Planētas iezīmē, ka tev šodien jābūt atbildīgākam un loģiskākam it visā, ko nolemsi darīt. Esi disciplinēts, tas nodrošinās labākus rezultātus dienas beigās. Šis ir piemērots brīdis, lai nezaudētu precizitāti, rūpību, uzmanību un apņēmību. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. aprīlis

 

 

auns-mil-horAuns

Planētas norāda, ka šis nav veiksmīgs brīdis, kad pieņemt nopietnus, svarīgus lēmumus. Pats rīts solās būt diennakts visintensīvākā daļa. Ja esi radis darboties šajā dienas laikā, tieši tev šī svētdiena var paiet visliekākajā slodzē un spriedzē. Rēķinies ar to, ka  tava pārliecība pakāpeniski samazināsies.

 

 

 

versis-mil-horVērsis
Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu izvairīties no agresīvām emocijām, aizkaitināmības, agresivitātes, neizgāz pār citiem sevī esošo nepatiku un īgnumu. Ja iepriekšējā naktī esi ilgi strādājis, visticamāk, tavas emocijas aizvien ir sakāpinātas un enerģijas līmenis visai augsts, tāpēc var būt grūti pārstāt prātot par daudzām lietām. Par spīti nogurumam, tev var būt grūti relaksēties.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes norāda, ka šodien labāk atturēties no aktīvām darbībām un kādu darījumu vai līgumu realizēšanas. Dienas iesākumā centies neļauties liekiem tēriņiem, jo pastāv risks izdot vairāk naudas, nekā biji plānojis, nekā tas patiešām ir nepieciešams. Tas mudinās zaudēt daļu no saviem ietaupījumiem vai nopirkt kaut ko, kas ir vai nu bojāts vai gaužām sliktas kvalitātes.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šajā dienā var atklāties, ka kāda no tavām nākotnes perspektīvām ir visai nepareiza. Visticamāk, šajā dienā pārspīlēsi dažādu lietu nozīmi, daudz ko saskatot tikai pozitīvās vai negatīvās galējībās. Planētu stāvoklis neiesaka mēģināt paredzēt konkrētus notikumus,  neplāno detalizētus plānus, jo labāk tam atvēlēt citu brīdi.

 

 

lauva-mil-horLauva
Zvaigznes norāda, ka rīta agrās stundas būs visintensīvākās un strespilnākās šajā dienā, jo īpaši tad, ja esi dzimis augustā. Šī dienas daļa burtiski  būs sprādzienbīstama! Nav ieteicams rīkoties ar kādiem bīstamiem mehānismiem, iepirkties, veikt finansu darījumus, doties ceļojumā vai būt ciešā saskarsmē ar kādu, kurš tevi kaitina.  

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Neraugoties uz labvēlīgajiem apstākļiem, tavas cerības šodien var būt nereālas, īpaši, ja vēlmes ir saistītas ar kādiem mantiskiem nolūkiem. Ļoti iespējams, ka būsi pārāk daudz gaidījis no saviem draugiem, ietekmīga partnera vai attāla radinieka, tāpēc var nākties vilties.

 

 

 

svari-mil-horSvari 

Kādu tavu attiecību materiālais aspekts kļūs nedaudz nereāls. Zvaigznes šodien neiesaka noguldīt naudu bankā, kā arī tev nevajadzētu investēt to kādā vērienīgā projektā vai jaunā sadarbības modelī. Apmeklējot kādu ar finansu sfēru saistītu iestādi, vari iegūt visai neskaidru vai apšaubāmu rezultātu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šajā dienā, visticamāk, nepanāksi sava partnera vai laulātā drauga skaidru atbildi. Esi piesardzīgs veidojot kādu galīgo atzinumu vai rīkojoties praktiski un enerģiski. Persona, ar kuru esi ieinteresēts sadarboties, var izrādīties pārāk slinka un relaksēta. Iespējams, apjautīsi, ka šī cilvēka idejas ir nereālas, īpaši, kad runa būs par ienākumu plānošanu vai vēlmi īstenot kādas neparastas idejas.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Tev šajā dienā  nevajadzētu gaidīt ne no sevis, ne kolēģa pārlieku centību, īpaši, kad runa būs par smagu darbu. Ja tev šodien ir jāpabeidz kāds visai grūts uzdevums, planētu stāvoklis mudina piecelties pēc iespējas agrāk un uzreiz ķerties pie darba!

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Planētu stāvoklis norāda, ka šis ir brīnišķīgs laiks atpūtai. Tu šajā dienā esi patiesi pelnījis neatkarību, radošo brīvību un savu dabisko talantu un prasmju īstenošanu. Var ievērojami palielināties arī tavs jūtīgums un vēlme ļauties fiziskajiem priekiem.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tev šajā dienā var rasties dažas neskaidrības un neapmierinātība, kas, visticamāk, būs saistīta ar tavu privāto sfēru, dzīves apstākļiem, ienākumiem vai kādiem ģimenes procesiem. Planētu stāvoklis norāda, lai šodien neuztver visu, ko jūti un pieredzi – kā pašsaprotamu, galu galā, visticamāk, tu pats īsti neapjautīsi, ko patiesībā vēlies.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šīs dienas laikā tu vari aizvien vairāk izjust vēlmi pēc varas, sapņiem un fantāzijām. Tava iztēle šobrīd var kontrolēt ne tikai radošos procesus un personiskās attiecības, bet arī daudzus materiālos dzīves aspektus.

 

Mierpilnu dienu!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTransportlīdzekļu tehniskās apskates stacijas šajās maija dienās NESTRĀDĀS
Nākamais rakstsPēc sniegotā nedēļas sākuma gaiss atkal iesils; sinoptiķi atklāj, kad gaidāmi +20 grādi