Šodien iespējams pašapziņas trūkums un nav izslēgts, ka radīsies dažādi iekšējie konflikti. Varētu būt grūti definēt savas vēlmes un vajadzības, arī mērķi var būt diezgan izkliedēti un grūti nosakāmi. Vēlāka pēcpusdiena solās būt labvēlīgāka, jo īpaši, ja izmantosi savu radošo enerģiju.

 

 

auns-mil-horAuns

Dažādi notikumi norisināsies tavās mājās, tāpēc, cik vien iespējams, pievērsies tiem. Iespējami dažādi konflikti starp tevi un taviem vecākiem, bērniem vai citiem tuviem radiniekiem. Uzmanies, lai emociju iespaidā nepasaki ko pilnīgi lieku. Vēlāk to nebūs tik viegli labot.

 

 

versis-mil-horVērsis

Mēģini padomāt par to, kas tev ir labāks un piemērotāks, tikai tad labāk spēsi tikt galā ar dažādiem izaicinājumiem un pat nesaskaņām. Šīs dienas laikā iespējamas dažādas problēmas, konflikti, kas saistās ar ģimeni. Taču vissaspringtākās situācijas solās būt rīta pusē, tāpēc vakarā varēsi justies brīvāk.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Neesi pārsteigts par savām finansiālajām problēmām – vispirms saproti, ko un kā vari darīt, lai to risinātu un ej uz to, nevis ceri uz brīnumiem. Šobrīd vissvarīgākais tev ir ģimene, tuvākie draugi un viņu atbalsts. Viņi ir tavs uzticamais atbalsta fonds.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Esi uzmanīgs, ja tev pieder savs uzņēmums – neatklāj nevienam savus noslēpumus, neizšķērdē rūpīgi krāto pieredzi. Pretējā gadījumā radīsi draudus kā sev. Tā arī saviem tuviniekiem. Tev ir jāspēj saprast ka ir lietas, kurās nevar dalīties teju ne ar vienu. Pārliecinies, lai tavām personīgajām finansēm neviens cits netiktu klāt – tas būs pietiekami, lai tu nodrošinātu aizsardzību un drošību sev.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena dažās lietās varētu būt jums gana svarīga un izšķiroša. Saņemsi pat to, kas tev kādu laiku trūkst, iespējams, tajā palīdzēs tavs partneris, vecāki vai draugi. Būsi ieguvējs, ja šodien liksi lietā tādas spējas kā diplomātija, pieklājība un miers.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Iespējams, tava ģimene nevēlēsies visai piekrist tam, ko dari un taviem nākotnes plāniem. Ja šodien tev nākas apmeklēt kādu neformālu pasākumu, iespējams, tev nāksies saskarties ar ko līdzīgu, var gadīties, ka saņemsi krietnu devu kritikas.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien, iespējams, tev nāksies pieņemt kādu lielu lēmumu, kas būs saistīts ar taviem nākotnes sasniegumiem, mērķiem, personīgo izaugsmi vai ģimenisko attiecību uzlabošanu. Partnerattiecībās, tajā skaitā laulībā, iespējams, nāksies cīnīties ar pārlieku lielām ambīcijām, ego un pretrunīgām iniciatīvām.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tavi slepenie mērķi un neoficiālas partnerības var kļūt par galveno nepatikšanu avotu. Klusībā kaltas idejas un plāni var radīt tev daudz galvassāpju, ja vien tām nav skaidra, juridiska un uzticama pamata. Uzmanies!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Lieliskās perspektīvas, kas radušās pateicoties labai komunikācijai ar draugiem, var tikt apdraudētas. Var tikt traucēti tavi plāni, lai dotos uz ārzemēm. Lai pārvarētu šķēršļus un gūtu unikālu iespēju savai izaugsmei un attīstībai, tev nāksies rast lietām un to risināšanai unikālu pieeju.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Iespējams, radīsies nesaskaņas starp tavu personīgo un profesionālo dzīvi. Tu nedrīksti nostādīt nedz sevi, nedz citus pārlieku krasu izmaiņu priekšā, taču spēsi nedaudz ietekmēt notikumu gaitu savā labā. Iespējams, nāksies cītīgi argumentēt savas domas un izvēles.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien, iespējams, zaudēsi savas iespējas paplašināt redzesloku, doties ceļojumā vai uzsākt jaunu sadarbību. Tas var būt saistīts ar kādiem profesionāliem apstākļiem, parādiem vai veselību. Taču – necel paniku, vienkārši pievērs vairāk uzmanības tam, ko un kā tu dari, un tad vakarpusē redzēsi, ka viss patiesībā ir diezgan labi atrisinājies.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien notikumi, kas saistīti ar tavu mīlas dzīvi, bērniem, darbu vai kādu radošu projektu, sasniegs savu kulmināciju. Var izvērsties arī konflikti ģimenē, radot bažas par bērniem. Taču galvenais šajā gadījumā – neļauties emocijām, bet censties pašam saprast, ka lietas jāizrunā mierīgā ceļā, liekot to saprast arī otrai strīdā iesaistītajai pusei.

 

 

Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Nopietni brīdina par laiku ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno un oranžo brīdinājumu par ceturtdien gaidāmo...

Profesors Dumpis: “Slimnīcās šobrīd ir klusums pirms vētras. Protams, ka situācija pasliktināsies”

  Esošā situācija saistībā ar Covid-19 pacientu skaitu slimnīcās ir klusums pirms vētras, LTV raidījumā "Panorāma"sacīja...

Ģimenes ar bērniem martā saņems vienreizēju atbalstu no valsts – cik liels tas būs un kam pienāksies?

  Cilvēkam, kuram ir tiesības uz bērna kopšanas pabalstu par bērnu līdz viena gada vecumam, ģimenes...

Pirmo reizi diennaktī vairāk nekā 5000 inficēto; 17 cilvēki miruši un vēl 75 nonākuši slimnīcās

  Trešdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 5082 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, kas ir pārliecinoši...

Diemžēl epidemiologam nav labu ziņu par Latvijā turpmāk gaidāmo – VIDEO

  Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija liecina, ka aizvadītajā nedēļā jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits...

TV zvaigzni Magoni pat grūti atpazīt; viņa atklāj savus jaunumus mīlas frontē

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone jaunās sezonas sākumā tā sapucējusies, uzkrāsojusies un tikusi...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Šī gada pirmais mēnesis jau tūliņ ir galā, bet te nākamais jau steidz – jāsaka...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. janvāris

  Rīts var sagādāt pārsteigumus. Kādi tie būs – viss atkarīgs tikai un vienīgi no mums...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Mājai un Dārzam

Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Nopietni brīdina par laiku ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno un oranžo brīdinājumu par ceturtdien gaidāmo...
Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...