Dienas pirmā puse nesīs daudz prieka un optimisma. Būsi emocionāls un labprāt citiem atklāsi savas jūtas. Viss, kas ar tevi notiks, sagādās emocijas – labas vai sliktas, tas jau ir atkarīgs no konkrētajiem notikumiem. Vienaldzīgo nebūs!

 

auns-mil-horAuns

Gudrākie pārstās izturēties agresīvi un labprāt pavadīs laiku vientulībā. Nesenie notikumi raisīs emocijas, kuras ne vienmēr būs viegli kontrolēt. Pēkšņi vari izdarīt negaidītus un visai pārsteidzošus secinājumus, kurus labāk paturēt pie sevis.

 

versis-mil-hor

Vērsis

Analizē katru savu soli – kāds no tiem aizvedīs līdz lieliem panākumiem. Tavam pašreizējam noskaņojumam un emocionālajam stāvoklim ir milzu ietekme uz domāšanas veidu. Arī citu teiktais var atstāt lielu iespaidu uz tevi.

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes iesaka tev nedaudz iepauzēt ar aktīvo nodošanos tikai vienam mērķim. Pārtraukums palīdzēs sakopot domas un spēkus, it īpaši, ja līdz šim ceļā uz mērķi nav īpaši veicies.

 

vezis-mil-horVēzis

Intuīcija, loģika un gribasspēks kļūs par vienu veselumu, īpaši, ja esi dzimis jūlijā. Protams, tev ir savs viedoklis par pēdējo pāris nedēļu laikā notikušo, tomēr kopumā esi apmierināts. Labs laiks, lai komunicētu ar cilvēkiem tālumā un pētītu neparastu, bet noderīgu informāciju.

 

lauva-mil-horLauva

Pat, ja atrodies sarežģītā un potenciāli bīstamā situācijā, nepadosies panikai un uztraukumam. Sakopo domas un spēkus, lai risinātu problēmas. Nebaidies no sava neparastā viedokļa vai idejas, tā var būt pat priekšrocība. Šodien no tevis negaidīs aktīvu rīcību, bet noteiktu un skaidru viedokli gan.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tava sabiedrotā vai partnera rīcība un vārdi var nonākt krasā pretrunā ar visu iepriekš teikto un darīto. Tev priekšā var būt smaga izvēle – lauzt nesen doto solījumu vai noslēgto darījumu, jeb tomēr mēģināt pielāgoties tev ne īpaši ērtajiem spēles noteikumiem.

 

svari-mil-horSvari 
Negaidītas ziņas, kas var novest pie pašreizējo plānu maiņas. Rezultāts darbam, kuru tu ar lielu entuziasmu dari jau vairākas dienas, var būtiski atšķirties no cerētā. Tas tiešām var uz mirkli izsist no līdzsvara, bet tu esi stiprāks par to, kas notiek

  skorpions-mil-horSkorpions

Pavadi laiku ar brīnišķīgiem cilvēkiem, sarunājies, relaksējies, uzkrāj enerģiju. Izvairies no lieliem pūļiem vai skaļiem pasākumiem. Romantiska divvientulība var būt īstais šīs dienas formāts tev.

 

mezazis-mil-horStrēlnieks

Sagaidīsi kādu negaidītu, aizraujošo notikumu mājās. Tavai sarunai ar kādu tuvu cilvēku var būt pārsteidzošs efekts. Decembra vidū dzimušie var sajusties nedaudz nervozi par savu pašreizējo situāciju dzīvē un to, uz kurieni viņi virzās. Bet viss ir kārtībā, vai ne?

 

mezazis-mil-hor
Mežāzis

Iespējamas negaidītas, bet patīkamas ziņas no kāda sev ļoti tuva cilvēka. Visai interesantus un noderīgus jaunumus tev piedāvās arī kāds iemīļots interneta avots.
 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Izvērtē, izanalizē savu rīcību naudas lietās. Tavs skatījums uz ienākumiem, to tērēšanu un labklājību ir visai unikāls, bet efektīvs. Nekas neatturēs tevi no savu spēcīgāko ieroču izmantošanas.

 

zivis-mil-horZivis 

Nepieciešamība komunicēt šodien būs īpaši augsta, tomēr apkārtējie ne visai labprāt atsauksies tavai vēlmei. Lai gan tu sevi izliec kā uz paplātes, citi labprātāk paliks savās čaulās.

 

Lai izdevusies diena!

 

Sabiedrība

Covid-19 izplatībā Latvijā satraucošas tendences – kādēļ tā? – VIDEO

  Covid-19 izplatībā satraucošas tendences – Latvijā kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju šodien ir nedaudz...

Zemnieks, kurš ar motorzāģi gāza elektrības stabus: Nekas vēl nav beidzies – VIDEO

  Tā bija neveiksmīga komunikācija, atzīst uzņēmums “Sadales tīkli” un izteicis atvainošanos Alūksnes novada zemniekam, kurš...
AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....