Šīs pasaules mēroga zvaigznes šogad sagaidījušas ģimenē mazulīšus. Un daudzi no viņiem ar pirmajām bildēm dalās tieši sociālajos tīklos. Lūk, neliels ieskats arī tev!

Iepazīstieties ar Frediju Reignu! Grupas “One Direction” dalībnieks Luiss Tomlinsons īsi pēc dēla nākšanas pasaulē 21. janvārī bija dalījies ar informāciju par šo burvīgo notikumu. Bērna māti, stilisti Brianu Džangvritu un Tomlinsonu vairs nesaista romantiskas attiecības, taču viņi aizvien esot tuvi draugi, tā kādā intervijā stāstījis jaunais tēvs.

luis

 

Modele un aktrise Taira Benksa ar ilggadējo draugu, norvēģu fotogrāfu Ēriku Aslu 27. janvārī sveica ģimenē ierodamies dēlu – Jorku Benksu Aslu. Puisēnu iznēsāja un dzemdēja surogātmāte. Jau 14. februārī Benksa savā “Instagram” kontā dalījās ar fotogrāfiju un rakstīja, ka šī esot viņas vislaimīgākā Valentīna diena.  

benksa

Zviedrijas kroņprincese Viktorija 2. martā dāvāja dzīvību dēlam – princim Oskaram Karlam Olofam, Skanes grāfam. Tas ir otrais bērns viņas un vīra prinča Daniela ģimenē.

 

Aktieris Edijs Mērfijs sagaidīja savu devīto bērnu. Tas ir pirmais kopīgais ar viņa pašreizējo draudzeni – Peidžu Batčeri. 2. martā pāris sveica savā ģimenē ienākam meitiņu – Iziju Onu Mērfiju.

 

Pirmo mazuli ģimenē sagaidījusi arī aktrise Anne Hateveja ar vīru aktieri un producentu Ādamu Šulmenu. 24. martā pasaulē nācis dēliņš Džonatans Rozebanks Šulmans.

 

“Twitter” priecīgo vēsti par bērniņa piedzimšanu paziņoja arī dziedātāja Kellija Klarksone kopā ar vīru, menedžeri Brendonu Blekstoku. “Mūsu mazais puisēns ir ieradies! Remingtons Aleksandrs Blekstoks piedzima 12.04.2016., un viņš ir vesels. Mēs nevaram būt vēl laimīgāki vai vēl vairāk iemīlējušies.” Mazo sagaidīja arī lielākā māsa Rivera Roza.

klarksone

 

Pirmdzimto sagaidījis arī mūziķis Džons Ledžends ar sievu – modeli Krisiju Tīgenu. 14. aprīlī piedzima viņu meitiņa Luna Somona Stefensa.

legend

 

Arī angļu aktrise Emīlija Blanta ar vīru aktieri Džonu Krasinski ģimenē sveikuši otru meitiņu. 4. jūlijā priecīgos jaunumus laimīgais tēvs paziņoja savā “Twitter” kontā: “Nav iespējams labāks veids kā atzīmēt 4. jūliju, kā paziņot, ka pirms divām nedēļām mēs pirmo reizi ieraudzījām savu otru meitiņu – Violetu.” Pāris jau audzina divgadīgo Hāzeli.

 

Aktrise Līva Tailere kopā ar līgavaini Deivu Gardneru sagaidījusi viņu otro bērnu – meitu Lulu Rozu 10. jūlijā. Pārim jau ir dēls Seilors, kurš piedzima 2015. gada februārī. Līvai ir arī dēls Milo, kurš dzima iepriekšējās laulības laikā un arī Deivam no iepriekšējām attiecībām ir dēls – Grejs.

tailere

 

Pēc neskaitāmām baumām par šķiršanos, kopdzīves pārtraukšanu un salabšanu – 4. augustā ģimenē trešo bērnu sveicināja aktieru pāris – Megana Foksa un Braiens Ostins Grīns. Arī trešais ir puika, kuram vecāki devuši vārdu – Džornejs Rivers Grīns.

foksa-grins

 

Puišu grupas “Backstreet Boys” dalībnieks Niks Kārters un viņa sieva Lorēna Kita sagaidījuši savu pirmdzimto. 19. aprīlī ūdens mājdzemdībās piedzimis viņu dēliņš Odins Reigns Kārters.

karters

 

Amerikāņu aktrise un modele Eva Mendesa un kanādiešu aktieris Raiens Goslings ilgi turēja slepenībā ziņas par gaidāmo mazuli. Vien trīs nedēļas pēc tam, kad pasaule uzzināja par Mendesas otro grūtniecību, piedzima meitiņa. 29. aprīlī pāris sveica pasaulē ienākam Amandu Lī Goslingu. Ģiemenē jau aug 2014. gada septembrī dzimusī meitiņa Esmeralda Amada.

 

2016. gadā ne tikai svinēja savas kāzas, bet arī sagaidīja pasaulē ienākam savu pirmdzimto – titulētais peldētājs Maikls Felpss un viņa dzīvesbiedre – amerikāņu modele Nikola. 5. maijā viņi pirmo reizi ieraudzīja savu dēliņu Būmeru. Vien rudenī atklājās, ka pāris slepus salaulājies jūnijā, bet oficiālā laulību ceremonija notikusi 29. oktobrī.

felpss

 

Grupas “The Rolling Stones” ģitārists Ronijs Vuds un viņa sieva Sallija Vuda sagaidīja dvīnes – Greisiju Džeinu un Alisi Rozu 30. maijā. Ronijs 69 gadu vecumā kļuva par tēvu piektajam un sestajam bērnam.

 

Arī kanādiešu – amerikāņu dziedātāja Alanisa Morisete 23. jūnijā laida pasaulē savu otro mazuli – meitiņu Oniksu Solaku Moriseti-Trīdveju. Viņai kopā ar vīru Mario Trīdveju ir arī dēliņš Evers, kurš ir dzimis 2010. gadā.

alanis

 

Savu  kopīgo, trešo bērnu 12. septembrī sagaidīja arī aktieris Aleks Boldvins ar sievu Hilariju Boldvinu. Ģimenē ienāca dēliņš Leonardo Endžels Čārlzs Boldvins. Pārim ir kopīgi vēl divi bērni – gadu vecais dēls Rafaels un trīsgadīgā Karmena.

boldvini

 

Komiķa Roba Šnaidera ģimenē arī pieaugums. Aktiera sieva Patrīcija Azarcoja 14. septembrī dāvāja viņam otro bērnu – meitu Madelēnu Robiju Šnaideri. Viņiem ir arī meitiņa Miranda, kurai pašlaik ir trīs gadi, kā arī Šnaideram ir 27 gadus veca meita Ella Kinga no iepriekšējām attiecībām.

 

Pirmo kopīgo bērniņu sagaidījis arī grupas “Maroon 5” solists Ādams Levains un viņa sieva modele Behati Prinslo. 21. septembrī pasaulē nāca Datsija Roza.

levains

Otro bērniņu sagaidījis arī par Holivudas skaistāko pāri dēvētie aktieri – Bleika Laivlija un Raiens Reinoldss. Meitenīte nākusi pasaulē septembrī, taču viņas vārdiņš aizvien tiek turēts noslēpumā. Pāris ģimenē jau audzina 2014. gada decembrī dzimušo meitu Džeimsu.

 

Modeļu pāris Kendisa Svanepoela un Hermans Nikoli 7. oktobrī sagaidīja pasaulē ierodamies savu dēlu. Saderinātais pāris nosauca viņu par Anaku, kas tulkojumā no brazīliešu valodas nozīmē – putns.

kendisa

 

Amerikāņu aktrise un modele Olīvija Vailda kopā ar savu mīļoto vīrieti Džeisonu Sudeiki 11. oktobrī sagaidījuši pasaulē ierodamies savu otro bērniņu. Prieku ģimenē sagādājis arī tas, ka tieši 11. oktobris tiek atzīmēts kā internacionālā meiteņu diena. Vailda drīz pēc dzemdībām savā Instagram kontā arī dalījās ar jaundzimušās meitenītes vārdu – Deizija Žozefīne Sudeikis.

vailda

 

Vēl viens mazulis kuplajā Kardašianu ģimenē! Robs Kardašians un viņa līgava – amerikāņu modele un uzņēmēja Bleka Čina, 10. novembrī sagaidījuši pasaulē ierodamies savu meitiņu. Činai jau ir četrus gadus vecs dēls no iepriekšējām attiecībām. Arī vārds meitenītei izvēlēts īpašs – Dream Renē Kardašiana. [Tulkojumā no angļu valodas: Dream – sapnis –  red.piez.]

kardashian

 

30. novembrī savu dzimšanas dienu piedzīvoja aktieru pāra Eštona Katčera un Milas Kunis otrais mazulis – dēliņš Dimitri Portvuds Katčers. Ģimenē jau aug divus gadus vecā meitiņa Vaiata.

katcers

 

Savu pirmo kopīgo bērnu – dēlu Devero Džegeru – 8. decembrī pasaulē sagaidīja 73 gadus vecais dziedātājs, komponists un producents Miks Džegers ar savu 29 gadus veco draudzeni – balerīnu Melāniju Hamriku. Grupas “The Rolling Stones” līderim ir vēl septiņi bērni, kuri dzimuši iepriekšējo attiecību laikā, un viņi ir vecumā no 17 – 46 gadiem. Džegeram ir arī pieci mazbērni un viens mazmazbērns.

dzegers

 

Novēlam mazuļiem, viņu vecākiem un, protams, ikvienam no jums stipru veselību! 

Sabiedrība

Liela nelaime notikusi Valmieras pusē, lūdz palīdzēt!

  Pašā Vasarsvētku priekšvakarā Camphill ciematā ‘Rožkalni’  ir nodegusi viena dzīvojamā māja, bez pajumtes atstājot 5...

Ar nepatīkamām ziņām klajā nācis “Latvijas Pasts”

  Uzmanies – Latvijas Pasta vārdā krāpnieki turpina izsūtīt īsziņas, šoreiz - no ārvalstu tālruņa numuriem, aicinot apmaksāt...

Mazās Justīnes gadījums un daudzi citi – vai patiešām bērni pazūd daudz biežāk?

  Sociālo tīklu un ziņu lentes pēdējā laikā šķietami aizvien vairāk piepildās ar paziņojumiem par bezvēsts...

Diemžēl svētku brīvdienas rītā Latviju pāršalc ziņa par traģēdiju Rīgā

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 26. maija plkst. 6.30 līdz 29. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības...

Pirmdiena pasludināta par svētku brīvdienu; mācības nenotiks

  Par godu mūsu izcilās hokeja izlases uzvarai un izcīnītajai bronzas medaļai Saeima 29.05. izsludina par...

Vai pēc hokejistu uzvaras pirmdien izsludinātajā brīvdienā nenotiks eksāmeni? Skaidrību ievieš rīkotāji!

  Pirmdiena, 29. maijs, Latvijā varētu pasludināta par oficiālu brīvdienu pēc tam, kad Latvijas hokejisti izcīnījuši bronzas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

  Auns Šodien vēlēsies kaut ko mainīt savās  attiecībās ar labāko draugu. Būsi noguris no fakta, ka...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

  Pirmajā dienas pusē varētu būt diezgan apgrūtināta komunikācija ar apkārtējiem cilvēkiem. Iespējams, būs grūtāk izteikt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

  Labvēlīgi apstākļi šodien ļaus palielināt tavu pašapziņu. Būs viegli paust savas emocijas, tāpēc izmanto tās,...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 29. maijs – 4. jūnijs

  Un atkal klāt jauna nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

  Pirmā dienas puse būs labvēlīga dažāda veida komunikācijai, taču labāk izvairīties no skarbiem vārdiem, pārlieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi nopietni brīdina par apstākļiem tuvākās nedēļas laikā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno un pat oranžo brīdinājumu par augstu...

Sinoptiķim Bricim diemžēl pavisam čābīgas prognozes par turpmāko – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā atkal bijušas salnas, turpinās arī liels sausums. Kādi laikapstākļi gaidāmi šonedēļ, uzzināsim no...

Sinoptiķiem ir jaunas ziņas par laiku šonedēļ – prognoze 7 dienām!

Aizvadītajā nedēļā, ka arī maija mēnesī kopumā, Latvijā nokrišņu bija maz. Lai arī jaunnedēļ debesis...