It kā lēni pa stundai, dienai, nedēļai, mēnesim, bet tajā pašā laikā tik strauji – gads atkal aizritējis, sākas nākamais. Vienmēr to gaidām ar jaunām cerībām, sapņiem, izvirzām jaunus mērķus. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās šim gadam sola tieši tev! Protams, nenoliedzami novēlam sasniegt un piepildīt vislabāko!

 

 

auns-1

milestiba

Planētu stāvoklis paredz, ka 2017. gads tev solās būt mīlestības pārpilns! Ja tev jau ir pastāvīgs partneris, tad jūsu attiecības kļūs daudz labākas un aizraujošākas. Tiek paredzēts, ka šajā gadā tu kļūsi emocionālāks nekā parasti, kas ļaus daudz vieglāk izteikt un nodot savas emocijas partnerim. Gan šajā zvaigznājā dzimušajiem vīriešiem, gan sievietēm būs arī vieglāk runāt ar saviem mīļotajiem. Tāpat – ienest attiecībās jaunas vēsmas. Tavā rīcībā 2017. gadā būs arī plaša kaislību gamma. Auna intīmā dzīve uzplauks ar jaunu sparu, piešķirot tik nepieciešamo uguntiņu saistībām. Savukārt, ja  pašlaik vēl neesi attiecībās, tad šis ir gads, kad tev ir lieliskas iespējas satikt kādu nozīmīgu cilvēku. Lai to sekmētu, zvaigznes mudina izkāpt no savas komforta zonas. Dodies uz jaunām vietām vai izmēģini iepriekš nezināmas lietas! Planētu stāvoklis iezīmē, ka 2017. gads ir labvēlīgs, lai ieņemtu bērniņu, ja ar partneri esat nolēmuši, ka ir pienācis īstais brīdis šādam nozīmīgam solim. Pretējā gadījumā, pārliecinieties, ka darāt visu, lai tas pagaidām vēl neīstenotos. Lai kāds būtu tavs pašreizējais attiecību statuss, dari visu, lai patiesi izbaudītu mīlestības pilnas jūtas, ne tikai alkstot tās saņemt, bet arī sniegt partnerim. Ja jūti un apzinies, ka tavas emocijas ir patiesas,  nevilcinies tās izrādīt. Tāpat zvaigznes norāda, ka 2017. gads ir lielisks, lai apzinātos, ka esi nobriedis laulībām. Tu vēlēsies būt kopā ar cilvēku, ar kuru jūs vieno kopīgas intereses. Esi gatavs, ka  šis gads var ienest tavā dzīvē jaunu mīlestību un draudzību.

 

karjera

2017. gadā tevi sagaida daudzas izmaiņas un profesionālā sfēra nebūs izņēmums. Pastāv liela iespējamība, ka tu nolemsi kardināli mainīt savu nodarbošanos. Planētu stāvoklis norāda, ja tev nepavisam nepatīk tavs pašreizējais darbs, tad šis gads ir lieliski piemērots, lai pieņemtu lēmumu mainīt to. Galu galā, kāda jēga ik dienu pildīt pienākumus, ko tu teju ienīsti! Nesamierinies ar ikdienišķām pārmaiņām, šis ir laiks, kad beidzot realizēt kādu lielu ideju. Cītīgi un mērķtiecīgi strādā pie sava sapņa. Ja neesi gatavs vai nevēlies mesties uzņēmējdarbībā, meklē karjeras ceļu, kas tev patiešām patīk un interesē.

 

nauda

Finanšu prognozes brīdina, lai arī 2017. gadā tu saglabātu vadības grožus pār savām naudas lietām un investīcijām. Var gadīties, ka būs cilvēki, kuri centīsies tevi pārliecināt veikt darījumus ar viņiem, taču nepakļaujies šādiem aicinājumiem, ja vien pats neesi patiesi pārliecināts, ka tas ir pareizais ceļš, pretējā gadījumā šī sadarbība var izvērsties par katastrofu. Pirms rīkojies, visu rūpīgi pārbaudi. Esi piesardzīgs, kad runa ir par izdevumiem un ieguldījumiem, jo 2017. gads nebūs piemērots, lai ievērojami paplašinātu savus ienākumus, drīzāk – koncentrējies nopietnāk uz saviem finansiālajiem mērķiem, strādā, lai tos sasniegtu nākotnē. Ja pēkšņi saņem mantojumu vai kādus citus negaidītus ienākumus, labāk uzreiz noguldi tos bankā, lai pasargātu sevi no jebkādām iespējamām nākotnes finanšu krīzēm, kas varētu rasties. Iespējams, apsvērsi pieteikšanos kādam lielākam kredītam.

 

veseliba

Auns, 2017. gads tevi brīdina par to, ka jāsāk nopietnāk izturēties pret savu veselību! Pievērs uzmanību savai atpūtai un miegam, jo daudzas problēmas var rasties tieši tāpēc, ka tev ir pārāk liela slodze, ka neizgulies pietiekami un neesi atpūties. Pievērs uzmanību tam, lai tu ik dienu atpūstos, dotos pie miera laicīgi, un guļvieta būtu ērta. Tas uzlabos gan tavu pašsajūtu, gan imūnsistēmu. Pievērs tam uzmanību visu 2017. gadu! Vēl kas svarīgi – mēģini vairāk pievērsties saviem sapņiem, tie palīdzēs sakārtot tavu dzīvi ne tikai veselības jomā, bet kopumā. Nebaidies no tiem! Kā teicis Freids: “Sapņi ir karalisks ceļš uz zemapziņu.” Ja cīnies ar bezmiegu, iespējams, tieši viens no iemesliem ir tas, ka tu baidies no saviem sapņiem un patiesībā – no savas zemapziņas. Ejot gulēt, domā par to, ka tu atpūtīsies un naktī tevi sargās tavs sargeņģelis, aizsargās tevi un rūpēsies par tavu labsajūtu. Iespējams, tieši šāds rituāls tev palīdzēs izgulēties, atpūsties un justies lieliski. Tavai garīgajai veselībai solās būt jauna izaugsme. 2017. gadā tiks pārbaudīta arī tava ticība un tā pieaugs vairāk, nekā tu kādreiz spēji iedomāties.

 

versis-2

milestiba

Planētu stāvoklis uzver, ja tu patiesi meklē mīlestību, tad šis būs ļoti veiksmīgs gads šajā nozīmīgajā dzīves sfērā. Mīlestības jautājumi aizņems ļoti daudz tava 2017. gada laika. Ja šobrīd jau esi attiecībās, tad ļoti iespējams, ka jūsu saistības šogad kļūs daudz intīmākas un vērstas un patiesas baudas gūšanu un sniegšanu otrajai pusītei. Zvaigznes norāda, ka varat sasniegt jaunu posmu saistībās vai mēģināt tajās ienest kaut ko jaunu. Tāpat tiek paredzēts, ka šis ir labvēlīgs laiks grūtniecībai. Tev šajā gadā ir jācenšas izpaust savas jūtas vairāk, jo īpaši, ja vēlies lai mīlestības attiecības būtu veiksmīgas. Patiesi daloties ar savām jūtām, ar partneri panāksiet daudz spēcīgāku saikni. Savukārt, ja šobrīd esi no romantiskām saistībām brīvs, tad 2017. gads ir lielisks brīdis, kad atrast otru pusīti. Šī gada mīlestības sfēras prognoze liecina, ka tev vajadzētu biežāk apmeklēt dažādas vietas, kas tev patiesi interesē. Tādā veidā panāksi daudz lielāku iespēju sastapt kādu, kurš dalīs ar tevi šīs  aizraušanās. Ja vēlaties iegūt patiesu draugus, tad dari pretējo – izej no savas komforta zonas, kur būs iespēja iepazīties ar cilvēkiem, kuri var parādīt tev jaunus, interesantus norišu apvāršņus. Kas zina? Iespējams, iegūsi jaunu hobiju un uzticamības personu, kura var pamazām kļūt par kaut ko vairāk nekā tikai draugu.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze brīdina, ka darba dzīve tev turpmāko mēnešu laikā varētu kļūt nedaudz sarežģītāka. Ļoti ticams, ka vienkārši bieži būs sajūta, ka tev ir taisnība, taču priekšnieks kļūdās. Ja nevēlies radīt sev problēmas, tad planētu stāvoklis iesaka censties atrastu veidu, kā nodot darba devējam informāciju par tavām patiesajām sajūtām, taču rūpīgi uzmanot, lai tu šī procesa laikā nevienu neaizvaino. Kopumā šī gada laikā tev vajadzētu īpaši piestrādāt pie savām profesionālajām attiecībām, it īpaši, ja vēlies gūt panākumus. Zvaigznes uzsver, ka ir nepieciešams atrast veidu, kā prezentēt sevi, savas spējas un talantus, lai iegūtu labāku dzīvi.

 

nauda

Saturns turpinās valdīt tavās finanšu lietās, kas nozīmē – nevajadzētu rasties nedrošības sajūtai, veicot ilgtermiņa finanšu plānošanu, nosakot mērķus un atmaksājot parādus, ja tādi ir iekrājušies. Iespējams, tev radīsies pārliecība, ka 2017. Gadā spēsi pārvarēt jebkurus finanšu šķēršļus. Tu būsi ļoti apzinīgs un rūpīgs naudas lietās, kas nozīmē, ka šajās situācijās līdz minimumam izskaudīsi neapdomīgas un vieglprātīgas rīcības izpausmes. Ilgtermiņa ietaupījumi kļūs par prioritāti un spēsi lieliski noteikt sev tēriņu ierobežojumus. Cik daudz darba tu ieguldi, lai nopelnītu naudu? Uzmanies no pārlieku lielas piepūles un atceries, ka nauda ir enerģijas simbols un nekas vairāk. Saka arī, ka nauda esot visa ļaunuma sakne – tieši šo vārdu dēļ mēģini noteikt pareizās prioritātes, nevis vienkārši mēģini nopelnīt visu pasaules naudu – to nespēj neviens. Iespējams, saspringta finansiālā situācija 2017. gadā būs kādam tev tuvam cilvēkam – radiniekam vai partnerim. Var gadīties, ka uz laiku tev nāksies kļūt par viņa apgādnieku. Tev vajadzētu iemācīties pieņemt arī citu cilvēku vērtības un mērķus. Nekoncentrējies uz to, ka citiem svarīgas ir tieši tās lietas, kas ir nozīmīgas tev, arī finanšu paradumu ziņā.

 

veseliba

Tā kā Jupiters ir filozofijas planēta un tieši tā valdīs pār tavu veselības jomu, tev 2017. Gadā vairāk vajadzētu pievērsties sava enerģijas līmeņa vairošanai – fitnesa nodarbībām, citām fiziskām aktivitātēm un/vai jogai. Jo īpaši līdz oktobrim. Ja 2017. Gada pirmos deviņus mēnešus pavadīsi šādā veidā, sākot ar oktobri jutīsi ievērojamus uzlabojumus un būsi apmierināts ar saviem treniņiem. Jo vairāk pievērsīsi uzmanību savai veselībai un labsajūtai, jo apmierinātāks būsi ar rezultātu. 2017. gads būs labs arī tam, lai tu uzsāktu kādu jaunu un veselīgu diētu vai arī vienkārši pievērstos veselīgāka uztura uzņemšanai. Īpaši noderīgas tavai veselībai šogad būs aktivitātes svaigā gaisā, piemēram, pastaigas, pārgājieni, skriešana, kāpšana, izjādes ar zirgiem u.c. Atceries – tavs ķermenis – esi tu, un tikai tu vari darīt kaut ko savas veselības un pašsajūtas uzlabošanai. Visticamāk, sajutīsi daudz jaunas pozitīvās enerģijas, taču uzmanies ar to, kā tu to pielieto – nešķērdē spēkus lietām un darbiem, kas patiesībā ir bezjēdzīgi. Jo īpaši, ja tu esi no tiem, kurš neprot pateikt: “Nē!”, tas var krietni kaitēt tavai veselībai. Turklāt – savā labā noteikti ir vērts pielietot arī pašiedvesmu – tu taču spēj! Negaidi uz citiem, bet saņemies un dari, taču neiekrīti arī otrā grāvī, jo arī pārmērības nav vajadzīgas!

 

dvini-3

milestiba

Dvīņu mīlestības astroloģiskā prognoze 2017. gadam norāda, ka  sagaidāmas izmaiņas attiecību sfērā, kā romantiskajā, tā draudzības plānā. Šis solās būt īpaši labs laiks mīlestībai, ja tu vēl neesi romantiskās attiecībās. Tomēr planētas brīdina, lai nemeklē šādu personu savu draugu vidū. Tas tā iemesla dēļ, ka, visticamāk, jaunā mīlestība uzplauks ar cilvēku, kuru tu līdz šim nezināji, nevis kādu, ar kuru jūs vieno draudzības saites. Nebaidies spert soli ārpus savas komforta zonas. Zvaigznes uzsver, jo vairāk jaunu vietu tu apmeklēsi, jo lielāka iespēja, ka 2017. gadā satiksi kādu īpašu cilvēku. Mīlestības prognoze iezīmē, ka tiklīdz tu  sastapsi šādu personu, jūsu abpusējā pievilcība izpaudīsies uzreiz, tā būs tūlītēja. Ļoti iespējams, ka šajā gadā tevi sagaida jaunas, aizraujošas un seksuāli kaislīgas attiecības. Planētu stāvoklis uzsver, ka šis ir piemērots laiks dažādām jaunām un aizraujošām lietām, nevis rutīnai.  Tas attiecas arī uz tiem Dvīņiem, kuri ir mīlestības pilnās saistībās. Tev ir jābūt gatavam visnegaidītākajiem notikumu pavērsieniem! Iespējams, ka jūsu ģimenē ienāks mazulis vai pārsteigs ziņa par grūtniecību! Tavai jūtu jomai 2017. gadā tiks pievienota pamatīga garšvielu deva. Iespējams, būsi visai nervozs saistībā ar kādām attiecību izmaiņām, taču ir jāapzinās, ka tas, kas norisināsies,  notiks uz labu. Tāpat tev ir iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem šogad, kuri kļūs par lieliskiem draugiem visiem turpmākajiem gadiem.

 

karjera

Tā kā tavs finansiālais stāvoklis 2017. gadā solās būt visai stabils, tas palīdzēs profesionālajā sfērā samazināt stresu un iepriekš radušos spriedzi, kas tikai kavēja tevi daudzu karjeras mērķu sasniegšanā. Tas dos daudz vairāk garīgās enerģijas, lai koncentrētos uz lietām, kas tev patīk. Planētu stāvoklis norāda, ka tava darba dzīve un pienākumi tajā arīdzan attīstīsies daudz mierīgāk. Tomēr daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem šāds darba temps kādu brīdi var sākt šķist pat pārlieku lēns, tomēr nenoliedzami daudz vieglāks. 2017. gada karjeras prognoze liecina, ka  varēsi strādāt ar lietām, kas palīdzēs tev sasniegt lielākos savas profesionālās dzīves mērķus. Ļoti ticams, ka tu izmantosi arī savu brīvo laiku, lai virzītu kādus karjeras jautājums. Tas sniegs papildus spēkus un stimulus, lai sasniegtu panākumus vēl turpmākajiem gadiem.

 

nauda

Tava finansiālās jomas astroloģiskā puse rāda, ka 2017. gadā tu nevarēsi paļauties uz partnera finansiālo palīdzību. Tas pats attiecās arī uz kopīgām finansēm ar jebkuru citu. Šis nebūs piemērots gads jebkādu aizdevumu ņemšanai. Ja tu strādāsi pēc labākās sirdsapziņas un pievērsīsies tam, ko dari, sajutīsi īpaši lielu gandarījuma sajūtu par katru nopelnīto centu. Finansiālajā ziņā var rasties sarežģījumi transporta jomā – problēmas ar auto un/vai sabiedrisko transportu, kur nāksies krietni ieguldīt līdzekļus. 2017. būs gads, kad tev vajadzētu atmaksāt visus savus parādus, ja tādi ir iekrājušies un kļūt atbildīgākam attiecībā pret naudu, izdevumiem un peļņas iespējām. Ja iespējams, tu varētu izveidot pat finanšu plānu savām vecumdienām, vairāk pievērsties sociālajam nodrošinājumam. Uzmanies no nelietderīgiem tēriņiem, tajā skaitā no azartspēļu spēlēšanas, jo tās tevi tikai grūdīs dziļāk parādos. Ja tu esi jau gados, tad šajā gadā vajadzētu veikt finansiālos piesardzības pasākumus tādā mērā, lai būtu sakārtotas lietas ar tavu testamentu, kā arī saprastu, kur reiz būs tava atdusas vieta. Neuztraucies – tas ir tikai piesardzības pasākums! Tev ir jāiemācās ietaupīt. Mirkļos, kad naudas ir vairāk, iemācies atlikt to nebaltām dienām. Ja tu nespēsi ierobežot savus tēriņus un nemācīsies krāt naudu, tu sajutīsies neaizsargāts un nedrošs, turklāt būs sajūta, ka vienmēr trūkst līdzekļu izdzīvošanai.

 

veseliba

Pienācis laiks, lai tu beidzot vairāk uzmanības pievērstu savai veselībai un fiziskajai sagatavotībai. Izvairies no saldumu lietošanas uzturā un alkoholiskajiem dzērieniem, uzņem vairāk vitamīnu, iekļauj ēdienkartē plašāku augļu un dārzeņu klāstu. Pievērsies aktīvākam dzīvesveidam un iemācies pateikt: “Nē!” lietām, kas kaitē tavai veselībai. Ja tevi uztrauc kaut kas savā veselībā vai pašsajūtā, dodies pie speciālista un vislabāk – tieši pie konkrētās jomas speciālista, ne tikai pie ģimenes ārsta. Tādā veidā gūsi sirdsmieru un zināsi, kas ar tevi notiek, kā arī – ko darīt, lai uzlabotu kā savu veselību, tā pašsajūtu. Pievērs uzmanību arī savu mājdzīvnieku veselībai. Pievēršoties dažāda veida aktivitātēm tomēr uzmanies no pārslodzes – nevajadzētu pārspīlēt ar intensitāti. Pievērs uzmanību dažādām sāpēm, kas parādās un atceries, ka it visam ir savs iemesls.

 

vezis-4

milestiba

2017. gada mīlestības prognoze liecina, ka tevī pēkšņi palielināsies garīgās un fiziskās enerģijas deva, kas paaugstinās arī romantisko enerģiju. Ja esi pastāvīgās attiecībās, sagatavoties vislabākajam! Planētas uzsver, ka tev daudz spēcīgāk nekā ierasts radīsies vēlme, lai attiecības kļūtu daudz kaislīgākas, intīmākas un pat mīlošākas. Var šķist, ka viss notiks ļoti ātri, piemēram, grūtniecības iestāšanās, taču zvaigznes norāda, ka par to nav jāuztraucas. Tu vēlēsies pavadīt ar otru pusīti lieliskus brīžus, tajā pašā laikā, ļaujoties notikumu dabiskai attīstībai. Savukārt, ja tev šobrīd vēl nav partnera, tad 2017. gada mīlestības prognoze paredz, ka tev ir gandrīz lemts atrast kādu īpašu cilvēku! Iespējams, ka ar šo personu romantiskā saikne attīstīsies ļoti strauji un jūs dosieties uz daudz vairāk randiņiem nekā, iespējams, tev ir bijis iepriekšējās saistību reizēs. Tas var novest pie kaut kā brīnišķīga. Nebaidies izmēģināt kaut ko jaunu! Gan šajā zvaigznājā dzimušie vīrieši, gan sievietes 2017. gadā būs tendēti uz sociālām izpausmēm. Ja vēlies iegūt jaunus draugus, tad mēģini doties uz jaunām vietām vai ļaujies norisēm, kas tevi patiesi saista un interesē. Pastāv ļoti liela iespēja, ka šādi iepazīsies ar sev ļoti simpātisku personu.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze liecina, ka šogad daudziem varētu šķist, ka darbs un bizness ir visa tava dzīve. Daudzas norises profesionālajā sfērā, iespējams, attīstīsies daudz straujāk nekā parasti. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tas īpaši attiecas uz šo norišu sākuma posmu, kas ļaus panākt strauju izrāvienu. Par laimi, tā kā būsi enerģijas pārpilns, tavos spēkos būs iespēja apstrādāt un tikt galā ar visām šīm jaunajām izmaiņām un izaicinājumiem. Planētu stāvoklis uzsver, lai centies izmantot šo spēcīgo enerģijas devu, lai strādātu arī pie visiem līdzšinējiem projektiem. 2017. gada Merkura ietekme uz tavu karjeras sfēru nodrošinās brīžus, kad nav ieteicams apstrīdēt priekšnieku vai kādu visai ietekmīgu kolēģi. Šīs personas to neuztvers īpaši labvēlīgi.

 

nauda

Ja esi radošs cilvēks vai apveltīts ar spēcīgu vēlmi darboties, attīstīties mākslinieciskā sfērā, sākot ar 2017. gada oktobri tas viss tev izdosies lieliski, arī tas, ja centies tikt pie bērniņa. Šī gad laikā tu spēsi īstenot dažādus plānus, kam iepriekš nav pieticis līdzekļu. Beidzot visi apstākļi sakritīs tā, ka tev izdosies paveikt iecerēto un, iespējams, pat vairāk nekā gaidīji. Protams, tas viss radīs lielas izmaksas, kas atkal liks domāt par dažādām iespējām un variācijām par ietaupīšanu, taču rezultāts, ko saņemsi, būs tā vērts. Tas, kādas emocijas tev radīsies, atsvērs ikvienu centu, ko būsi šajā procesā ieguldījis. Ticams, ka līdz ar to būs grūtības ar uzkrājumu veikšanu vai kādu tēriņu ierobežošanu, taču nepārdzīvo. Ja tiec pie sen kārotā, tas viss ir tā vērts.

 

veseliba

Pienācis laiks dzīvot nedaudz mierīgāk, padomāt par atpūtu, par to, lai nebūtu tik daudz stresa piepildītu apstākļu. Uzlabo fizisko formu, ēd veselīgāk, mēģini atvadīties no ikviena sava sliktā ieraduma. Un šoreiz vēlams to uzsākt un ieviest kā savu ikdienu, nevis praktizēt tikai īslaicīgi. Ja tev ir iespēja, apdrošini savu veselību vai pat dzīvību, arī tam 2017. gads būs īpaši piemērots. Svarīgi arī saprast, ka ir nepieciešams pietiekami daudz kvalitatīva miega un atpūtas. Par labu nāks arī tas, ja mēģināsi apgūt kādus stresu kliedējošus vingrinājumus, pievērsīsies jogai vai meditācijai. Ja ignorēsi to visu, var gadīties piedzīvot nopietnas veselības problēmas. Stresa apstākļos var gadīties daudz negadījumu, tāpēc jābūt īpaši uzmanīgam. Iespējams, kaut kas var mainīties tavā ārstniecības procesā, ticams, ka tavs ilggadējais ārsts dosies pensijā vai mainīs darba vietu, kas nozīmē, ka tev nāksies meklēt citu speciālistu. Tas varētu izrādīties ļoti grūti. Mēģini vairāk laika veltīt vienkārši tam, lai izbaudītu mieru un klusumu, pārdomātu svarīgas lietas, ļautos atmiņām un nākotnes plāniem. Vislabāk – sāc veidot darāmo darbu sarakstu un rūpīgāk plāno savu laiku. Tev ir jāsaprot, ka tu nevari izdarīt visu uzreiz un neapstājoties.

 

lauva-5

milestiba

Tava 2017. gada mīlestības prognoze liecina, ka šogad tev var šķist, ka daudzas lietas attiecībās notiek ļoti lēnām, tomēr tas viss būs uz labu. Ja pašlaik tev ir otra pusīte, tad šajā gadā šīs saistības, visticamāk, kļūs daudz nopietnākas. Tieši šī iemesla dēļ ir labi, ka viss attīstās pamazām, spēcinot romantiskos pamatus. Pat, ja jūs plānojat grūtniecību, izmantojiet pietiekami daudz laika, lai apdomātu šo nozīmīgo jautājumu. Tomēr, ja līdz šim vēlējies doties uz randiņiem vien tāpēc, lai izklaidētos, 2017. gadā tavas domas var mainīties. Iespējams, ka uzsāksi ar partneri kopdzīvi vai pat saderināsieties. Ja jau esat līgavas un līgavaiņa statusā, šogad varat salaulāties. Planētu stāvoklis uzsver, ja esi precējies, tad ar otru pusīti varat izlemt, ka ir pienācis īstais laiks, lai gatavotos vecāku lomai. 2017. gadā tev būs iespēja padziļināt savas attiecības, jo turpmāko mēnešu laikā  iemācīsies labāk izprast sevi un partneri. Tas tāpēc, ka iepriekšējos gados, visticamāk, esi koncentrējies vairāk uz savām vēlmēm un paša labsajūtu. Zvaigznes uzsver, ka gada beigās tu vēlēsies pavadīt daudz vairāk laika kopā ar draugiem. Ja esi brīvs, ļoti ticams, ka attiecības ar vienu no viņiem kļūs daudz dziļākas un var pārvērsties romantiskā saiknē.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze liecina, ka šis gads būs veiksmīgs tavam maciņam, ko nodrošinās jaunas iespējas karjeras sfērā. Planētu stāvoklis mudina nebaidīties no šiem izaicinājumiem un drosmīgi stāties pretī it visam jaunajam! Šī gada laikā uz tava galda var būt daudz profesionālo projektu. Lai gan tas var sagādāt daudz stresa pilnu brīžu, to visu realizēšana ilgtermiņā tev nāks vienīgi par labu. Tomēr planētu stāvoklis iezīmē, ka tu nedrīksti vien visas dienas pavadīt pie darba galda. Pārliecinies, ka velti pietiekami daudz laika, lai komunicētu ar savu priekšnieku, sadarbības partneriem un kolēģiem. Labas attiecības ar darba devēju var veicināt lielisku izdevību rašanos nākotnē. Karjeras prognoze liecina, ja būsi pieklājīgs, tolerants un uzcītīgs, profesionālie panākumi 2017. gadā neizpaliks.

 

nauda

Priecājies, Lauva! Zvaigznes un planētas izkārtojušās tā, ka 2017. Gads varētu tev nest lielus naudas ieguvumus. Iespējams, beidzot atmaksāsies kādas senākas investīcijas vai arī laimēsi loterijā, vai citādi iegūsi naudu. Lai nu kā, ja arī ne loterija, tomēr būs iespējas palielināt savus ienākumus un samazināt izdevumus. Labvēlīgs laiks, lai veiktu ieguldījumus nekustamajā īpašumā. Klausi saviem instinktiem un rīkojies saskaņā ar savu sirdsapziņu. Savu finansiālo stāvokli paša spēkiem vislabāk uzlabosi lēnā un stabilā veidā. Mēģini izkārtot lietas tā, lai tu iegūtu kāroto un nepieciešamo, kā arī spētu to sagādāt savai ģimenei. Ja plānosi gudri, finanšu sektorā tev veiksies labāk nekā jebkad.

 

veseliba

Parūpējies par savu veselību. Vairāk! Veselības jomā var rasties problēmas, ja nespēsi līdzsvarot visus savas dzīves aspektus. Nevajadzētu koncentrēties tikai uz ko vienu, bet censties dzīvot harmonijā ar visām dzīves sfērām, kas veido tavu apkārtējo pasauli un iekšējo dzīvi. Ar īpašu rūpību izturies pret saviem mājdzīvniekiem, jo 2017. gads var nest veselības problēmas arī viņiem, ja nepievērsīsi pietiekami daudz uzmanības. Apmīļo, parotaļājies, vienkārši – esi kopā. 2017. tev vajadzētu meklēt visas iespējas, lai gūtu pozitīvas emocijas – pavadi laiku ar mīļajiem, nododies savam hobijam, baudi to, kas tev patiesi patīk.

 

jaunava-6

milestiba

Zvaigznes uzsver, ka  2017. gadā tu daudz vairāk tieksies uzsākt jaunas attiecības. Tās var būt kā draudzīgas, tā romantiskas. Šis dīvainais dzinulis var likt justies visai savādi, taču tas drīz vien stimulēs enerģijas paaugstināšanos.  Jauni šī zvaigznāja pāri var ļauties savādai komunikācijai un jūtu izpausmes veidiem, īpaši tad, ja vēlēsies atstāt iespaidu viens uz otru. 2017. gada mīlestības prognoze liecina, ka šajā zvaigznājā dzimušie, kuri šobrīd ir attiecībās, var sagaidīt, ka  saistības kļūst daudz intensīvākas un nopietnākas. Tomēr lietas jūsu attiecībās var mainīties kopumā. Vai tas būs uz labu vai sliktu, viss atkarīgs no tā, kā nolemsiet veikt šīs izmaiņas. Ļoti iespējams, ka uzzināsiet par gaidāmo mazuli, kas  ievērojami  mainīs attiecību raksturu. Zvaigznes norāda, ka pāri, kuri kopā ir jau ilgu laiku, vēlēsies izmēģināt kaut ko jaunu. Savukārt, ja šobrīd neesi attiecībās, ļoti ticams, ka kādā draugā saskatīsi tādu partneri, kādu jau sen esi meklējis. Ir vērts pamēģināt!

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze uzver, ka šajā zvaigznājā dzimušie teju vienmēr smagi strādā, nebaidās no grūtībām un sarežģījumiem savā profesionālajā ceļā. Planētu stāvoklis norāda, ka arī šajā gadā nekas nespēs tevi apstādināt brīdī, kad darbosies pie savu karjeras mērķu sasniegšanas. Tiek prognozēts, ka šogad var mainīties tava darba dzīve. Ja vien, ko vēlēsies uzlabot, tas būs tavos spēkos. Ļoti ticams, ka sevišķi aizņemts būsi gada sākumā, taču turpmāko mēnešu laikā visas profesionālās norises pamazām stabilizēsies.

 

nauda

Zvaigznes rāda, ka finanses nebūs viens no taviem nozīmīgākajiem jautājumiem šajā gadā, tev nevajadzēs skaitīt katru centu. No janvāra līdz pat oktobrim tu varēsi justies salīdzinoši brīvi šajā situācijā. Jupiters tev šajā saistībā sniegs teju vai svētību. Sākot ar 2017. gada oktobri, uzsvaru vajadzētu likt uz uzņēmējdarbību un ienākumiem. Kad tu izdomāsi veidus, kā papildināt savu bankas kontu, apsver iespēju arī ar kādu tajā padalīties. Iespējami dažādi negaidīti rezultāti. Ja 2017. gadā saņemsi lielāku naudas summu, pārliecinies, ka iztērē to gudri un ar apdomu. Iespējams, tas ļaus iegādāties kaut ko, kas tev ir ļoti nepieciešams. Taču, pirms jebkura liela pirkuma veikšanas, rūpīgi pārliecinies par visiem tā plusiem un mīnusiem. Radošs darbs kopā ar citiem cilvēkiem šogad tev vēl vairāk palīdzēs uzlabot finansiālo situāciju. Mācies no citu panākumiem un sadarbojies ar cilvēkiem. pārliecinies vai tevis izmantotie bankas pakalpojumi ir pietiekami droši. Neiesaisties riskantos darījumos un ieguldījumos.

 

veseliba

Jaunava, 2017. gads var izvērsties diezgan stresa piepildīts. Tev ir nepieciešams atvaļinājums, atpūta, kad vari patiešām atpūsties, izgulēties, gūt pozitīvas emocijas un prieku. Pavadi vairāk laika kopā ar ģimeni un draugiem – tas uzlabos ne tikai tavu emocionālo stāvokli un garīgo pasauli, bet arī fizisko pašsajūtu. Merkurs, kurš grozīsies pie apvāršņa 2017. gadā, var radīt problēmas personīgajā dzīvē. Padomā vairāk par to, kas tev ir nepieciešams, par to, ko tev vajadzētu uzlabot savā ikdienā, lai tu justos labāk. Pārliecinies, ka spēj atgūt pietiekamu daudzumu enerģijas. Esi laipns un draudzīgs, tas radīs atgriezenisko saiti, uzlabojot tavas emocijas un sajūtas kopumā. Ieteicams izmēģināt dažādas miera terapijas, piemēram, jogu, meditāciju, mandalu veidošanu u.c.

 

svari-7

milestiba

2017. gada mīlestības prognozes liecina, ka šis tev būs jaunu sākumu laiks. Ja esi no attiecībām brīvs, tad ir īstais brīdis, kad meklēt mīlestību. Tava pārliecība par sevi šogad ievērojami palielināsies, padarot daudz vieglāku koķetu soļu īstenošanu tās personas virzienā, kura tev ir ļoti ieinteresējusi. Ja pats nesen esi pārtraucis attiecības vai tevi kāds pameta, ir pienācis īstais laiks, lai virzītos uz priekšu. Planētu stāvoklis uzsver, ka tu nevarēsi atrast kādu jaunu personu un iegūt personīgo laimi, ja aizvien turpināsi vilkt sev līdzi pagātni. Mīlestības prognoze 2017. gadam tāpat liecina, ja šobrīd jau esi attiecībās, tad ir īpaši jāpārliecinās un jāmēģina saglabāt līdzsvaru jūsu romantiskajā saiknē. Centies saglabāt aizraujošus, mīlestības un maiguma pilnus brīžus, taču arī apzinies, kad ir laiks nedaudz piebremzēt un sniegt partnerim nedaudz personīgās telpas. Tāpat zvaigznes uzsver, lai nešaubies par savu partneri, pretējā gadījumā mīļotais cilvēks darīs to pašu. Šis tāpat ir lielisks gads arī tam, lai apzinātos, ka ārpus jūsu saistībām notiek daudz interesantu un patīkamu lietu. Ir laiks pievērsties draugiem, kuri, iespējams, kādu laiku ir atstāti novārtā. 2017. gads ir piemērots, lai plānotu bērnu vai vismaz aizdomātos par grūtniecību. Tāpat vispārīgi planētu stāvoklis norāda, lai kāds būtu tavs mērķis –  iepazīties ar jauniem cilvēkiem vai atrast otru pusīti, ir laiks doties izklaidēties un komunicēt ar svešiniekiem.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze liecina, ka tu allaž tiecies apgūt ko jaunu, arī turpmākie mēneši nebūs izņēmums. Ja šobrīd mācies vai papildini savas profesionālās zināšanas, tad tev šis gads solās būt īpaši produktīvs. Savukārt, ja strādā, tad būsi patiesi gatavs iemācīties dažas jaunas prasmes, iegūstot reālas, praktiskas zināšanas savā darba vietā. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu daudz labāk nekā ierasts spēsi tikt galā ar daudziem profesionālajiem un garīgajiem uzdevumiem, taču pienākumi, kas prasīs fizisku piepūli, sagādās pamatīgu piepūli. Pārliecinies, ka smagi strādā, lai panāktu pēc iespējas vairāk, kas ļoti atmaksāsies nākotnē. Tāpat biznesa lēmumus šogad ieteicams pieņemt vienīgi pēc ilgām pārdomām.

 

nauda

Svariem 2017. gadā nāksies daudz strādāt, pelnīt naudu un saglabāt savu pašcieņu. Protams, jāatvelta laiks arī saviem talantiem un prasmēm, jo, iespējams, tieši tie varētu kļūt par daļu tavas peļņas avota. Iespējams, pēkšņi radīsi saikni ar ko tādu, ko iepriekš pat nebiji cerējis, tas varētu nākt tev par labu tieši finansiālajā jomā. Var gadīties, ka kaut kur ieguldīt vajadzēs tavus ietaupījumus, taču esi piesardzīgs un visu iepriekš rūpīgi apdomā. Nepakļaujies apkārtējo spiedienam, bet pieņem lēmumus pats. Tāpat 2017. gadā tiek prognozēts, ka Svari spēs vairot savu īpašumu, kas nenoliedzami ietver arī lielākas naudas saņemšanu. Taču atceries – nekas nenotiek tāpat vien un ir jāstrādā, lai sasniegtu rezultātus. Liec lietā savas prasmes un visas pūles, lai iegūtu kāroto.

 

veseliba

Diemžēl, Neptūns pie vadības grožiem sola, ka 2017. gads tev var radīt dažas ļoti dīvainas slimības, alerģijas, iespējams, pat kas tāds, kas būs grūti diagnosticējams. Viss, kas tev jādara – jāapmeklē nepieciešamie speciālisti, kuri palīdzēs tikt tev ar šīm problēmām galā, iesakot vajadzīgās ārstniecības metodes un procedūras. Fiziski vienīgais veids, kas solās patiešām strādāt un dot tev to, ko vēlies – ir lūgšanas, meditācija, joga vai jebkura cita līdzīga garīga veida piepūle. Maini savu pašreizējo dzīves uztveri, iemācies uztvert dziedināšanu kā mākslu, maini attieksmi,. Pievērs uzmanību negatīvajām, kaitīgajām lietām – mēģini atteikties no tām. Pievērs uzmanību arī savu mīļo cilvēku attieksmei pret pašu veselību.

 

skorpions-8

milestiba

Tava 2017. gada  astroloģiskā mīlestības prognoze norāda, ja esi no attiecībām brīvs, tad šis var būt lielisks gads, lai atrastu mīlestību! Tomēr, ja tu meklē jaunu iespēju ļauties patiesai romantiku, tad tev būs nepieciešams izkāpt no savas komforta zonas. Izmēģini nebijušas lietas, ja vēlaties iepazīties ar jauniem cilvēkiem, piemēram, iepazīšanos internetā. Zvaigznes mudina būt mazāk noslēpumainam un draudzīgākam, kas var arī palīdzēt tavai neparastajai personībai iegūt jaunu partneri un palielināt izredzes, ka paliksiet kopā. Savukārt, ja esi  attiecībās, tad tev pret savu mīļoto cilvēku ir jācenšas būt daudz atvērtākam. Šis ir gads, kad jūs spēsiet panākt daudzus kompromisus. Pārliecinies, ka tavs partneris saprot tavas vajadzības. Tāpat uzklausi mīļoto cilvēku, lai tu daudz labāk spētu apjaust arī viņa vēlmes. Jums par visu ir atklāti jāizrunājas un jādiskutē, tai skaitā, ja vēlaties kļūt par vecākiem. 2017. gads mīlestības jomā tev būs labs, ja spēsi saglabāt attiecībās nepieciešamo līdzsvaru. Vai tās būtu jau esošās vai jaunas romantiskās saistības, panāc to un tevi sagaida aizraujoši un kaislīgi piedzīvojumi guļamistabā. Ja šobrīd vēlies iegūtu jaunu draugu, tad pievienojies kādai grupai vai klubam, kas nodarbojas ar kaut ko, kas tevi patiesi interesē. Tas ir lielisks veids, kā darīt lietas, kas tev patīk, kā arī satikt cilvēku, ar kuru jūs saistīs šīs intereses.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze liecina, ka turpmāko mēnešu laikā tev būs jāstrādā daudz smagāk, nekā daudzu iepriekšējo gadu laikā. Tomēr ne bez atlīdzības! Planētu stāvoklis mudina būt maksimāli profesionālam, pildot savus tiešos pienākumus. Paveic visus savus darbus un noteikti uzņemies vēl papildus uzdevumus. Esi laipns pret savu priekšnieku un kolēģiem. Tie visi ir priekšnoteikumi, kas nodrošinās lielākas iespējas gūt panākumus tavā karjeras sfērā.

 

nauda

Tavas finanses 2017. gadā sola uzraudzīt Saturns, kas nozīmē, ka tev vajadzēs rīkoties gudrāk un vairāk rēķināt, meklēt izdevīgākus pirkumus, tērēt saprātīgi, iespējams, pat kaut kur ieguldīt. Izturies mērķtiecīgi un rūpīgi pret saņemto naudu. Sākot no maija, tev radīsies labākas iespējas, lai finansiālajā ziņā veiktu ieguldījumus nākotnē, iespējams, saņemsi lielāku naudas summu, taču raugi, lai to tērētu gudri. Neļauj naudai diktēt tavas emocijas. Palūkojies pagātnē, lai saprastu, kādas ir tavas biežāk pieļautās kļūdas finanšu sfērā. Atceries – lai vairāk iekrātu, ir jāiemācās mazāk tērēt, jāatsakās no lietām, kas patiesībā tev nav nepieciešamas, jākoncentrējas uz peļņas gūšanu. Jo labākus paradumus izveidosi, jo stabilāku pamatu radīsi.

 

veseliba

Jupiters brīdina, ka 2017. gadā tev īpaši jādomā par savu vizuālo izskatu un garderobi līdz ar to. Uzmanies ar saldumu un ātro uzkodu lietošanu uzturā, jo īpaši starp ēdienreizēm. Nereti var rasties kārdinājums ar ēdiena palīdzību nomierināt nervus, taču ik reizi tev nāksies saprast, ka tas ir vien īslaicīgs mierinājums, kas turklāt rada arī sliktu pašsajūtu. Oktobris var radīt radikālas izmaiņas tavos fitnesa paradumos, iespējams, tieši šis būs mirklis, kad tu uzdrošināsies uzsākt ko jaunu, mainīt savu ikdienu. Taču – pirms paraksties uz dārgu treniņu programmu, pārbaudi visu iespējamo informāciju. Ja izvēlēsies sportot nevis, piemēram, iet uz vingrošanas vai deju nodarbībām, pārliecinies, ka aktivitātes būs pietiekami dažādas. Īpašu uzmanību pievērs potītēm, jo tās visvieglāk šajā laikā būs iespējams traumēt. Stiepšanās vingrinājumi pirms un pēc treniņiem ir ļoti svarīgi.

 

strelnieks-9

milestiba

Tava 2017. gada mīlestības prognoze liecina, ka kopā ar spēcīgu garīgo enerģiju, ievērojami palielināsies arī emocionalitāte. Lai gan tas var padarīt daudz grūtāku profesionālo un ētisko lēmumu pieņemšanu, daudz vieglāk būs īstenot romantiskos jautājumus. Zvaigznes uzsver, lai šī gada laikā pēc iespējas biežāk klausi savai sirdij! Ja šobrīd esi no attiecībām brīvs,  ir īstais brīdis rīkoties! Nebaidies būt spontāns. Pastāv iespēja, ka tu šajā gadā atsāksi attiecības ar kādu personu, ar kuru tev kādreiz ir bijušas romantiskas saistības. Savukārt, ja esi attiecībās, tad tev nav jābaidās pārsteigt savu partneri. Jo kaislīgāks un seksuāli intensīvāks tu būsi šajā savienībā, jo aizraujošākas tev pašam būs šīs attiecības. Neuztraucies par savu pagātni, koncentrējies uz tagadni un padara to par labāko, kas iespējams! Planētu stāvoklis norāda, ka grūtniecības plānošana padarīs dzīvi aizraujošāku. Kad runa būs par jaunu draugu iegūšanu, pārliecinies, ka esi godīgs pret viņiem. Zvaigznes uzsver, lai necenties atstāt iespaidu uz cilvēkiem, kuri tev nemaz īsti nerūp. Esi uzticīgs sev un saviem draugiem. Cieni un rēķinies ar savu mīļoto cilvēku, kas padarīs jūsu savienību daudz stabilāku.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze liecina, ka darbs no tevis turpmākajos mēnešos prasīs daudz vairāk enerģijas, laika un spēka, nekā tas ir bijis iepriekšējos gados. Lielākā daļa tavas uzmanības tiks koncentrēta uz dažādu pienākumu īstenošanu. Planētu stāvoklis mudina, lai neļauj stresa pilnām situācijām izsist sevi no ierastā ritma. Lai gan lielāka slodze, visticamāk, šogad būs darbā vai privātajā biznesā, ir arī tikpat iespējams, ka tas vainagosies ar daudzām jaunām iespējām. Centies būt laipns pret savu priekšnieku un kolēģiem. Esi pārliecināts, ka tas atmaksāsies ilgtermiņā.

 

nauda

Iespējams, kāds notikums tavā dzīvē mainīs attieksmi pret naudu. Var gadīties, ka sapratīsi, kam tieši tev tā ir visvairāk vajadzīga, noteiksi vērtības. Mēģini paraudzīties nākotnē un izvirzīt mērķus, piemēram, tas varētu būt kāds liels pirkums kas līdzīgs. Ko dzīve tev mēģinās iemācīt saistībā ar naudu, Strēlniek? Tu neesi nolemts nabadzībai, taču tev ir jāsaprot, ka ir jāiemācās līdzsvarot savus ienākumus un izdevumus, ir jābūt mērķim, kur naudu tērēt, pielietot. Un svarīgāk ir tas, cik ļoti esi apmierināts ar to, ko dari, ne tas, cik konkrēti naudas tev ir. Protams, nauda sniedz drošības sajūtu, bet pelni to ar godu un tad jutīsies labi un varēsi iet ar augsti paceltu galvu.

 

veseliba

Saskaņā ar 2017. gada veselības horoskopu, nāksies vairāk tiekties pēc garīgās mācības. Tas nozīmē, ka vajadzēs vairāk izzināt sevi, pētot dziļāk savu dzīvi un mēģinot rasta atbildes uz dažādiem jautājumiem savās sajūtās. Iespējams, vari pievērsties astroloģijai, gaišredzībai, filozofijas ticības sistēmām vai psiholoģijai. Ja tev ir labs draugs, kurš dzimis Skorpiona zīmē, pārrunā savas sajūtas ar viņu, painteresējies, kādas ir viņa izjūtas, attieksme pret tām. Tu vairāk pievērsīsi uzmanību pagātnei, lai saprastu, kas veido tavu tagadni. Šis solās būt lielisks gads īpaši tiem, kuri strādā ar dziedināšanu, dzemdībām – slimnīcās, rehabilitācijas centros vai citur, kā arī tiem, kuri iesaistās labdarības darbos. Neļauj vaļu pesimistiskām domām, jo tās reizēm var kļūt par tavu lielāko ienaidnieku. 2017. gadā tu būsi brīvs no jebkādiem ierobežojumiem veselības jomā, ja vien pats sev neiegalvosi pretējo.

 

mezazis-10

milestiba

Mīlestības astroloģija 2017. gadam prognozē, ja šobrīd esi attiecībās, tad tās joprojām būs visai stabilas. Pārliecinies, ka pieņem savas kļūdas, kā arī – nepilnības sava partnera rīcībā. Visticamāk, apzināsies arī to, ka tev ir daudz mazāk enerģijas, nekā mīļotajam cilvēkam un mēģināsi panākt vēlamos kompromisus, lai jūsu attiecības būtu balansā. Mīlestība, tuvība un grūtniecība, visticamāk, tomēr nebūs tava prioritāte šogad. Tomēr tu nedrīksti pilnībā aizmirst par šīm būtiskajām niansēm, kas palīdzēs jūtu jautājumos. 2017. gada mīlestības prognoze paredz, ja esi no attiecībām brīvs, tad tavos spēkos būs iespēja iegūt otro pusīti, kādu, par kuru tu jau sev esi sapņojis. Tomēr tas nozīmē, ka tev ir jāstrādā vairāk pie sevis. Ja reiz esi atradis mīļoto cilvēku, tev ir jābūt pietiekami emocionālam un uzticīgam savām izjūtām. Planētu stāvoklis uzsver, ka 2017. gadā tev ir lieliskas iespējas sakārtot savu personīgo dzīvi.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze liecina, ka šogad darbs var šķist visas tavas dzīves galvenais centrs. Tāpat, visticamāk, profesionālie pienākumi prasīs daudz lielākas pūles nekā iepriekš. Ļoti ticams, ka tu nevēlēsies zaudēt savu darba vietu, kas ienesīs stresu un būtisku sasprindzinājumu ikdienas dzīvē. Tavu uzvedību var nepareizi iztulkot kāds kolēģis vai pat priekšnieks. Tomēr zvaigznes uzsver, ka agrāk vai vēlāk šī gada laikā sajutīsi radošu pacēlumu, kas atstās pozitīvu ietekmi uz darba vai biznesa vidi. Nebaidies dalīties ar citiem savās lieliskajās, nozīmīgajās idejās. Visticamāk, kāda no tām pat var atnest tev tik kāroto paaugstinājumu vai lielisku bonusu.

 

nauda

Prognozes vēsta, ka 2017. gadā tev nāksies pievērst vairāk uzmanības savām finansēm nekā iepriekšējos gados. Tas nenozīmē, ka tu bankrotēsi vai piedzīvosi lielus zaudējumus, bet  vienkārši vairāk nāksies domāt par naudas lietām. Pievērs lielāku uzmanību saviem finansiālajiem lēmumiem. Ja tev ir ģimene, jo īpaši – bērni, padomā par to, kā vari ietaupīt uz tik nevajadzīgu lietu rēķina, lai tā vietā labāk iekrātu kam noderīgākam un nopietnākam un/vai kādu dienu finansiāli viņiem palīdzētu. Mēģini sakārtot savas finanses, saprast, kur vari tērēt mazāk naudas un kā varbūt nopelnīt vairāk. Mācies ietaupīt nevis iztērēt visu līdz pēdējam centam.

 

veseliba

Ja 2016. gadā esi bijis slimnīcā, pansionātā, rehabilitācijas iestādē vai pat apcietinājumā, padomā, ko tas licis tev iemācīties, ko tas nozīmējis, devis tavai veselībai. Mēģini 2017. gadu iesākt mierīgi, pievērsies atpūtai, relaksācijai, lai tev nevajadzētu doties un pavadīt ilgu laiku nopietni ārstējoties. Šis pat ir labs laiks, lai tu sarakstītu grāmatu vai vismaz veidotu pats savu dienasgrāmatu jo īpaši tajās lietās, kas saistītas ar veselību un pašsajūtu. Nevienam nav neizsīkstoša enerģija, arī tev ne, tas ir jāsaprot un jāpieņem. Iespējams, par sevi atgādinās kādas veselības problēmas, kas tev bijušas pēdējo 15 gadu laikā, pievērs tam uzmanību. Mēģini paplašināt savas zināšanas šajā jomā un informē arī apkārtējos par to, ko esi uzzinājis. Rūpējies par sevi!

 

udensvirs-11

milestiba

2017. gada mīlestības prognoze brīdina, ja šobrīd esi pastāvīgās attiecībās vai starp tevi un kādu personu pamazām veidojas romantiskas jūtas, viss var strauji mainīties, jo starp tevi un kādu citu personu šogad var attīstīties daudz dziļāka un emocionālāka saikne. Tas var veicināt attiecību uzsākšanu ar kādu no taviem draugiem vai ieskatīšanos iepriekš nezināmā cilvēkā. Skaidrs ir viens, šīs attiecības strauji sasniegs nozīmīgu emocionālo tuvību. Savukārt, ja līdz šim esi pret mīlestības jautājumiem attiecies visai bezrūpīgi un spontāni, 2017. gads var nest ievērojamas pārmaiņas, jo sajutīsi, ka ir pienācis laiks nopietnāk uzlūkot šos nozīmīgos jautājumus. Ja tava sirds šobrīd ir brīva, planētu stāvoklis teju lūdz tev, mēģināt uzsākt sarunu ar kādu, kurš patiesi aizraujas ar tām lietām, kas tev pašam ir ļoti nozīmīgas. Tev šajā gadā ļoti nozīmīgas būs ģimeniskās attiecības. Šie tavi vistuvākie cilvēki var intuitīvi atklāt vai tava simpātija ir tev piemērota vai starp jums neizveidosies nekas nozīmīgs. Daļa Ūdensvīru šogad aizdomāsies par mazuļa plānošanu. Zvaigznes uzsver, ka tik ilgi, cik būsi pārliecināts par savu sociālo un seksuālo pievilcību, šajā gadā viss būs labi.

 

karjera

Zvaigžņu stāvoklis uzsver, ka ļoti ticams, ka iepriekšējos gados esi  atstājis novārtā dažus no saviem svarīgākajiem darba pienākumiem, lai ļautos ekstravagantam, bezrūpīgam dzīvesveidam. Šī iemesla dēļ,  2017. gada karjeras prognoze paredz, ka šogad ir pienācis laiks pārskatīt šādu uzvedības modeli. Tev ir jāmeklē iedvesma un motivācija savu profesionālo izaicinājumu realizēšanai, kas sniegs ne tikai gandarījumu, bet arī nodrošinās pietiekami daudz naudas, lai tu varētu ļauties nākamajam lielajam piedzīvojumam. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tev darbā ir jābūt nopietnam, tomēr uzsver, ka tajā pašā laikā nav jābaidās no kādas radošas idejas realizēšanas. Pastāsti par to savam priekšniekam. Visticamāk, nenožēlosi!

 

nauda

Iespējams, 2017. gads radīs apjukumu tādā ziņā, ka tu nespēsi apzināties, cik bagāts vai nabadzīgs tu esi. Tu būsi pārlieku aizņemts, lai rēķinātu un skaitītu. Taču šādu situāciju nevajadzētu pieļaut, jo tādā veidā nauda var izslīdēt caur pirkstiem nepamanīta. Pievērs uzmanību rēķiniem un tehniskajām lietām, to darba kārtībai. Mēģini apdomāt kādus radošus veidus, kā vari nopelnīt naudu. Var nākties tērēt naudu kāda tehniskā aprīkojuma iegādei, iespējams, lieliski varēsi pelnīt naudu, izmantojot savu radošo piepūli vai māksliniecisko talantu, tāpēc nevilcinies – izmēģini to!

 

veseliba

Pievērs uzmanību savai veselībai, liec lietā zināšanas un pieredzi, lai uzlabotu savu pašsajūtu. Ticams, ka sportistiem, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē, 2017. gads nenesīs lielus panākumus un sasniegumus. Nopietnas slimības netiek prognozētas, taču tikai tad, ja ikdienā pievērsīsi pats sev pietiekami daudz uzmanības un rūpēsies par sevi. Centies izvairīties no stresa, nepārsteidzies savos rīcības tempos, esi apdomīgs un tava veselība turēsies līmenī. Ja tev jādodas ceļojumā, īpaši rūpīgi uzmani sevi, jo tiešu braucienu laikā būs lielāks risks sasirgt ar kaut ko. Tas nesolās būt kas nopietns, taču arī sīkumi var būt ļoti nepatīkami. Pievērs uzmanību tam, kādos apstākļos apmeties, ja ceļo. Neaizmirsti par rūpīgu personīgo higiēnu. Ja gadījumā tu nonāc izvēles priekšā, kur iziet ārstniecības procesu – kādā iestādē vai mājās – izvēlies būt mājās kopā ar ģimeni. Kopumā Gaiļa gads nesola tev būtiskas veselības problēmas.

 

zivis-12

milestiba

2017. gada mīlestības un tuvības prognoze norāda, ka tava romantiskā dzīve šogad ieņems vislielāko lomu. Tu, visticamāk, turpmāko mēnešu laikā būsi īpaši emocionāls vai spēsi beidzot parādīt savas patiesās jūtas kādam sev īpašam cilvēkam. Tas var piesaistīt daudzu cilvēku uzmanību šogad. Ja šobrīd esi no attiecībām brīvs, pastāv liela iespējamība, ka 2017. gada sākumā sastapsi kādu nozīmīgu cilvēku. Tomēr planētu stāvoklis norāda, ka, visticamāk, tev attīstīsies daudz mazu, bet aizraujošu flirtu, nevis vienas ilgstošas attiecības. Astroloģiskā mīlestības prognoze liecina, ja šobrīd jau esi pastāvīgās saistībās, tad šis var būt laiks, kad notikumi starp jums iegūs daudz lielāku nozīmību. Zvaigznes mudina ar partneri ļauties jaunām lietām, kas palīdzēs starp jums neapdzist romantiskajai dzirkstij. Dodieties kopīgā ceļojumā vai atsāciet randiņu periodu. Arī tava intīmā dzīve solās būt aizraujoša. Planētu stāvoklis uzsver, lai pārliecinies, ka netērē savu laiku un dažkārt milzīgo seksuālo enerģiju. Šis ir arī labs gads, lai plānotu grūtniecību. Tu patiesi izbaudīsi flirta burvību un sev pievērsto uzmanību. Tāpat šajā gadā vari iegūt daudz jaunu draugu, kas ienesīs tavā dzīvē aizraujošas un izdomas bagātas vēsmas.

 

karjera

2017. gada karjeras prognoze liecina, ka profesionālā sfēra nesīs dažādas izmaiņas. Tev tiek paredzēta daudz lielāka iespēja sadraudzēties ar saviem kolēģiem, uzlabojot savstarpējās attiecības. Tās iegūs pavisam citu kvalitāti, nekā tas bijis iepriekšējos gados. Šīs sociālās saiknes padarīs atmosfēru darba vietā daudz patīkamāku, nekā tad, ja jūs aizdomīgi lūkosieties viens uz otru. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāatceras, ka esat viena komanda, viens spēks, kas darbojas kopīga mērķa labā. Tavs priekšnieks vai uzņēmējdarbības partneris ar daudz lielāku sapratni pieņems kādu tavām radošajām idejām. Tieši šī iemesla dēļ nebaidies dalīties ar viņiem! Ja šobrīd vēl mācies vai papildini savu zināšanu bagāžu, tad turpmākie mēneši solās būt tikpat veiksmīgi. Ļoti ticams, ka 2017. gadā sadraudzēties ar kādu personu no mācību vides vai iegūsi mentoru, kurš palīdzēs daudzu nākotnes mērķu sasniegšanā.

 

nauda

Vajadzētu vairāk laika ieguldīt dabā un kopīgos projektos ar citiem cilvēkiem. iespējams, būsi finansiālā ziņā ieguvējs kāda cita cilvēka augstsirdības dēļ. Ja tā notiek, ieteicams to izmantot, ieguldot savā nākotnē, nevis izšķērdēt. 2017. gads ies cauri tavām cerībām, mērķiem, plāniem, sapņiem un vēlmēm – arī finansiālajā jomā. Ja tu dari savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tu vari būt priecīgs par to, kādā veidā nopelni savu naudu. Iespējams, vairāk vajadzētu sabalansēt savus tēriņus, visticamāk, tu daudz kur vari ietaupīt, pat nenojaušot par to. Netērē tam, ko tev vajag šodien, bet, visticamāk, nevajadzēs vairs rīt. Tev būs daudz iespēju kļūt par bagātu un slavenu personu, taču tu nevēlies kļūt par sociālo snobu. Lai nu kā – vienmēr atceries to, ar ko tu sāki, kā tev veicās agrāk, kā pelnīji, kā dzīvoji. Padomā par nākotni un to, kādas ir tavas finansiālās vēlmes.

 

veseliba

Lai gan Zivis ir Ūdens stihija, bet 2017. gada sarkanais gailis ir uguns stihija, kas it kā nesader kopā, šis gads veselības jomā tomēr sola dažādas interesantas un labas lietas. Tu pat varēs atbrīvoties no slimības vai nepatīkamajām sajūtām, kas tevi burtiski vajā jau vairākus gadus. Lai gan veselībai apdraudējumi ir visapkārt, 2017. gads nesola tev neko diži vairāk par kādu saaukstēšanos, tomēr, lai būtu tikai tā, ir jārūpējas par sevi. Padomā par to, ko šobrīd dari nepareizi, mēģini izvairīties no lietām, kas kaitē tev. Ja rodas kāda problēma – neignorē to! Ja tev šķiet, ka kaut kas nav tā kā tam vajadzētu būt – meklē palīdzību, nevilcinies. Ir svarīgi saglabāt veselīgu humora izjūtu un pozitīvu skatu uz dzīvi. Faktiski šis apgalvojums ir piemērojams jebkurā situācijā, taču 2017. gadā tas būs īpaši svarīgi! Galvenais ir apzināties un saprast, ka tu neesi imūns pret pilnīgi visu!

 

 

Lai 2017. gads tev sniedz tikai to labāko!

Iepriekšējais rakstsKāpēc jābūt piesardzīgam, iegādājoties elektroniskās iekārtas interneta veikalos?
Nākamais rakstsŠie mazuļi 2016. gadā piedzima visas pasaules acu priekšā – jau slaveni!