Šodien nāksies izjust un cīnīties ar nogurumu. Mēģini pārlieku daudz neieslīgt relaksācijā, citādi tas var piesaistīt neveiksmi. Mēģini pārvarēt slinkumu un atpūtu nopelnīt.

 

 

Auns

Nāksies darīt diezgan daudz un atpūtai laika nepaliks. Mēģini uzņemties iniciatīvu, nostabilizē attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Atceries, ka visu neveiksmju cēlonis vispirms ir jāmeklē sevī pašā. Palūkojies uz sevi kritiski un padomā par to, ko vari darīt citādi.

 

 

Vērsis

Šodien tavi spēki pieaugs, varēsi pabeigt iesākto un gūt panākumus. Varēsi gūt panākumus un labumu, sazinoties ar biznesa partneriem vai kolēģiem, taču tikai ar nosacījumu, ka būsi taktisks, godīgs un pieklājīgs.

 

 

Dvīņi

Šodien, iespējams, vairāk kļūdīsies. Neslīgsti asarās, nedomā atriebes plānus, tie liks tev vilties un radīs tikai zaudējumus. Ikdienas darbi prasīs vairāk pūļu, nekā ierasts. Mēģini pārdomāt rūpīgi visu, ko dari, saki. Paturi prātā, ka sliktas lietas vienmēr atgriežas pie to uzsācēja.

 

 

Vēzis

Šī diena sniegs tev iespēju ierobežot savas kaislības, lepnumu un pārlieko pašapziņu. Klausi padomiem, ko tev sniedz vecākas paaudzes cilvēki. Mēģini atzīt savas kļūdas un trūkumus, nožēlo grēkus. Izvairies no paaugstināta toņa pret bērniem. Ievērojot šos nosacījumus, tu spēsi saglabāt mieru un harmoniju ģimenē.

 

 

Lauva

Neizdari pārsteidzīgus secinājumus, nepieņem neapdomātus lēmumus, vienkārši gaidi, kā pavērsīsies notikumi. Neraugoties uz nelielām nepatikšanām un sarežģījumiem, ar tavu veselību viss būs kārtībā. Runā ar cilvēkiem, kuri tev ir mīļi, tas ļaus izbēgt no stresa.

 

 

Jaunava

Nāksies saskarties ar šķēršļiem un pārpratumiem. Iespējams, dažādas lietas liks tev justies nelaimīgam. Var gadīties nesaskaņas ar bērniem. Iespējams, vizīte pie ārsta sagādās nepatīkamas emocijas, jo rezultāti būs negaidīti pārsteidzoši. Uzmanies!

 

 

Svari

Šodien tev būs lieliska iespēja rīkoties tā, lai atmaskotu kādu slepenu plānu, kas vērsts pret tevi. Varēsi būt apmierināts ar paveikto. Taču uzmanies – dusmas un agresija tev kaitēs, tādēļ izvairies no tā. Mēģini atpūsties, jo tava pašsajūta var tikt iedragāta pēc šīs dienas notikumiem.

 

 

Skorpions

Šodien tev ir labas izredzes lietās, kas saistītas ar darba, dzīvesvietas vai vides maiņu. Var mainīties attieksme pret cilvēkiem, kuri ir tev apkārt. Tu vēlēsies gūt jaunu pieredzi, visticamāk, tieši personīgajā dzīvē. Mēģini izvēlēties darāmo vadoties ne tikai pēc vajadzībām, bet arī pēc vēlmēm.

 

 

Strēlnieks

Šodien uzmanīgi uzklausi vadības un kolēģu priekšlikumus un atzinumus. Spēsi sekmīgi risināt sarunas un noslēgt ienesīgus darījumus. Pēcpusdienā iespējams patīkams pārsteigums un negaidītas ziņas, kas pozitīvi ietekmēs tavu dzīvi. Personīgās attiecības sola uzlaboties. Nepalaid garām iespēju labot savas kļūdas.

 

 

Mežāzis

Centieni darbā var būt veltīgi. Šī diena būs kā sava veida tests tavai gudrībai, paškontrolei un spējām cīnīties ar negaidītām situācijām. Kļūdas var dārgi maksāt. Atbalsti un novērtē cilvēkus, kuri ir tev līdzās.

 

 

Ūdensvīrs

Būs diezgan grūti ieiet darba ritmā. Depresijas un nervozitātes iespējamība. Mēģini apkopot savas domas, un pati dzīve parādīs tev pareizo izeju no problēmām. Pēcpusdienā atcel visu, kas vien iespējams un velti laiku atpūtai – izgulies!

 

 

Zivis

Veiksmīga diena. Viss, ko darīsi, ko uzsāksi, solās būt veiksmīgs. Piemērota diena, lai uzsāktu ko jaunu, pārskatītu biznesa attiecības. Iespējams, spēsi noslēgt labus un ienesīgus darījumus. Ja vēlies pavadīt vakaru kaut kur ārpus mājas, satikt draugus vai doties kaut kur ar ģimeni – dari un izbaudi to!

 

 

Lai tev izdevusies un jauku mirkļu piepildīta šī diena!

 

Iepriekšējais rakstsParādījušās pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un turpmāk
Nākamais rakstsPirmdien sāks darboties pirmais vidējā ātruma kontroles posms. Kur tas atrodas?