Šī gada pēdējā diena būs gaiša, bagātīga notikumiem un oriģināla. Iespējams, pilnīgi neatbilstošs pēkšņi kļūs Jaunā gada plānotais scenārijs. Taču tas paredz patīkamu neparedzētu sazināšanos vai kādu noslēpumainu sakritību. Tev nenāksies vilties, jo viss izrādīsies vēl labāks.

 

Auns

Šī diena prasīs kādu laiku, lai tu sagatavotu visu nepieciešamo. Pirms jebkuras darbības uzsākšanas, tev ir jānotic pašam sev. Pārliecinies, lai līdz Jaunā gada atnākšanai, tavs mājoklis ir kārtībā un jūties apmierināts. Šī diena dāvās tev gan  prieku, gan mazliet skumjas, jo tev būs nedaudz bēdīgi, ka šis gads ir beidzies.

 

Vērsis

Šodien nepatikšanas var sagādāt kādi radinieki, kuri nolems pēkšņi tev uzdot daudz jautājumu. Katrs no viņiem gribēs iesaistīties tavas dzīves plānošanā un procesā savā veidā, tāpēc tas var novest pie konfliktu rašanās. Tev būs jāsaņem visi spēki, lai atjaunotu kārtību. Jaungada sagaidīšana gan beigās sola noritēt relaksējoši mājīgā atmosfērā ar iespēju baudīt mieru.

 

Dvīņi

Šodien pavadīsi daudz laika dažādos izbraucienos. Par laimi, nebūsi pārāk noguris, jo tevi pavadīs persona, kurai būs lielisks noskaņojums, lieliska humora izjūta, un viņš zinās daudz interesantu stāstu. Tas viss spēs padarīt šo vakaru vēl pozitīvāku. Tu sazināsies ar dažādiem cilvēkiem, ar kuriem atradīsi daudz kopīgu tēmu, par ko runāt.

 

Vēzis

Mērķi, kas saistīti ar bagātību un citām materiālām lietām, šodien nepiepildīsies. Nav izslēgts, ka ar tevu sazināsies bijušais partneris, jo patiesi nožēlos savas pagātnes kļūdas. Var gadīties, ka no jauna uzsāksi attiecības ar viņu, neuzklausot citu cilvēku padomus. Šoreiz tavs partneris darīs visu, lai tu patiesi būtu laimīgs.

 

Lauva

Šodien tu piesaistīsi daudz uzmanības. Tas notiks ne tikai tavas ārējās pievilcības dēļ, bet arī tavas gudrības un izturēšanās dēļ. Tu spēsi patiesi izbaudīt visu šo uzmanību, taču uzmanies, jo ir cilvēki, kuri var kļūt ļoti greizsirdīgi uz tevi. Diemžēl, greizsirdīgie reizēm rīkojas ļoti neapdomīgi, tāpēc esi piesardzīgs un pārāk neaizraujies ar pašslavināšanu.

 

Jaunava

Iespējams, tieši tu šodien spēsi uzlabot kopējo atmosfēru telpā un svētku laikā. Var gadīties, ka cilvēki nesapratīsies savā starpā, nespēs atrast kopīgu valodu, tāpēc tu iesaistīsies.  Izbaudi savas spējas, kamēr vari, jo cilvēki novērtēs to, ko dari viņu labā. Kad atradīsies mājās, ievelc elpu un atpūties. Izbaudi mierpilnu Vecgada vakaru. 

 

Svari

Šodien tu piedalīsies jautājuma risināšanā, kas būs saistīts ar kādu no taviem radiniekiem. Šī problēma varētu sabojāt visu svētku laiku, ilgi gaidīto Vecgada vakaru. Pacenties palīdzēt, lai tās atrisinātu. Visticamāk, tuvojoties naktij, visu būs iespējams atrisināt. Tas ļaus tev vēl vairāk izbaudīt vakara atmosfēru un ar vēl lielākām cerībām sagaidīt Jauno gadu.

 

Skorpions

Šo dienu tu varēsi pavadīt romantiskā atmosfērā. Varēsi pārrunāt savus Jaunā gada plānus ar partneri un pieņemt lēmumus, ka nevēlaties atkal atkārtot visas tradicionālās ikgadējās darbības, un šis gads tam kā reizi ir ļoti piemērots. Un patiesībā tas nemaz nav sliktākais variants – jums divatā (vai ģiemenes lokā) uzklāt galdiņu, iedegt sveces un izbaudīt vienam otra sabiedrību.

 

Strēlnieks

Pirmajā dienas pusē tev vajadzētu pabeigt visus darbus, kas saistīti ar sagatavošanos Jaunajam gadam. Tev būs arī dažas brīvas stundas, lai nedaudz atvilktu elpu un izbaudītu tuvojošos Jauno gadu. Pēdējās 2023. gada stundas būs prieka un jautrības piepildītas. Esi atvērts un izpriecājies no sirds kopā ar ģimeni – izbaudi to, ka šogad šie svētki ir mierīgāki. 

 

Mežāzis

Šodien tu būsi diezgan egoistisks, veidojot savus svētku plānus. Iespējams, tu atteiksies no daudz kā, taču tas nebūt nav slikti – ja ierobežojumus nav jāpieņem piespiedu kārtā – tas noteikti ir daudz labāk. Var gadīties interesanta saruna ar partnera radiniekiem, kas var radīt saspringtu atmosfēru, taču tas būs tikai sākotnēji. 

 

Ūdensvīrs

Šodien varēsi izbaudīt savu lielisko garastāvokli un ar smaidu pavadīt 2023. gadu. Lielāko dienas daļu tu veltīsi tam lai atrastu visskaistākos un sirsnīgākos vārdus, ar ko apsveikt savus mīļos cilvēkus. Iespējams, vakarpusē gadīsies kāds incidents, taču tu ātri to novērsīsi. Var gadīties, ka apģērbs, ko plānoji vilkt uz Jaungada sagaidīšanu, tiks sabojāts. Tas gan nesabojās tavu garastāvokli, un tu ātri spēsi atrast ko citu, aizmirstot par to, kas atgadījies.

 

Zivis

Iespējams, tu radikāli mainīsi tradicionālo Jaungada svinību scenāriju, taču tu neatteiksies no laika pavadīšanas kopā ar mīļajiem, svētku eglītes, kā arī saviem mīļākajiem salātiem. Lai arī citi būs lieliskā noskaņojumā, arī tev vajadzētu parūpēties par smaidu radīšanu savā un apkārtējo sejās. Svētki izdosies un ieteicams tos arī iemūžināt foto attēlos, lai vēlāk pakavētos jaukās atmiņās, nevis domātu, ka ierobežojumi tos sabojājuši.

 

Lai jauka gada pēdējā diena un  Vecgada vakars!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. decembris
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. janvāris