Šajā dienā ieteicams kritiski paskatīties uz savu dzīvi un uz to, kādu ietekmi atstāj uz citiem cilvēkiem. Ko vēl zvaigznes sola šai ceturtdienai?

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem bieži vien ļoti nepieciešama būtu pašanalīze. Lai gan tava aizrautība un pārliecība ir apskaužama, pajautā pats sev, vai tas, kā tu šīs īpašības izmanto, ir visu kopīgo mērķu sasniegšanai vai tomēr savtīga labuma gūšanai.

 

 

 

versisVērsis

Vēršiem ieteicams pamainīt savu attieksmi pret kolēģiem un pret pārmaiņām. Tu esi strādīgs un uzticams cilvēks, taču tava pašpārliecinātība bieži vien attur tevi no ieklausīšanās citos un jaunu lietu apgūšanas, kas šad tad nāktu tikai par labu.  

 

 

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie ir ļoti komunikabli cilvēki, taču, diemžēl, vēlme socializēties, var traucēt būt produktīvam. Centies atrast veidu, kā atrast balansu starp savu darbu un komunikāciju ar cilvēkiem, lai šīs lietas netraucētu viena otrai. 

 

 

 

 

vezisVēzis

Vēžiem ir ļoti spēcīga saikne ar savu ģimeni, tādēļ arī visbiežāk tie sevi saskata kā vienu lielu veselumu kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Diemžēl, ja ģimenē vari panākt vēlamo, izmantojot tikai savu pozīciju tajā, biznesā būs jāatrod citi veidi, kā sasniegt savus mērķus.

 

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem ieteicams izvērtēt savas attiecības ar apkārtējiem. Tu nenoliedzami esi ieinteresēts līdzcilvēku labklājībā, taču tev problēmas sagādā komunikācija ar tiem un komunikācija kā tāda. Apdomā veidus, kā varētu uzlabot savas attiecības ar kolēģiem. 

 

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas ir precīzi un strādīgi cilvēki, taču tie allaž alkst vientulību un neatkarību. Lai gan ir jomas, kurās strādājot vari zināmā mērā tiešām justies neatkarīgs, lielākoties tomēr ir jārēķinās arī ar citiem. Centies būt elastīgs, lai savu personisko vēlmju dēļ  neizraisītu nesaskaņas.

 

 

 

 

svariSvari

Svari, kā jau cilvēkiem, kuriem nereti nākas risināt citu problēmas, vajadzētu veltīt laiku pārdomām, vai viņu ieguldījums apkārtējo konfliktu risināšanā ir nepieciešams, lai gūtu konstruktīvu atrisinājumu vai tas tomēr kavē līdzcilvēku pašu vēlmi un prasmi tikt galā ar savām problēmām.

 

 

 


skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie mēdz asi reaģēt uz reāliem vai tik tikko apjaušamiem aizvainojumiem, kas skar viņiem tuvas lietas un cilvēkus, kā rezultātā viņi bieži vien sabojā attiecības ar apkārtējiem gan mājās, gan darbā. Ieteicams atrast citu veidu, kā izpaust savas rūpes un raizes.

 

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki spēj visai objektīvi izvērtēt savu personību, taču pastiprinātu uzmanību derētu pievērst veidam, kā tu komunicē ar apkārtējiem. Iespējams, tu labi apzinies, ka tavas spējas un prasmes nav pietiekami augstu novērtētas, taču tu arī nealksti pēc atzinības, lai izvairītos no papildus pienākumiem, tādejādi liekot pats sev ceļā šķēršļus.

 

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie ir strādīgi cilvēki,  taču nereti to galvenais dzinulis ir bailes piedzīvot nosodījumu vai apkaunojumu, ko var atnest slikti padarīts vai nepadarīts darbs. Izvērtē, vai uztraukums un bailes, ko izjūti ceļā uz mērķi tiešām ir plānotā rezultāta vērtas.

 

 

 

 
udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri ir ļoti ieinteresēti sociālās pārmaiņās un citu cilvēku labklājībā, taču biežāk citiem ir pazīstami ar savu kāri iesaistīties argumentos, ko viņi izmanto kā veidu, kā paust savu viedokli un intereses. Ja iespējams, apsver citus veidus, kā prezentēt savas idejas tā, lai citi saprastu, ka rīkojies labu mērķu vadīts. 

 

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie nav ārišķīgi un tiem piemīt lieliska spēja saprast apkārtējos, līdz ar to īpašas izmaiņas viņu ētikā nav vitāli nepieciešamas. Izmanto šo dienu, kā uzlabot koncentrēšanās spējas un palielināt sava darba produktivitāti.

 

Sabiedrība

Jauns pavērsiens saistībā ar Rīgā gaidāmo pasaules čempionātu hokejā – VIDEO

  Pēc dažiem neveiksmīgiem mēģinājumiem piektdienas vakarā beidzot ekspluatācijā nodota Daugavas stadiona ledus halle. Tā ir...

Piektdien 544 Covid-19 gadījumi, miruši vēl 9 cilvēki un 632 slimnīcās

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 544 jauni...

Parādās negaidītas un nepatīkamas runas par “Balss maskā” pirmās sezonas uzvarētāju – VIDEO

  Diskusiju vētru sociālajos tīklos sacēlis kādas jaunas sievietes – divu mazu bērnu mammas lūgums pēc...
Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Pēc otrā Eirovīzijas mēģinājuma Samanta Tīna neklusē – VIDEO

  Gatavojoties 65. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālam, Latvijas pārstāve Samanta Tīna veiksmīgi  aizvadījusi jau otro...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. maijs

  Ko zvaigznes tev sola svētdienai, 16. maijam?   Auns Auna zīmē dzimušajiem ir pamats uztraukumam. Tu bieži esi...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Ikviens šajā dienā jutīsies sevišķi darbīgs un mērķtiecīgs. Izmanto šīs dienas zvaigžņu stāvokli, pavadot dienu...

Horoskops: Atklāj, kas biji pagātnē un to, kas būsi nākamajā dzīvē

Vadoties pēc dzimšanas gada ir iespējams saprast, kas esi – kādas ir tavas rakstura īpašības,...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. maijs

  Ko zvaigznes sola piektdienai, 14. maijam?   Auns Auna zīmē dzimušie ir ļoti enerģiski cilvēki un, lai gan...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Izskan jaunas ziņas par šovasar gaidāmo laiku

  Pazīstamais sinoptiķis Jānis Trallis, kura veidotās prognozes izmanto ziņu aģentūra LETA un līdz ar to...