Svētdien tika aizvadīta vērienīgā muzikālā šova “X Faktors” ceturtās sezonas ceturtā tiešraide, kurā šovā palikušie seši finālisti pirmo reizi šajā sezonā izpildīja divas dziesmas – savu muzikālo elku skaņdarbus un 1980. gadu ballīšu labākās dziesmas. Pēc skatītāju balsojuma noskaidrojās, ka šovs jāpamet Denielam Bērziņam, savukārt pēc glābējdziesmu izpildīšanas žūrija lēma, ka dalību šovā neturpinās Edgars Kārkliņš. Iknedēļas “Aizdevums.lv” skatītāju simpātiju balvu ieguva Viktors Buntovskis.

Šova ceturto tiešraidi atklāja Edgars Kārkliņš, izpildot dziesmu, bez kuras nebija iedomājama neviena pašmāju 1980. gadu diskotēka – grupas “Jumprava” dziesmu “Vēlreiz”. Aija Auškāpa uzsvēra Edgara zemo balss tembru, savukārt Reinis atzina, ka šī dziesmas izvēle bijis ļoti pareizs gadījums. Savukārt kā otro dziesmu Edgars bija izvēlējies roķīgo “Kings of leon” dziesmu “Use somebody”, kuru Marats Ogļezņevs vērtēja kā izdevušos un atzina, ka viņa izpildījums esot bijis labs.

Vienmēr mierīgais Viktors Buntovskis kāpa uz skatuves šova turpinājumā, pārsteidzot žūriju ar krietni aktīvāku dziesmu kā iepriekšējās tiešraidēs. Viņš izpildīja mūžam jauno Rika Estlija dziesmu “Never gonna give you up”. “Tu esi malacis. Man patīk tā tava dzirkstelīte, kas deg pat tad, kad esi mierīgs,” norādīja Intars Busulis. Otrajā šī vakara priekšnesumā Viktors izpildīja Harijas Stailza dziesmu “Sign of the times”, kuru Marats Ogļezņevs atzina kā viņam piestāvošu.

Ar kārtējo brīnišķīgo priekšnesumu un dziedājumu žūriju pārsteidza šarmantā Grēta Grantiņa, kura dziedāja vienu no populārākajām Igo dziesmām “Nakstvārdi”. Žūrija šo priekšnesumu atzina kā ļoti emocionālu un viņai piestāvošu, salīdzinot viņu ar pašmāju Adeli. Savā otrajā uznācienā Grēta izpildīja diametrāli pretēju dziesmu – Maikla Džeksona “Rock with you”. Žūrija pēc priekšnesuma Grētai veltīja stāvovācijas. “Tev ļoti labi sanāca. Deja arī bija organiska,” tā teica Marats Ogļezņevs.

Kā nākamais uz skatuves kāpa Marata Ogļezņeva komandas pārstāvis Deniels Bērziņš, kurš turpina savu uzņemto žanrisko kursu, jo izpildīja popmūziķa Džastina Bībera dziesmu “Sorry”. Intars Busulis par priekšnesumu teica šādus vārdus: “Bija tāda sajūta, ka biji iekāpis citos zābakos. Līdz galam gan nenolasījās tavs vēstījums.” Kā otro dziesmu Deniels bija izvēlējies Ričarda Marksa kompozīciju “Right here waiting”.

Pamatīgu ballīti uz skatuves uzgrieza Diona Liepiņa, izpildot grupas “Katrine and the waves”  dziesmu “Walking on sunshine”. Marats Ogļezņevs par viņas priekšnesumu izteicās šādi: “Uzdevums tev bija sarežģīts, bet tu tiki labi galā ar dziedāšanu. Mums visiem bija jājūt līdzi.” Savā otrajā dziesmā Diona uz skatuves pulcēja “skatītājus”, kuri nespēja ne aci noraut no viņas izpildītās popmūzikas karalienes Adeles dziesmas “Easy on me”. Šī dziesma neatstāja vienaldzīgos, jo žūrija palika bez vārdiem.

Pirmo uzstāšanās apli noslēdza Eduards Rediko, kurš izpildīja Maikla Džeksona “You are not alone”, kuram šīs dziesma saistās ar savu dzīvi un vecmāmiņas aiziešanu aizsaulē. Viņš ar šo dziesmu vēlējās atgādināt par to, ka katram ir cilvēki, kuri viņus mīl, nekad neatstās nelaimē un vienmēr atbalstīs grūtajos brīžos. Eduarda izpildītā dziesma piecēla kājās gandrīz visu žūriju. Savukārt vakara pēdējā uznācienā Eduards dziedāja Eltona Džona dziesmu “I’m still standing”. Marats Ogļezņevs atzina, ka ir izbaudījis šo priekšnesumu, savukārt Reinis Sējāns Eduardam veltīja šādus vārdus: “Tas bija lieliski!”.

“Pieredze un katrs numurs ir nereālas atmiņas. Šis ir labs starts,” tā atzina Deniels, kuram dalība šīs sezonas X Faktorā ir noslēgusies.

“Tas ir tikai sākums. Es ieguvu ļoti daudz. Ja es varēju dziedāt Kings of Leon, tad šis bija mans fināls,” tā atzina Edgars Kārkliņš, kurš pēc žūrijas lēmuma pameta šovu.

Papildu drošības nodrošināšanai visi dalībnieki un darbinieki ir vakcinēti un viņiem tiek veikti Covid-19 testi. Tāpat arī tiek ievērota distance, telpas kvadrātmetriem atbilstošs cilvēku skaits, valkātas FFP2 maskas (izņemot šova vadītāju un dalībniekus), kā arī ievēroti citi piesardzības pasākumi, lai vērienīgais šovs var notikt iespējami drošā vidē.

Nākamajā svētdienā, 5. novembrī, kad tiks aizvadīts šova pusfināls, šovā atlikušie 4 dalībnieki izpildīs dziesmas, kas viņus var aizvest līdz finālam un tajā tieši pirms fināla šovu pametīs 1 dalībnieks.

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...