“Atklāti sakot, tieši šajā momentloterijā piedalījos tāpēc, ka man patīk suņi,” atzīst 47 gadus vecā Jeļena, kura atklāj, ka strādā kādā Rīgas veikalā. Viņai pašai ir buldogs, vēsta Latvijas Loto. Veikala darbiniece Rīgā laimē lielu naudu un piepildīs sapni

Jeļena stāsta, ka loterijās piedalās neregulāri, un vienmēr tās ir momentloterijas, piemēram, Veiksme vai Auto Loto. “Man patīk princips – ātri nokasa un skaidrs rezultāts.” Līdz šim lielākais laimests bijis pirms pāris mēnešiem – 50 eiro arī momentloterijā Ķepas, un tas kalpojis par stimulu vēlreiz izmēģināt Ķepu veiksmi.

Biļeti viņa iegādājusies Circle K Latvia (Rīgā, Dzelzavas ielā 14) tirdzniecības vietā. Kopā ar vīru atnākuši mājās, nokasījuši. “Es nevarēju noticēt! Man nekad nebija bijusi sajūta, ka man varētu gadīties lielais laimests. Taču šeit – tāda laime!” Jeļena patiešām ir sajūsmināta un pastāsta, ka, lai pārliecinātos, zvanījusi uz Latvijas Loto un saņēmusi apstiprinājumu.

Šī laime Jeļenas ģimenei palīdzēs tikt pie jauna mājokļa. Šobrīd viņi dzīvo īrētā dzīvoklī un jau sen sapņojuši par savu dzīvojamo platību. Ar šī laimesta palīdzību realizēsies sapnis par mājokli Purvciemā vai Pļavniekos.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsMākslīgā intelekta loma jaunu spēļu automātu izstrādē
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. aprīlis