Šodien viss notiks pilnasinīgi! Dažkārt pat vismazākais solis pareizajā virzienā, var kļūt par visnozīmīgāko tavā dzīvē. Rīkojies! Pa maziem solīšiem, pamazām, bet uz priekšu! Piebremzē, ja jūties nepārliecināts, bet neapstājies. Tavs horoskops veiksmīgai dienai- 16. jūlijs.

 

auns-mil-horAuns
Netradicionāla pieeja šķietami visparastākajiem pienākumiem, zināms ekscentriskums tavā rīcībā un pārdomāti, stingri izteikumi var pārsteigt citus un var kļūt pat par tenku iemeslu. Centies būt savaldīgāks! Tavām komunikācijas prasmēm šodien ir jābūt piesardzīgām. Zvaigznes iesaka domāt pirms tu kaut ko saki vai dari, bet ne otrādi!

 

versis-mil-horVērsis
Neatrisinātas problēmas vai neizpildītas saistības pieprasīs no tevis maksimālu aktivitāti un atsaucību šodien. Ir iespējams, ka tev būs jātiek galā ar vairākām lietām vienlaicīgi. Zvaigznes brīdina, ka sava naivumu un lētticības dēļ, tu riskē nokļūt sarežģītā pozīcijā un kļūt par kāda netīro triku mērķi.

 

dvini-mil-horDvīņi
Zvaigznes norāda, ka tev var rasties problēmas attiecībās ar partneri vai tuvākajiem radiniekiem. Esi uzmanīgs, kad sadarbojies ar pretējo dzimumu, pastāv problēmu iespējamība, kas saistītas ar šo komunikāciju. Tomēr apzinies, ka iemesls šiem visiem pārpratumiem, visticamāk, ir tavs paša nemiers un sasteigtā darbība.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka šī diena būs labvēlīga aktivitātēm svaigā gaisā: pārgājienam mežā vai pastaigām pa parku. Iespējama kāda slikta ziņa, kas liks tev mainīt dienas plānus, kļūt aktīvākam, lai novērstu radušās briesmas vai, lai pastāvētu par savām interesēm. Neprātīga, neapdomīga darbība pret kādu tev ļoti īpašu personu vai nevēlēšanās vienoties par kaut ko, var kļūt par vēlmi pēc iekšējās brīvības vai būs sākums nepatīkamām ilgtermiņa sekām.

 

 

lauva-mil-horLauva

Diena ir labvēlīga, lai pabeigtu kādas lietas vai turpinātu ilgtermiņa notikumu plānošanu. Ir iespējams, ka šodien tev radīsies jaunas, radošas idejas, kas, visticamāk, atnesīs arī jaunus ienākumu avotus. Gari izbraucieni, ceļojumi vai atvaļinājums dabas tuvumā – kādā patīkamā sabiedrībā,  sniegs tik nepieciešamo atpūtu taviem nerviem.

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes iesaka ievērot piesardzību un atturību komunikācijā. Tevi nesagaida nopietnas problēmas ar ienaidniekiem, bet nevienam no malas, ārpus tava uzticamāko cilvēku loka nav jāzina viss par taviem plāniem. Planētu stāvoklis mudina būt vidēji dāsnam, piesardzīgam un taupīgam, jo nav izslēgts, ka tavā ceļā ir iespējami finansiāli zaudējumi.

 

 

svari-mil-horSvari
Zvaigznes iezīmē, ka dienas iesākums var sniegt vilšanos un neapmierinātību. Iespējams, tā būs kāda slikta ziņa, kas saistīta ar necienīgu uzvedību no partnera puses vai vēsts par kādu neveiksmi tavos pienākumos. Izmanto personības šarmu savā labā, varbūt tieši šādi tev būs iespēja lauzt negatīvās dienas tendences vai mainīt notikumu gaitu tā, kā tu to vēlies.
 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tavs smagais darbs, centība un efektivitāte nesīs augļus. Palielinātais dzīves potenciāls un tavs radošums palīdzēs gūt labumu no pašizpausmes spējas. Vari izjust teju nevaldāmu tieksmi pēc brīvības, alkas aizmukt no apgrūtinošiem ģimenes sakariem, kas var kļūt par iemeslu – īslaicīgai vai ilgstošākai atsvešinātībai no partnera.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Diena solās būt pilna ar interesantiem notikumiem personīgajā dzīvē, īpaši daiļā dzimuma šī zvaigznāja pārstāvēm. Tavs gods un cieņa, kā arī citas personības kvalitātes tiks pamanītas un novērtētas. Zvaigznes norāda, ka sekss un mīlestība attiecības sagādās prieku, cels pašapziņu un savstarpējo gandarījumu. Ir iespējams, ka bērnu vai tuvu radinieku interese pieprasīs pastiprinātu uzmanību un personisko iesaisti notikumu attīstībā.

 

 


mezazis-mil-hor
Mežāzis

Zvaigznes norāda, ka šodien tev ir jāpievērš pastiprināta uzmanība savai veselībai, jo īpaši attiecībā uz pareizu uzturu. Iespējams, ka pat ir nepieciešams doties pie speciālista. Izvairies no pārmērībām ēšanā un alkoholisko dzērienu lietošanā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes brīdina par kādu negaidītu apstākļu kopumu, kas var radīt šķēršļus komunikācijā ar taviem mīļajiem. Pievērs uzmanību pārtikas kvalitātei. Zvaigznes iesaka rūpīgi pārdomāt savu ēšanas plānu.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes norāda, ka šodien iespējama veiksmīga tirdzniecība, taču tie, visticamāk, būs riskanti darījumi. Tāpat pastāv varbūtība, ka dosies ceļojumā, tā vari satikt interesantus cilvēkus. Neaizmirsti par nepabeigtajiem biznesa darījumiem un neatrisinātajām problēmām, ko, iespējams, esi atlicis pēdējās dienās. Centies koncentrēties uz pozitīvām domām, atsakies no iedomības un egoisma. Ļoti ticams, ka tev izveidosies jauns romāns vai nolemsi atjaunot attiecības ar bijušo partneri.

 

Iepriekšējais rakstsAvārijā Latgalē apgāzies autobuss, pasažiere gājusi bojā
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. jūlijs