Sieviete arestēta pēc tam, kad mājās tika atrasti miruši trīs bērni. Naktī uz svētdienu, 18. februāri, neilgi pēc pusnakts policija tika izsaukta uz Blaise Walk, Sea Mills Bristolē, Lielbritānijā. 

Trīs bērni ir aprakstīti kā “jauni”, taču viņu precīzs vecums un identitāte vēl nav policijas apstiprināti, taču viņi tika atzīti par mirušiem neilgi pēc policijas ierašanās.

Aizdomās par slepkavību aizturēta 42 gadus veca sieviete. Šobrīd viņa atrodas policijas apcietinājumā slimnīcā.

Galvenais inspektors Viks Heivards-Melens sacīja: “Šis ir neticami traģisks un sirdi plosošs incidents, kurā diemžēl gājuši bojā trīs bērni. Izsaku visdziļāko līdzjūtību bērnu tuviniekiem, un mēs nodrošināsim, ka viņiem tiek piedāvāts atbalsts, izmantojot mūsu ģimeņu atbalsta vienību. Mēs uzskatām, ka tas ir atsevišķs incidents, un plašākai sabiedrībai vairs nav riska, tomēr darbinieki paliks notikuma vietā, lai sniegtu atbildes un atbalstu ikvienam, kam ir kādi jautājumi vai bažas. Tuvākajās dienās iedzīvotāji var sagaidīt pastiprinātu policijas klātbūtni, un mēs pateicamies viņiem par sadarbību šajā laikā.”

Bristoles ziemeļrietumu deputāts Darens Džonss sacīja, ka ir dziļi apbēdināts par traģiskajām ziņām no Sea Mills šodien, piebilstot: “Manas domas un lūgšanas ir ar bērnu draugiem un ģimeni, un es pateicos mūsu neatliekamās palīdzības dienestiem, kuri strādāja notikuma vietā. 

Un Bristoles mērs Mārvins Rīss sacīja: “Ir gandrīz neiespējami atrast vārdus, lai aprakstītu šīs pēcpusdienas traģiskās ziņas. Manas domas ir ar visiem, kuri pazina šos trīs mazos bērnus.” Sieviete arestēta pēc tam, kad trīs bērni mājās atrasti miruši

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X

Iepriekšējais rakstsSieviete, kura Latvijā dzīvo teju 50 gadus: Jā, neesmu iemācījusies latviski… bet kur man braukt?
Nākamais rakstsReiniku liftā pārsteidzis ēdienu kurjers