Pirmā dienas puse būs piemērota tam, lai analizētu dažādus pagaidu rezultātus. Būs iespēja nedaudz sevi attālināt no materiālās dzīves un koncentrēties uz garīgās izaugsmes rezultātiem, kā arī apdomāt dažādas vērtības.

 

 

auns-mil-horAuns

Šī diena piemērota mākslas baudīšanai un sava redzesloka paplašināšanai. Ja iespējams, virtuāli dodies uz teātri vai veldzējies skaistos mīlas stāstos literatūrā. Kad būsi aizņemts ar sevis lutināšanu, noslēpumainība un romantika varētu kļūt par papildus avotu tavai iedvesmai.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī ir diena dažādām laimīgām iespējām. Mēģini paraudzīties uz cilvēkiem un notikumiem plašākā leņķī un esi atsaucīgs. Sava konservatīvisma, nespējas noticēt brīnumiem un nesagatavotības dēļ tu vari zaudēt daudzsološus notikumu pavērsienus, lai kaut ko mainītu savā dzīvē.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Pirmajā dienas pusē būsi nedaudz izklaidīgs. Tev vajadzētu aizkavēt dažādas radikāli jaunas iniciatīvas līdz pat vakaram. Šajā laikā var notikt svarīgs pagrieziens tavā karjerā, profesionālajā dzīvē kopumā vai attiecībās/laulībā. Iespējams, satiksi cilvēku, kurš kļūs tev par lielisku skolotāju, vadītāju vai partneri.  

 

 

vezis-mil-horVēzis    

Šī diena un apstākļi veicinās aktīvu iztēli un sapņainību. No rīta, iespējams, tavi sapņi pat būs visai nereāli, taču dienas otrajā pusē būs kāds konkrēts iemesls, kas garantēs tev lielisku noskaņojumu. Tā varētu būt veiksme mīlestībā, partnerībā, radošumā un/vai atbalsts garīgajā attīstībā.

 

 

lauva-mil-horLauva

Dienas iesākumā, iespējams, cilvēki tev apkārt kļūs noslēpumaini. Ja runa būs par partnerattiecībām, diez vai spēsi ko atrisināt ātrāk par vakarpusi – esi pieklājīgs un nesoli to, ko nevari izpildīt. Komunikācija ar pareizajiem cilvēkiem šodien kļūs īpaši nozīmīga.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Neko nevajadzētu darīt steigā, jo īpaši rīta pusē. Ja tev ir ieplānota kāda nozīmīga tikšanās, vajadzētu pārliecināties, ka jūties labi – esi pietiekami atpūties, izgulējies. Vakarā var gadīties kāds notikums, kas uzlabos tavas laulības vai partnerattiecību situāciju.

 

 

svari-mil-horSvari

Otrā dienas puse būs piemērota, lai pievērstu uzmanību savai veselībai, veiktu nepieciešamos testus. Darbošanās ar mājdzīvniekiem varētu radīt prieku un pat terapeitisku ietekmi uz tevi. Pienācis laiks, lai mājīgāku padarītu arī savi darba telpu, vairāk ieguldītu tajā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien vajadzētu veltīt laiku savai personīgajai dzīvei. Ja tava karjera ir saistīta ar mārketingu, tūrismu, nekustamo īpašumu, mājokļa uzlabošanu, dekorēšanu vai svētku organizēšanu, var izveidoties pozitīvi apstākļi.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tava pieķeršanās vecākiem un tradīcijās kļūs spēcīgāka. Ticams, ka šodien tavā ģimenē norisināsies kāds ļoti patīkams notikums. Pats kļūsi priecīgāks, jutīsies mierīgāks un drošāks, tā rezultātā, iespējams,  paaugstināsies tavs materiālās dzīves līmenis.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien, iespējams, saņemsi labas ziņas, satiksi kādu cienījamu personu vai atradīsi beidzot savu ideālu mīlestībā. Tavā ceļā sola rasties laimīgas iespējas lietās, kas saistītas ar komunikāciju vai mārketingu. Iespējams, šodien nāksies mainīt kādus plānus no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Rīta pusē dažādas neskaidrības varētu raisīt dažādi pieņēmumi. Laika gaitā tomēr spēsi izzināt un saprast, kāpēc tieši tev vajadzētu būt pateicīgam savam liktenim. Iespējama kāda dārga un neparasta dāvana vai pat prēmija.

 

 

zivis-mil-horZivis

Cik vien iespējams, atpūties, izgulies un mierīgi pavadi šo dienu. Pozitīva pieredze varētu būt ļoti noderīga un izsmeļoša. Dienas otrā puse būs piemērotāka, labvēlīgāka personīgām iniciatīvām. Ja ir iespējams, izmanto tās!

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsVēl viens Krievijas sāktā kara slavinātājs nonācis sev piemērotā vietā
Nākamais rakstsBaldones sanatorijas teritorijā pamana aizdomīgu personu grupu; drīz atklājas rūgtā patiesība