Vai zināji, ka sejas panti iezīmē arī tavas tipiskākās rakstura īpašības? Pārbaudi vai speciālistu novērojumi ir patiesi!

Ķermeņa valodas speciāliste Džīna Henere, kura specializējusies tieši sejas nianšu izpētē, uzsvērusi, ka mēs katrs piedzimstam ar konkrētu sejas formu, dažādām būtiskām iezīmēm tajā – ar noteiktu, skaidru iemeslu. Seja ir tavas personības karte, tavas dzīves atspulgs. Noskaidro, ko tā atklāj par personību…

 

 

PIERE:

NOAPAĻOTA

apalja_seja

Henere uzsvērusi, ka tieši pieres forma spēj atklāt ļoti nozīmīgu informāciju par cilvēku. Norādot, ja tā ir noapaļota – tu esi radoša, ļoti emocionāla, taču ne vienmēr loģiska.

 

 

IESLĪPA

2_piere_forma

Šāds sejas pants simbolizē, ka tev piemīt ķēriens uzņēmējdarbībā. Tu vēlies gūt panākumus. Visticamāk, nelabprāt runā par savu personīgo dzīvi.  

 

 

PLATA – PLAKANA

Sejas nianšu izpētes speciāliste uzsver, ka šādi cilvēki parasti rūpīgi apsver un apdomā savu rīcību, izvērtējot visus plusus un mīnusus, un tikai tad rīkojas.

 

 

UZACIS:

SPĒCĪGAS

Jo izteiktākas tās ir, jo pārliecinātāka un pašapzinīgāka esi tu pati! Loģiski skaties uz dzīvi. Visticamāk, tev piemīt spēcīga dzimumtieksme. Spēj tikt galā ar emocijām un esi gatava aizstāvēt citus.

 

 

DABISKI – PLĀNAS

cos-05-paris-hilton-mdn

Tas nebūt nenozīmē, ka tev ir problēmas ar pašapziņu! Henere uzsver, ka šādu uzacu īpašnieki, iespējams, cīnās ar savu personību, jo ir lietas tajā, kurās nejūties pietiekami pārliecināta.

 

 

SUPERPLĀNAS – IZRAUSTĪTAS

cos-06-pamela-anderson-mdn

Sejas pantu speciāliste uzsver, ja esi šādi pārveidojusi uzacis, tu, visticamāk, nejūties droša par sevi, neesi pilnībā pārliecināta par saviem spēkiem. Parasti sievietes ar šādu uzacu formu teju pievelk ļaunprātīgus partnerus un šajā piemērā – kanādiešu aktrisei un bijušajai modelei Pamelai Andresonei, tiešām ne reizi viena ir bijušas problēmas ar stiprā dzimuma pārstāvjiem viņas dzīvē. Henere norāda, ka ķīniešu teorija argumentē, ja tu šādi apzodz uzacis, tu atņem sev spēku!

 

 

ACIS:

LIELAS

lielas_acis

Acis atspoguļo mūsu komunikācijas stilu. Ja tās ir lielas, plaši atvērtas – tas simbolizē, ka esi ir ļoti sirsnīga un, iespējams – runātīga. Ļoti ticams, ka tev nesagādā problēmas uzsākt sarunu ar pilnīgu svešinieku, esi atklāta pret viņu un uzskati, ka tādiem būtu jābūt arī citiem cilvēkiem.

 

MAZAS un/vai IEKRITUŠAS

cos-08-taylor-swift-mdn

Cilvēki ar mazām vai iekritušām acīm mēdz būt piesardzīgi un pat skeptiski, nelabprāt stāsta par sevi citiem. Šī sejas pantu nianse tāpat iezīmē, ka citiem ir ļoti ilgi jānopelna tava uzticība, taču tiklīdz tas notiks, būsiet draugi un sabiedrotie uz mūžu.

 

 

DEGUNS:

PALIELS, visai IZTEIKTS

cos-09-lea-michele-mdn

Henere norādījusi, ka, jo izteiktāks ir cilvēka deguns, jo vairāk viņam rūp sava darba kvalitāte. Tu daudz skrupulozāk uzlūko apkārtesošo lietu nepilnības, ko noteikti nepamana citi, piemēram, ka glezna pie sienas ir nedaudz greiza. Tāpat šāda tavu seju raksturojošā nianse atklāj, ka esi jutīga pret sīkumiem, iespējams, pat pedante vai perfekcioniste, kura visu savā ikdienā vēlas saplānot līdz vismazākajam sīkumam.

 

 

MAZS

cos-10-ashley-greene-mdn

Mazu degunu īpašnieki parasti dzīvo pēc moto: Es strādāju gudri, bet ne smagi! Tu neesi perfekcioniste, bet tāpat vēlies, lai viss notiek efektīvi. Džīna Henere norādījusi, ka šie cilvēki nefokusējas uz lietu vissīkākajām detaļām, bet tērē savu enerģiju, kam lielākam – vispārīgākam.

 

 

MUTE/LŪPAS:

LIELA ar PILNĪGĀM LŪPĀM

cos-11-angelina-jolie-mdn

Viens no visbūtiskākajiem vēstījumiem, ko atklāj lūpu izskats, ir tava loma attiecībās, kā tu tās veido. Ja tev ir liela mute un pilnīgas lūpas, līdzīgi kā Holivudas dīvai Andželīnai Džolijai, tas, visticamāk, simbolizē, ka tev ir būtiska draudzība un partnerattiecības. Tu spēj būt dāsna, labprāt sniedz citiem gan emocijas, gan daudz ko citu. Šī ir arī pazīme, ka, visticamāk, ļoti vēlies kļūt par mammu.

 

 

PLĀNAS un/vai MAZAS

cos-12-daniel-radcliffe-mdn

Šāds lūpu izskats simbolizē, ka tev ir nepieciešama telpa un laiks sev – privātums. Tevi nebaida vientulība, jo par katru cenu necenties būt ar kādu kopā.

 

 

ATŠĶIRĪGU PROPORCIJU vai POGVEIDA

cos-13-katy-perry-mdn

Ja apakšlūpa salīdzinot ar virslūpu ir daudz izteiktāka, tas nozīmē, ka esi izpriecu meklētāja, tu alksti piedzīvojumus un dažādus dzīves priekus. Tev jāiemācās sabalansēt savas izpriecas ar ikdienā notiekošo. Savukārt, ja augšlūpa ir daudz izteiktāka nekā apakšlūpa, tas atklāj, ka tev raksturīga drāmas rīkošana attiecībās, šajā jomā alksti asas izjūtas!

 

 

ZODS un ŽOKLIS:

SPĒCĪGS

cos-14-kristen-stewart-mdn

Hanere uzsver, ka šī sejas daļa atspoguļo tavu gribasspēka līmeni, stūrgalvību un izturību. Jo izteiktāks tas ir, jo stūrgalvīgāka tu pati! Visticamāk, nekad nepadodies, darīsi visu, lai panāktu iecerēto, pat, ja tam ir nepieciešams ilgs laiks. Zods iezīmē arī testosterona līmeni organismā, tāpēc, ja tas ir izteiksmīgs – ļoti ticams, ka tev ir daudz lielāka dzimumtieksme. Superneatkarīga personība, to par tevi signalizē šī sejas zona! Dažkārt šādu sejas pantu īpašniekiem ir problēmas ar monogāmiju. Pretēji – tiem, kuriem nav tik izteikta šī sejas daļa, var pietrūkt gribasspēka un pašcieņas. Viņi bieži sajūt sevī spēku trūkumu, lai panāktu iecerēto.

 

 

SPĒCĪGA ŽOKĻA LĪNIJA

cos-17-olivia-wilde-mdn

Jo lielāks ir zods un izteiktāka tā līnija, jo enerģiskāka un konkurētspējīga tu esi. Tu esi laipna persona, kurai patīk gūt panākumus. Iespējams, labi orientējies cilvēkos, tomēr nereti esi pārāk aizspriedumaina. Ja zoda līnija nav tik izteikta – tu esi daudz elastīgāka, pretimnākošāka un ieklausies un respektē citu viedokli. Tomēr šāda sejas aprišu iezīme var liecināt arī par to, ka esi viegli ietekmēja un bieži – neizlēmīga!

 

 

VAIGI:

SPĒCĪGI un APAĻI

cos-15-jessica-alba-mdn

Vaigi ir sejas daļa, kas iezīmē tavas runas spējas, vai proti organizēt un iedvesmot darbam citus, kā arī dot padomus cilvēkiem. Jo izteiktāka ir šī tava sejas daļa, jo ticamāks, ka tev piemīt spēks un vara, lai vadītu citus, tu bez pūlēm uzrunā cilvēku masas un spēj būt laba padomdevēja.

 

 

PLAKANI

cos-16-rihanna-mdn (1)

Henere uzsver, ja vaigi nav izteiksmīgi un ir visai plakani, tu, visticamāk, nevēlies izrīkot citus un arī nealksti, lai kāds norāda, ko darīt tev.

 

 

Vai tā ir?

Sabiedrība

Diemžēl otrdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. oktobra plkst. 06.30 līdz 19. oktobra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kādēļ “lokdauns” neglābs no strauja saslimstības pieauguma vēl vairākas nedēļas?

  Situācija ar Covid izplatību ir sliktāka, nekā gaidīts. To šodien apstiprināja arī apkopotā saslimstības statistika....

Līdz 15. novembrim stingrs “lokdauns” un komandantstunda; pagarinās skolēnu brīvlaiku

  Krīzes vadības padome pirmdien, 18. oktobrī, uzklausot veselības un citu nozaru speciālistus, lēma, ka ir...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Bezvēsts pazudušo Zemgales iedzīvotāju pēc 2 mēnešiem atrod mirušu

  Valsts policija pārtrauc meklēt 1994. gadā dzimušo Ģirtu Lorencu. Vīrietis diemžēl tika atrasts bez dzīvības...

Ivo Fomins beidzot komentē incidentu Tukuma koncertā

  Šī gada 16. oktobrī Tukuma kultūras namā notika dziedātāja Ivo Fomina un viņa grupas albuma “Cilvēks” turnejas...

Kauns, ka medicīnā ir šādi cilvēki: Par fiktīvu vakcināciju Vidzemē aiztur divas darbinieces

  Turpinot mērķtiecīgu darbu saistībā ar fiktīvas vakcinācijas gadījumu atklāšanu, Valsts policija pagājušajā nedēļā Cēsīs un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. oktobris

  Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. oktobris

Šodien būs iespējams uz dažādām lietām un problēmām paraudzīties no cita skata punkta. Iespējams, varēsi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim visai dažādas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku – VIDEO

  Iepriekšējās dienās ziņās jau izskanējušas prognozes, ka šonedēļ Latvijā gaidāms pirmais sniegs, tāpat iespējamas rudens...

Sinoptiķi nāk klajā ar pavisam jaunām ziņām par laiku turpmākajās dienās

Šajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - gaidāmas gan pāris siltas dienas, kad termometra stabiņš...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies, brīdina par nakti uz otrdienu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā ieskicējis to, kāds laiks būs šonedēļ, īpaši izceļot nakti...