Šodien tev radīsies dažādi jautājumi, kas liks sazināties ar citiem cilvēkiem. Iespējams, jūsu viedokļi par kaut ko dalīsies, kas var būt arī strīda iemesls. Mēģini rast gudru risinājumu un meklē iespējamos kompromisus.  

 

Auns

Šodien pavadīsi daudz laika, vadot automašīnu. Šie pārbraucieni tevi tik ļoti nogurdinās, ka tu vairs pat īsti nespēsi priecāties par brīvdienām. Vari doties iepirkties vai meklēt vajadzīgo internetā, lai aiztaupītu sev staigāšanu pa burzmu un smacēšanos pārblīvētajos veikalos. Ja nepieciešams, lūdz kāda palīdzību šo iepirkumu veikšanā.

 

 

Vērsis

Šodien būsi vienlīdzīgs ar saviem sarunu partneriem. Vēlāk spēsi viņu uzvarēt ar savu asprātību un vienkāršību, visticamāk, šī persona sāks vēlēties kļūt par tavu draugu. Tu ieguldīsi savu laiku un resursus, lai attīstītu savas attiecības ar šo personu nedaudz vēlāk, ko tagad tev vajadzēs koncentrēties uz ikdienas darbu padarīšanu.

 

 

Dvīņi

Iespējams, šodien kļūsi par galveno varoni kādā ziemas pasakā. Dodoties iepirkties, lai papildinātu savus pārtikas krājumus, tavu uzmanību piesaistīs kāds ļoti skaists cilvēks. Ja esi viens, šī situācija var atrisināties daudzsološi, izrādīties, ka simpātijas ir tūlītējas un abpusējas. Iespējams, jau Jaunā gada priekšvakarā sapratīsiet, ka tas viss ir daudz nopietnāk.

 

 

Vēzis

Ir vērts veltīt laiku tam, lai uz papīra sarakstīti to, ko gaidi un ko vēlies izdarīt nākamajā gadā. Ievieto sarakstā vislielākos sapņus un arī pat šķietami mazākos sīkumus. Palūkojies tajā ar optimistisku skatu. Uz papīra uzrakstītais bieži vien kļūst daudz spēcīgāks kaut tāpēc vien, ka tādā veidā tev ir bijis nepieciešams vairāk padomāt par to, pasapņot un pat iztēloties, kā tas tiks panākts.

 

 

Lauva

Šodien tev jābūt ļoti uzmanīgam ar pārtikas patēriņu. Tev nevajag nogaršot itin visu, ko tu gatavo svētku galdam, vai arī vienkārši ierobežo gatavojamo līdz minimumam. Ja tu šodien pārēdīsies, rīt nevarēsi gūt baudu ne no ēdiena, kas likts uz galda, ne no svētkiem kopumā. Šodien vēlams izbeigt arī ieilgušos strīdus un neuzsākt jaunus, kas var izcelties starp tevi un taviem ģimenes locekļiem.

 

 

Jaunava

Šodien būsi enerģijas pārpilns. Tev būs laiks padarīt visu, ko esi saplānojis, ieskaitot arī sarežģītākās lietas. Vēloties atstāt visas domstarpības un konfliktus šajā gadā, tu lūgsi savam mīļajam cilvēkam izteikties par visu, ar ko viņš nav apmierināts. Iespējams, jūsu saruna ilgs vairākas stundas un atklās arī to, kas jums iepriekš ir bijis, bet ar laiku zudis.

 

 

Svari

Šo dienu tu varēsi pavadīt pilnīgā psiholoģiskā komfortā. Varēsi lēnu garu izrotāt māju, izdomāt svētku ēdienkarti un veltīt laiku saziņai ar saviem radiniekiem un draugiem internetā vai telefoniski. Šīs aktivitātes aizņems ļoti daudz tava laika, tāpēc vakarā jutīsies noguris. Tu izvēlēsies vakaru pavadīt pilnīgā mierā, skatoties savas iecienītākās TV pārraides.

 

 

Skorpions

Šī solās tev būt visai mierīga diena bez dažādiem traucējumiem. Varēsi neraizēties par jautājumiem, kas saistīti ar ģimenes labklājību. Domājot par sagatavošanos Jaunajam gadam, procesā vari iesaistīt visus savas ģimenes locekļus. Turklāt, tas ne tikai palīdzēs tev visu padarīt ātrāk, bet arī radīs priecīgāku noskaņojumu mājās.

 

 

Strēlnieks

Šodien varēsi pasniegt savam bērnam vai arī kāda radinieka bērnam unikālu dāvanu. Redzot šī cilvēka prieku, tu būsi ļoti laimīgs par to, ka esi izvēlējies spert šo soli, bērna prieks krietni vien pārspēs tavas cerības. Vakarā tu, iespējams, saņemsi dāvanu, ko sen jau esi vēlējies, bet neesi pats sev iegādājies, jo tā bijusi ļoti dārga.

 

 

Mežāzis

Tev nevajadzētu atteikties no jaunajām lietām, ko tev solās piedāvāt Jaunais gads. Mēģini izturēties pret lietām pietiekami nopietni. Pievērs uzmanību cilvēkiem, kuri tev ir īpaši svarīgi un vairāk painteresējies par to, kā viņiem klājas. Ar savu uzmanību tu varēsi stabilizēt spriedzi un pat novērst nopietnus skandālus.

 

 

Ūdensvīrs

Iespējams, Ūdensvīri saviem radiniekiem piedāvās ļoti neparastu Jaungada scenāriju. Diemžēl daži no viņiem tomēr tev atteiks, jo būs sarūpējuši paši savus plānus. Tu nejutīsies ne aizvainots, ne pārsteigts par atteikumu. Ja tavas ieceres neizdodas, nepaliec maliņā, bet pievienojies savai ģimenei, lai kopīgi svinētu Jaunā gada iestāšanos.

 

 

Zivis

Šodien, iespējams, būsi neizpratnē par sev tuva cilvēka rīcību. Visticamāk, tas būs tāpēc, ka viņš pēkšņi pazudīs kaut kur, neko tev nepasakot. Tu sāksi uztraukties, taču šis cilvēks atgriezīsies diezgan drīz. Viņam būs lieliskas dāvanas, kā meklēšanai viņš būs šo laiku pavadījis. Tu augstu novērtēsi šo pārsteigumu un sapratīsi, ka saņemtā dāvana ir nevainojama.

 

 

Veiksmi!

Iepriekšējais rakstsBrīdina par laikapstākļu radītu risku 2024. gada sākumā
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. decembris