Ko zvaigznes tev sagatavojušas 11. aprīlim? To uzzināsi veiksmīgās dienas horoskopā! Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. aprīlis

Auns

Šodien ar lepnumu demonstrēsi sava sūrā darba saldos augļus. Draugu un tuvinieku apskatei tiks atklāti veiktie uzlabojumi un remontdarbi mājās. Gatavojies, ka kāds no viesiem var izturēties kaut kādā ziņā skeptiski pret tavu darbu. Tas ir normāli, ka tavs dizainera ideju lidojums ir atšķirīgs no citu. Galvenais, ka tu un tavi mājinieki ir apmierināti ar rezultātu.

 

Vērsis

Šodien tu nedrīksti izrādīt vājumu. Ja padosies pie nelieliem sarežģījumiem, tev nekad neizdosies sasniegt patiesi svarīgus mērķus. Tāpat ieteicams sevi norobežot no apkārt valdošās agresijas. Lai notiek, kas notikdams, neļauj tam izsist tevi no līdzsvara. Tiklīdz saviem oponentiem parādīsi spēcīgu mugurkaulu un pašpārliecību, viņiem apniks tev nemitīgi uzbrukt ar dažādām piezīmēm.  

 

Dvīņi

Šodien tevi iepriecinās kādas elektroniskas ierīces piegāde. Tas būs tavs šīs dienas pozitīvākais moments, ar kura palīdzību visas raizes uz brīdi aizmirsīsies. Saņemsi jaunumus, ka darba vietā gaidāmas pamatīgas reformas. To, ka nu ir pāršķirta jauna lappuse tavā dzīvē sapratīsi vien tad, kad uzzināsi, ka viens no taviem tuvākajiem draugiem nu kļūs par tavu priekšnieku.

 

Vēzis

Šodien ieteicams nebūt pārāk atklātam, sarunājoties ar kaimiņu kāpņu telpā. Viņam pavisam noteikti nav jāzina, kur tu strādā, cik pelni un kādās jomās tu teorētiski varētu viņam sniegt eksperta līmeņa palīdzību. Atklājot šo informāciju par sevi, gatavojies tam, ka pie tevis sāks griezties vairāki citi kaimiņi, izsakot dažādus, ar tavu profesiju saistītus lūgumus, turklāt, tas notiks diezgan regulāri.

 

Lauva

Šodien iegūsi pilnīgu rīcības brīvību. Tev tiks uzticēts ļoti vienkāršs projekts, kurā vajadzēs likt iekšā savu radošo domāšanu. Šī uzdevuma izpildē tu parādīsi visas savas spēcīgākās prasmes un priekšniecība pavisam noteikti to novērtēs. Kamēr baudīsi uzvaras laurus, neaizmirsti par savu privāto dzīvi. Iespējams, ir pienācis laiks lūgt sava mīļotā roku?

 

Jaunava

Šodien pastāv risks apjukt pašam savu domu virpulī. Ar cerībām turēsies pie katras idejas, bet jau vēlāk piedzīvosi kārtējo vilšanos. Tā vietā, lai tērētu laiku un enerģiju, laužot sevi uz pusēm, palūdz palīdzību kādam pieredzējušākam cilvēkam. Tev veiksmīgi izdosies izmantot iegūtās rekomendācijas, ar kuru palīdzību viss atkal sakārtosies pa plauktiņiem.

 

Svari

Šodien visa kā apkārt būs stipri par daudz. Gūsi iespēju pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm, taču tas tevi pamatīgi nogurdinās. Vakarā, lai atbrīvotos no dienā uzkrātās spriedzes, ļaujies gan mentālai, gan fiziskai relaksācijai. Atliec iepirkšanos un citus darbus uz vēlāku. Šo vakaru pavadi nodarbojoties ar sportu vai dodoties  pastaigā svaigā gaisā. Jebkāda veida fiziskās aktivitātes nāks tev tikai par labu.

 

Skorpions

Šodien vēlēsies iegādāties vairākas mājsaimniecībai noderīgas preces. Tu atsacīsies no domas iepirkties internetā un tā vietā pēc darba dosies izlūkos uz tuvāko mājsaimniecības preču veikalu. Rezultātā nāksies sev atzīt, ka internetveikalos pieejamās cenas ir krietni draudzīgākas. Kad būsi veicis kāroto pirkumu, ķersies klāt mājas uzkopšanai un kārtošanai.  

 

Strēlnieks

Šo dienu ieteicams pavadīt kopā ar saviem līdzcilvēkiem. Centies atgūt iekavēto attiecībās ar viņiem, ko zaudēji, kamēr būvēji spēcīgus pamatus savas karjeras nākotnei. Pajautā tuviniekiem, kā viņiem klājas, kādi ir viņu turpmākie plāni. Vakars izvērtīsies sevišķi produktīvs un patīkams, ja uzaicināsi savus tuvākos uz kafejnīcu. Tur, mierīgā atmosfērā, laiks lidos vēja spārniem un ģimenē atgriezīsies harmonija.

 

Mežāzis

Šodien tevi samulsinās nelieli sarežģījumi darbā. Dēļ kādas ierīces sabojāšanās, tu nespēsi laikā nodot ilgtermiņa projektu, kurš tā jau bija atlikts uz pēdējo brīdi. Tavs priekšnieks būs saprotošs un neapvainos tevi neprofesionalitātē, slinkumā vai lēnīgumā. Taču, tu pats sevi gan paspēsi pašaustīt, nevarot aizmirst šo mazo fiasko. Aizmirsti par nebūšanām, ja vien nevēlies drīz vien piedzīvot nervu sabrukumu!

 

Ūdensvīrs

Šodien negaidīti saņemsi naudu. Iespējams, tas būs atalgojums par papildus pienākumiem, kurus veici ārpus sava darba laika. Vakarā, kad varēsi nodoties atpūtai, sāksi domāt par vēl kādu peļņas avotu. Nesteidzies, atliec šo lēmumu uz vēlāku. Šī diena būs visai saspringta, līdz ar to pirms jaunās darba dienas nepieciešams atjaunot zaudēto enerģiju relaksējoties.

 

Zivis

Šodien uzklausīsi daudz komplimentus. Tos saņemsi no kādas visai striktas un atturīgas personas, kuru vairums apkārtējo uzskata  par nepieejamu akmens mūri. Tu pat nepamanīsi to, kā esi viņu nošarmējis ar savu dabas doto harizmu. Komunikācija jūsu starpā kļūs siltāka un šī augsti stāvošā persona piedāvās tev palīdzību karjeras mērķu sasniegšanā. Neatsaki šim piedāvājumam, jo tas patiesi var izrādīties atslēga uz spožu nākotni.

 

Lai tev jauka diena!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsVeikala darbiniece Rīgā laimē lielu naudu un piepildīs sapni
Nākamais rakstsVai citā valstī iegādāta OCTA polise strādā arī Latvijā?