Pēdējo dienu karstuma rekordi un ar tiem saistītie veselības riski ir mudinājuši mazumtirgotāju “Lidl Latvija” uzaicināt visus karstuma nomocītos – īpaši jau gados vecākus cilvēkus, grūtnieces un mazus bērnus, kuriem karstuma radītās veselības problēmas var būt dzīvībai bīstamas – nekautrēties un nākt atdzesēties “Lidl” veikalos. Spēcīgais karstums Latvijā: Ar paziņojumu klajā nācis tirgotājs “Lidl”

Globālās klimata pārmaiņas nozīmē to, ka Latvijas iedzīvotājiem aizvien biežāk nākas saskarties ar ekstrēmi karstām dienām. Bīstams ir ne tikai karstums pats, bet arī tā blakusefekti – gaisa mitrums, vējš, saulē pārkarsušās ielas un ēkas. Kā liecina jaunākie ANO dati, pēdējo 20 gadu laikā karstuma izraisītā mirstība Eiropā ir pieaugusi par 30%, un vasaras kļūst aizvien karstākas: Heatwave deaths increased across almost all Europe in 2023, says UN weather agency | UN News.

Kā uzsver Antra Birzule, “Lidl Latvija” Korporatīvās sociālās atbildības vadītāja: “Ne visiem pilsētniekiem mājās ir gaisa kondicionieri vai ventilatori, tāpēc mēs aicinām mūsu veikalu apkārtnē dzīvojošos – nekautrējieties, nāciet atdzesēties vēsajos “Lidl” veikalos! Nav svarīgi, vai jūs pie mums kaut ko iegādāsieties, šoreiz svarīgākā ir cilvēku veselība!”

“Lidl” veikali atbilst visām energoefektivitātes prasībām, ko apliecina tiem piešķirtie “EDGE” un ISO 50001 sertifikāti. Iekštelpu temperatūru un ventilāciju ēkās nodrošina digitāli, ar BMS (Building Management System) palīdzību.

Atgādinām, ka visu “Lidl” veikalu darba laiks Latvijā ir no 7.30 līdz 22.00 pirmdienās – sestdienās, bet svētdienās veikali savas durvis ver 8.00 no rīta.

Par “Lidl”

“Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 200 veikaliem un 220 loģistikas centriem “Lidl” pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā. SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021. gada 7. oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” ir 30 veikali 13 Latvijas pilsētās. Vairāk: Lidl.lv un LinkedIn.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsNaktī Daugavā pie Vecrīgas pamana cilvēku
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs