Pirms uzsāc oponēt kāda izteiktajam viedoklim, padomā divreiz, vai tiešām tas ir nepieciešams un būs tā vērts.

 

aunsAuns
Auna zīmē dzimušie mēdz rīkoties ātri un neapdomīgi, tādēļ šodien ieteicams būt īpaši uzmanīgiem, lai nepāršautu pār strīpu. Izvairies no vēlmes uzsākt revolūciju katru reizi, kad izdzirdi ko savām ausīm ne tik tīkamu.

 

 

 

 

versisVērsis
Vērši nav izteikti sociāli cilvēki un tas viņus savā ziņā nedaudz norobežo no apkārtējiem. Diemžēl, šī iemesla dēļ tu mēdz neadekvāti reaģēt uz tikko uzzinātu jaunu informāciju. Rūpīgi izvērtē dzirdēto, pirms meties to noliegt vai apstrīdēt.

 

 

 

dviniDvīņi
Dvīņiem šī diena aizritēs krietni mierīgāk kā citu zīmju pārstāvjiem. Pateicoties savai komunikabilitātei tu laika gaitā esi iepazinis daudz un dažādus cilvēkus, līdz ar to ļoti labi apzinies, ka viedokļi apkārtējo starpā var krasi atšķirties un tas ir absolūti normāli. Baudi diskusijas ar apkārtējiem, bet izvairies no spraigām debatēm.

 

 

 

vezisVēzis
Vēži ir emocionāli jūtīgi cilvēki, kuri konfliktu laikā ļoti ātri atkāpjas un padodas. Ja tomēr šodien jūti, ka esi gana spēcīgs, lai turpinātu cīņu par savu taisnību, nebaidies to darīt. Ja tomēr pašpārliecinātības trūkst, pavadi šo dienu miermīlīgu zodiaka zīmju pārstāvju kompānijā, piemēram, Dvīņu, Svaru, Strēlnieka vai Zivju.

 

 

 

lauvaLauva
Lauvas zīmē dzimušajiem šajā dienā jākontrolē sevi un savas emocijas. Tu mēdz būt skaļš vārdos un patiesi rēkt kā lauva, taču reti kad esi gatavs reāli rīkoties. Ņem vērā, ka prāvs rēciens var ne vien aizbiedēt vājākos, bet pamatīgi izaicināt spēcīgāku zīmju pārstāvjus. Esi gatavs pacīnīties.

 

 

jaunavaJaunava
Jaunavas zīmes pārstāvjiem ieteicams cieņpilni attiekties pašiem pret sevi. Tu mēdz noslēgties no apkārtējās sabiedrības, kā arī labprātāk izvēlies ignorēt citu cilvēku atšķirīgo viedokli, nevis to pieņemt. Atceries, ka tu esi vienas no intelektuāli apdāvinātāko zīmju pārstāvjiem – esi atvērts sarunām un viedokļu apmaiņām.

 

 

 

svariSvari
Svariem jābūt uzmanīgiem, lai neuzsāktu dažādu problēmu un konfliktu risināšanu pārāk ātri. Jebkuri sarežģījumi ir iespēja attīstīt savu personību un gūt kaut kāda veida progresu. Tā kā šodien apkārtējo vidū gaidāmas ne mazums nesaskaņas, ļauj visam ritēt savu gaitu. Iejaucoties tu vari izdarīt vairāk ļauna, nekā laba.

 

 

 

skorpionsSkorpions
Skorpiona zīmē dzimušajiem jāpārdomā veids, kā reaģēt un atbildēt uz vārdiski izteiktiem apvainojumiem. Iespējams, dažkārt nenāk par ļaunu krist izmisumā un ļaut vaļu emocijām, tomēr pavisam noteikti prātīgāk būtu tam visam pieiet ar pacietību un nosvērtību.

 

 

 

 

strelnieksStrēlnieks
Strēlnieku lielākās vērtības ir viņu gūtā daudzpusīgā pieredze un zināšanas. Centies tās izmantot, lai palīdzētu citiem būt saprotošākiem vienam pret otru un pasauli kopumā. It īpaši situācijās, kurās pretrunās nonāk dažādas teorijas un ideoloģijas.

 

 

 

mezazisMežāzis
Mežāža zīmē dzimušie būs visai neapskaužamā pozīcijā šajā dienā. Tu esi straujš, aizrautīgs un pašpārliecināts cilvēks, tomēr, priekšniecības un citu augstākstāvošu personu klātbūtnē mēdz kļūt pavisam kluss, jo baidies pateikt kaut ko ne tā. Dažkārt, izsakot pamatotu un pārliecinošu viedokli, tu atstāsi uz citiem labāku iespaidu nekā tad, ja vienkārši piekritīsi visam, ko dzirdi.

 

 

udensvirsŪdensvīrs
Ūdensvīriem šajā dienā jāprezentē sava zodiaka zīme no tās labākās puses. Tev ir ļoti spēcīga ticība un pārliecība par konkrētām lietām un, nav noslēpums, ka to aizstāvot esi piedzīvojis gana daudzus asus un spraigus konfliktus. Ņem vērā, ka, rīkojoties pārdroši un agresīvi tu iegūsi sev vairāk pretiniekus, nekā piekritējus.

 

 

 

zivisZivis
Zivju zīmē dzimušajiem savā veidā jāuzņemas līdera loma. Tev jāstrādā kā tulkam, palīdzot cilvēkiem izprast vienam otra atšķirīgos skatu punktus un viedokļus, lai tie spētu lūkoties uz lietām reāli un kopīgiem spēkiem nonākt pie kompromisa.

 

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Diemžēl sestdiena sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 157 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 25 cilvēki un viens gājis bojā. 23/07/2021 plkst.08:51...

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime piektdien notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...