. [Tulkojumā no angļu valodas: Dream – sapnis –  red.piez.]

kardashian

 

30. novembrī savu dzimšanas dienu piedzīvoja aktieru pāra Eštona Katčera un Milas Kunis otrais mazulis – dēliņš Dimitri Portvuds Katčers. Ģimenē jau aug divus gadus vecā meitiņa Vaiata.

katcers

 

Savu pirmo kopīgo bērnu – dēlu Devero Džegeru – 8. decembrī pasaulē sagaidīja 73 gadus vecais dziedātājs, komponists un producents Miks Džegers ar savu 29 gadus veco draudzeni – balerīnu Melāniju Hamriku. Grupas “The Rolling Stones” līderim ir vēl septiņi bērni, kuri dzimuši iepriekšējo attiecību laikā, un viņi ir vecumā no 17 – 46 gadiem. Džegeram ir arī pieci mazbērni un viens mazmazbērns.

dzegers

 

Novēlam mazuļiem, viņu vecākiem un, protams, ikvienam no jums stipru veselību! 

Sabiedrība

Nopietni brīdina par laiku turpmāk – izskan jauna prognoze 7 dienām!

  Šīs nedēļas izskaņā Latvijā gaidāma vētra, ziemeļrietumu, rietumu vējam pastiprinoties brāzmās līdz 18-23 m/s, piekrastē...

Jaunu gadījumu skaits tuvojas 2600; vēl 10 mirušie un 72 nonākuši slimnīcās

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāts 2566 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...
4freephotos.com

Kā fiziska persona Latvijā var atbrīvoties no parādiem? Stāsta atbildīgā ministrija

  No 2022. gada 1. janvāra ir spēkā Tieslietu ministrijas izstrādātais likums par fiziskās personas atbrīvošanu...

“Lidl” veikalu tīkls nāk klajā ar jaunu ziņu pircējiem

  Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” ceturtdien atklāja savu astoņpadsmito veikalu Latvijā. Tas atrodas Rīgā, Purvciemā, Stirnu...

“Maxima” veikalu tīkls izplatījis patīkamu ziņu daudziem pircējiem

  Sekojot līdzi iedzīvotāju uztura paradumiem un garšas tendencēm, “Maxima” turpina paplašināt “Meistara Markas” gatavo maltīšu...
Foto:Pexels.com/CC

Varēs samaksāt par elektrību un apkuri… Pirkums “Maxima” veikalā pensionāram no Rīgas atnes milzīgu naudas summu

  Ceturtdien, 6. janvārī, kāds 77 gadus vecs pensionēts rīdzinieks ar SIA Maxima Latvija (Ieriķu ielā 3, Rīgā) pirktu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Rich Herrmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. janvāris

  Šī diena sniegs iespēju radīt uzlabojumus savā personīgajā dzīvē jo īpaši, ja tu šobrīd esi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. janvāris

  Šī diena nebūs piemērota lielu lēmumu pieņemšanai un milzīgam enerģijas patēriņam. Pat normāla fiziskā piepūle...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. janvāris

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...
Foto:Flickr.com/Sean/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

  Šodien iespējams pašapziņas trūkums un nav izslēgts, ka radīsies dažādi iekšējie konflikti. Varētu būt grūti...
Foto:Nature.desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. janvāris

  Šī diena kopumā būs dažādu emociju piepildīta - gan interesanta, gan garlaicīga, satraukumu un vienaldzības...
Foto:Flickr.com/photogramma1/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10.-16. janvāris

  Vēl viena nedēļa aiz muguras un jauna klāt, tās mainās strauji, gadam atkal ritot uz...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku turpmāk – izskan jauna prognoze 7 dienām!

  Šīs nedēļas izskaņā Latvijā gaidāma vētra, ziemeļrietumu, rietumu vējam pastiprinoties brāzmās līdz 18-23 m/s, piekrastē...

Izskan nopietns brīdinājums par turpmāk gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni dzelteno un pat oranžo brīdinājumu par...
Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz ceturtdienas...