Visai lielu iespaidu šī brīža zvaigžņu stāvoklis atstās uz tiem, kuri paši par sevi jau ikdienā ir ļoti ambiciozas personības. Liec lietā savus trumpjus, taču izvairies no pārāk lielas pašpārliecinātības.

 

aunsAuns
Auna zīmē dzimušajiem jāatrod veids, kā paust savas ambīcijas vārdos, ne rīcībā. Pat strādājot pie cēlu mērķu sasniegšanas, tu pamanies iekulties nepatikšanās, jo koncentrējies uz sava labuma gūšanu. Apsver iespēju uzsākt sarunu ar priekšniecību par iespējamu paaugstinājumu vai algas pielikumu.

 

 

 

versisVērsis
Vērša zīmē dzimušajiem nav jābaidās meklēt atzinību un novērtējumu šajā dienā. Tu bieži vien strādā pārāk daudz un, neraugoties uz to, tiec nepelnīti zemu novērtēts. Ja jūti, ka tavs ieguldījums neatmaksājas, riskē un dodies jaunas darba vietas meklējumos.

 

 

 

dviniDvīņi
Dvīņu zīmē dzimušajiem ieteicams būt ambicioziem savā rīcībā, ne vārdos. Tu mēdz velti izšķiest laiku, kā rezultātā kavē plānoto darbu izpildi. Smelies ambiciozitāti un motivāciju, lai uzlabotu sava darba tempu un produktivitāti.

 

 

 

 

vezisVēzis
Vēžiem vajadzētu atrast sev piemērotāko veidu, kā paust ambīcijas darba vietā. Nereti tu esi pārāk piesardzīgs, kas var būt šķērslis riskantāku darba pienākumu pildīšanā, savukārt tava sīkumainība var būt trumpis profesijās, kurās liela uzmanība jāpievērš dažādām sīkākām detaļām.

 

 

 

lauvaLauva
Lauvas zīmē dzimušajiem jācenšas izrādīt savas ambīcijas spēcīgi un tieši. Bieži vien tu tās liek tev uzņemties papildus pienākumus, kuru paveikšana nozog lielu daļu laika, kurš būtu jāvelta tava algotā darba pienākumu pildīšanai.

 

 

 

jaunavaJaunava
Jaunavas zīmes pārstāvjiem jālūkojas pēc atzinības par padarīto, savukārt no paaugstinājuma kārošanas ieteicams izvairīties. Tu ik dienas kvalitatīvi tiec galā ar ievērojami lielu darba apjomu, taču, diemžēl, apkārtējie to uztver kā pašsaprotamu lietu. Būs neiespējami kāpt augšup pa karjeras kāpnēm, kamēr tavs darbs būs nepamanīts un nenovērtēts.

 

 

 

svariSvari
Svariem ieteicams fokusēties uz savu darbu un izvēlēties pildīt šajā dienā tos pienākumus, uz kuriem visvieglāk saglabāt koncentrēšanos. Tu mēdz pievērst pārāk daudz uzmanības ar darbu nesaistītu problēmu risināšanai. Lai to mainītu, izvēlies darbu un pienākumus, kas tevi patiesi interesē un aizrauj.

 

 

 

skorpionsSkorpions
Skorpiona zīmē dzimušie ir kaislīgi cilvēki, kuri reti kad lūkojas pēc attīstības un paaugstinājuma savā profesijā. Daži vienkārši jūtas laimīgi tur, kur ir, darot to, ko dara, savukārt citi ar darbu ir tik neapmierināti, ka nevēlas uzņemties nekādus papildus pienākumus un atbildību. Atrodi veidu, kā savu profesiju sasaistīt ar sev tuvām lietām.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks
Strēlnieki vairāk kā jebkurš cits nepilnīgi izmanto savas spējas un prasmes, pavadot ikdienu maksimāli bezrūpīgi. Centies kļūt atbildīgāks un uzņemties papildus pienākumus. Ja ne priekš sevis, tad citiem, kuriem tavas zināšanas lieti noderētu.

 

 

mezazisMežāzis
Mežāža zīmē dzimušajiem šodien savus lēmumus ieteicams pieņemt ētiski un tālredzīgi. Lai sasniegtu savus mērķus, tu bieži vien esi gatavs darīt jebko un izmantot jebkādus līdzekļus. Šodien tas var izrādīties visai bīstami.

 

 

 

 

udensvirsŪdensvīrs
Vairums Ūdensvīra zīmes pārstāvju savu laiku un enerģiju sadala divos darbos. Viens ir algotais darbs peļņas gūšanai, otrs – emocionāla vēlme parūpēties par sabiedrībai nozīmīgu jautājumu risināšanu. Tavā ziņā ir izvēlēties, vai ļaut dominēt savām ambīcijām, vai ļauties iespējamai veiksmei.

 

 

 

 

zivisZivis
Zivju zīmē dzimušie spēs padarīt nedaudz vairāk kā ierasts. Parasti tev grūtības sagādā ilgstoša nepieciešamība koncentrēties uz vienu konkrētu uzdevumu. Šodien šajā jomā būsi veiksmīgāks un jutīsi lielāku sparu.

 

 

 

Veiksmīgu dienu!

 

Sabiedrība

AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa noslēgusies ar traģisku vēsti

  Kā atsaucoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu svētdien vēsta vadošie ziņu portāli, sestdien glābēji...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....