Dziedātāja, kura apgalvoja, ka apprecējusies ar Viktorijas laika karavīra spoku, atklājusi, ka nu nolēmusi šķirties, vēsta britu mediji.

40 gadus vecā Brokarda no Oksfordšīras sacīja, ka viņa satika Edvardo garu kādā vētrainā 2021. gada naktī, kad viņš ienāca viņas guļamistabā un nekavējoties apliecināja viņai mīlestību.

Pēc tam viņi it kā kļuva nešķirami, spokam pat dušā sūtot viņai noslēpumainas ziņas.

Taču nepagāja ilgs laiks, kad viņu atšķirīgo pasauļu attiecībās sāka parādīties plaisas.

Brokarda iepriekš apgalvoja, ka abi jau strīdējās par viņu kāzu datumu.

Viņa teica: “Es gribēju kāzas vasarā, bet viņam nepatīk karstums, un es slepus gribētu likt viņam izkust, bet viņš pietiekami bieži pazūd tik un tā. Nedēļām mēs ar to netikām galā, tāpēc es paņēmu “Ouija dēli”, lai aplūkotu kāzu datumu un redzētu, kas mūs abus piesaista.”

Taču, kā izrādījās, tas bijis tikai sākums, jo nu Brokarda stāsta: “Es zvēru, ka viņš ir kļuvis par pilnīgu līgavaini-monstru, un viņa prasību saraksts katru dienu pieaug. Edvardo vienmēr ir bijis temperamentīgs, taču šķiet, ka kāzas viņā atklājušas vissliktāko.”

Dziedātāja arī apgalvoja, ka garam bieži ir problēmas ar viņu attiecību publisku apspriešanu, lai gan tas viņai tomēr neliedza publicēt kāzu ceremoniju vietnē “Instagram”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brocarde (@brocarde)

Pēc laulības noslēgšanas Brokarda arī sūdzējās, ka viņi ir saskārušies ar problēmu par to, ka Edvardo bija pārāk piedzēries medusmēneša laikā Velsā. Viņa apgalvo ka pēdējo mēnešu laikā šis gars kļuvis aizvien īpašnieciskāks.

Brokarda uzskata, ka viņa šķietamā aizraušanās ar Merilinu Monro ir vēl viens šķērslis laulības svētlaimei pēc tam, kad Brokarda apgalvoja, ka kapelā bija pamanījusi mirušās Holivudas aktrises garu. Viņa pastāstīja “Wales Online”, ka viņš regulāri pazūd un pēc dažām dienām parādās, smaržojot pēc “Chanel Nr. 5” — Monro iecienītākajām smaržām.

Brokarda paziņoja par šķiršanos, izdodot savu jaunāko skaņdarbu.

Iepriekšējais rakstsNav patīkamu ziņu par laiku otrdien
Nākamais rakstsMūsu dzērienos krita pelni, viesmīļi sauca “Mayday”; Šausmas Grieķijā turpinās