Pirms uzsāc oponēt kāda izteiktajam viedoklim, padomā divreiz, vai tiešām tas ir nepieciešams un būs tā vērts.

 

aunsAuns
Auna zīmē dzimušie mēdz rīkoties ātri un neapdomīgi, tādēļ šodien ieteicams būt īpaši uzmanīgiem, lai nepāršautu pār strīpu. Izvairies no vēlmes uzsākt revolūciju katru reizi, kad izdzirdi ko savām ausīm ne tik tīkamu.

 

 

 

 

versisVērsis
Vērši nav izteikti sociāli cilvēki un tas viņus savā ziņā nedaudz norobežo no apkārtējiem. Diemžēl, šī iemesla dēļ tu mēdz neadekvāti reaģēt uz tikko uzzinātu jaunu informāciju. Rūpīgi izvērtē dzirdēto, pirms meties to noliegt vai apstrīdēt.

 

 

 

dviniDvīņi
Dvīņiem šī diena aizritēs krietni mierīgāk kā citu zīmju pārstāvjiem. Pateicoties savai komunikabilitātei tu laika gaitā esi iepazinis daudz un dažādus cilvēkus, līdz ar to ļoti labi apzinies, ka viedokļi apkārtējo starpā var krasi atšķirties un tas ir absolūti normāli. Baudi diskusijas ar apkārtējiem, bet izvairies no spraigām debatēm.

 

 

 

vezisVēzis
Vēži ir emocionāli jūtīgi cilvēki, kuri konfliktu laikā ļoti ātri atkāpjas un padodas. Ja tomēr šodien jūti, ka esi gana spēcīgs, lai turpinātu cīņu par savu taisnību, nebaidies to darīt. Ja tomēr pašpārliecinātības trūkst, pavadi šo dienu miermīlīgu zodiaka zīmju pārstāvju kompānijā, piemēram, Dvīņu, Svaru, Strēlnieka vai Zivju.

 

 

 

lauvaLauva
Lauvas zīmē dzimušajiem šajā dienā jākontrolē sevi un savas emocijas. Tu mēdz būt skaļš vārdos un patiesi rēkt kā lauva, taču reti kad esi gatavs reāli rīkoties. Ņem vērā, ka prāvs rēciens var ne vien aizbiedēt vājākos, bet pamatīgi izaicināt spēcīgāku zīmju pārstāvjus. Esi gatavs pacīnīties.

 

 

jaunavaJaunava
Jaunavas zīmes pārstāvjiem ieteicams cieņpilni attiekties pašiem pret sevi. Tu mēdz noslēgties no apkārtējās sabiedrības, kā arī labprātāk izvēlies ignorēt citu cilvēku atšķirīgo viedokli, nevis to pieņemt. Atceries, ka tu esi vienas no intelektuāli apdāvinātāko zīmju pārstāvjiem – esi atvērts sarunām un viedokļu apmaiņām.

 

 

 

svariSvari
Svariem jābūt uzmanīgiem, lai neuzsāktu dažādu problēmu un konfliktu risināšanu pārāk ātri. Jebkuri sarežģījumi ir iespēja attīstīt savu personību un gūt kaut kāda veida progresu. Tā kā šodien apkārtējo vidū gaidāmas ne mazums nesaskaņas, ļauj visam ritēt savu gaitu. Iejaucoties tu vari izdarīt vairāk ļauna, nekā laba.

 

 

 

skorpionsSkorpions
Skorpiona zīmē dzimušajiem jāpārdomā veids, kā reaģēt un atbildēt uz vārdiski izteiktiem apvainojumiem. Iespējams, dažkārt nenāk par ļaunu krist izmisumā un ļaut vaļu emocijām, tomēr pavisam noteikti prātīgāk būtu tam visam pieiet ar pacietību un nosvērtību.

 

 

 

 

strelnieksStrēlnieks
Strēlnieku lielākās vērtības ir viņu gūtā daudzpusīgā pieredze un zināšanas. Centies tās izmantot, lai palīdzētu citiem būt saprotošākiem vienam pret otru un pasauli kopumā. It īpaši situācijās, kurās pretrunās nonāk dažādas teorijas un ideoloģijas.

 

 

 

mezazisMežāzis
Mežāža zīmē dzimušie būs visai neapskaužamā pozīcijā šajā dienā. Tu esi straujš, aizrautīgs un pašpārliecināts cilvēks, tomēr, priekšniecības un citu augstākstāvošu personu klātbūtnē mēdz kļūt pavisam kluss, jo baidies pateikt kaut ko ne tā. Dažkārt, izsakot pamatotu un pārliecinošu viedokli, tu atstāsi uz citiem labāku iespaidu nekā tad, ja vienkārši piekritīsi visam, ko dzirdi.

 

 

udensvirsŪdensvīrs
Ūdensvīriem šajā dienā jāprezentē sava zodiaka zīme no tās labākās puses. Tev ir ļoti spēcīga ticība un pārliecība par konkrētām lietām un, nav noslēpums, ka to aizstāvot esi piedzīvojis gana daudzus asus un spraigus konfliktus. Ņem vērā, ka, rīkojoties pārdroši un agresīvi tu iegūsi sev vairāk pretiniekus, nekā piekritējus.

 

 

 

zivisZivis
Zivju zīmē dzimušajiem savā veidā jāuzņemas līdera loma. Tev jāstrādā kā tulkam, palīdzot cilvēkiem izprast vienam otra atšķirīgos skatu punktus un viedokļus, lai tie spētu lūkoties uz lietām reāli un kopīgiem spēkiem nonākt pie kompromisa.

 

 

Sabiedrība

Covid-19 izplatībā Latvijā satraucošas tendences – kādēļ tā? – VIDEO

  Covid-19 izplatībā satraucošas tendences – Latvijā kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju šodien ir nedaudz...

Zemnieks, kurš ar motorzāģi gāza elektrības stabus: Nekas vēl nav beidzies – VIDEO

  Tā bija neveiksmīga komunikācija, atzīst uzņēmums “Sadales tīkli” un izteicis atvainošanos Alūksnes novada zemniekam, kurš...
AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....