Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15. aprīļa plkst. 6.30 līdz 16. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 61 izsaukumu – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz kūlas ugunsgrēka dzēšanu, 48 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi. Smaga avārija notikusi Mārupes pusē; palīgā steidz glābēji

Plkst. 15.42 saņemts izsaukums uz Mārupes novada Salas pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, no automašīnas atbrīvoja iespiestu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā tika atvienotas automašīnu akumulatoru klemmes, sakārtota ceļa braucamā daļa un darbs ceļu satiksmes negadījumā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 118 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietušas sešas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 490 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 226 par ātruma pārsniegšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti četri administratīvo pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi, tāpat ir uzsākts viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.

Vakar no rīta VUGD saņēma izsaukumu uz Plostnieku ielu Valmierā, kur no traktora uz ceļa braucamās daļas bija noplūdusi eļļa 100 m2 platībā un Gaujas upē 2 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji savāca uz ceļa izlijušo eļļu, izmantojot absorbentu, kā arī upē uzstādīja absorbējošās un norobežojošās bonas.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega dārza māja, šķūnis, sodrēji divu ēku dūmvados, sodrēji krāsns sildmūrī, ārdurvis, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, trīs vieglās automašīnas un atkritumi.

Kā arī aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz 22 izsaukumiem, kur sazāģēja aizlūzušus kokus vai to zarus, kas radīja apdraudējumu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKeitas Midltones atstātā aizkustinošā ziņa princim Viljamam
Nākamais rakstsEsi piesardzīgs! Krāpnieki ķērušies arī pie OCTA apdrošinātājiem